W środę 5 grudnia br. w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach ponad 100 siatkarek oraz siatkarzy rywalizowało w Mistrzostwach Powiatu Kamieńskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci 2018/2019.

Organizatorzy turnieju przygotowali trzy boiska, na których odbyło się łącznie 21 spotkań (w tym 15 spotkań dziewcząt oraz 6 spotkań chłopców). Po trzech godzinach rywalizacji poznaliśmy zwycięzców Mistrzostw Powiatu Kamieńskiego w Piłce Siatkowej. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Golczewie, natomiast wśród chłopców najlepsza się okazała się Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach.

Wszystkie zespoły z rąk pana Marka Szymańskiego, Powiatowego Koordynatora Imprez Sportowych w Kamieniu Pomorskim otrzymały puchary oraz dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim.

Wyniki spotkań kategoria chłopców:

  • Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Golczewie 0 : 2 (7 : 25, 22 : 25)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim 2 : 1 (21 : 25, 26 : 24, 10 : 15)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Gostyniu – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach 0 : 2 (14 : 25, 12 : 25)
  • Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie 2 : 0 (25 : 19, 25 : 17)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim – Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Gostyniu 2 : 0 (25 : 17, 25 : 21)
  • Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Golczewie – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach 2 : 0 (25 : 5, 25 : 10)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Gostyniu – Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej 0 : 2 (11 : 25, 10 : 25)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Golczewie 0 : 2 (7 : 25, 6 : 25)
  • Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim 2 : 0 (25 : 15, 25 : 11)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Gostyniu 2 : 0 (25 : 21, 25 : 20)
  • Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach 1 : 2 (12 : 25, 25 : 16, 4 : 15)
  • Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Golczewie – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim 2 : 0 (25 : 6, 25 : 14)
  • Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie 2 : 1 (25 : 10, 21 : 25, 15 : 9)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Gostyniu – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Golczewie 0 : 2 (2 : 25, 10 : 25)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim – Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej 0 : 2 (21 : 25, 19 : 25)

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Golczewie
II miejsce – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
IV miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie
V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim
VI miejsce – Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Gostyniu

Wyniki spotkań kategoria dziewcząt:

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach 0 : 2 (6 : 25, 10 : 25)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Gostyniu – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie 0 : 2 (15 : 25, 11 : 25)
  • Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie 2 : 1 (25 : 17, 15 : 25, 15 : 12)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim – Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Gostyniu 2 : 1 (16 : 25, 25 : 22, 15 : 12)
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Gostyniu – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach 0 : 2 (7 : 25, 7 : 25)
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim 2 : 0 (25 : 18, 25 : 15)

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach
II miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim
IV miejsce – Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Gostyniu

Serdecznie dziękujemy Nauczycielom oraz Uczennicą Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach za pomoc przy organizacji zawodów.

Starostwo Powiatowe