Mistrzostwa Polski Szkół w zapasach

W dniach 15-16.09.2018 roku w Stargardzie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Szkół w zapasach.

Zapaśnicy z klubu „Gimsport” Międzyzdroje mogą być bardzo zadowoleni ze swojego występu. Podopieczni trenera Krzysztofa Wróblewskiego zdobyli aż 6 medali, który podkreśla, że jest pozytywnie zaskoczony jak jego zawodnicy wypadli podczas tej imprezy, ponieważ był to bardzo mocno obsadzony turniej, gdyż do Stargardu przyjechały również kluby z Rosji, Ukrainy, Czech oraz Niemiec.

Oskar Żuchowski w kategorii 25 kg – 2 miejsce.
Maja Wawrzyńska w kategorii 27 kg – 1 miejsce.
Jakub Chabinka w kategorii 27 kg – 2 miejsce.
Oliwier Hansz w kategorii 33 kg – 3 miejsce.
Dawid Marchelak w kategorii 45 kg – 1 miejsce.
Bartosz Schabowski w kategorii 56 kg – 2 miejsce.

Zapraszamy bardzo serdecznie dzieci i młodzież w wieku od 9 lat na treningi zapaśnicze do klubu Gimsport na ul. Kolejową w Międzyzdrojach. Sala gimnastyczna obok Straży Pożarnej. Niebawem zostanie utworzona nowa grupa dzieci od 4 lat do 8 lat.

Są poczynania utworzenia nowej grupy zapaśniczej tych właśnie maluszków od 4 lat do 8 lat,co wcześniej napisałem oraz że trener Krzysztof Wróblewski zbiera zapisy, ponieważ jest potrzebna kilku osobowa grupka maluszków, aby móc wtedy zrobić dla nich zajęcia. Mój kontakt telefoniczny: 537-824-052 bądź sala gimnastyczna: poniedziałki, czwartki, piątki od godziny 16:30 do 18:00.

Organizator