Miejska Informacja Turystyczna już otwarta stacjonarnie

10
1574

W miastach nastawionych na turystykę funkcjonują większe lub mniejsze biura informacji turystycznej. Pełnią różnorodne funkcje, ale zawsze ich rolą jest rzetelne i merytoryczne świadczenie usług na rzecz turystów i mieszkańców danej miejscowości.  W Międzyzdrojach działają takie trzy punkty.

Miejska Informacja Turystyczna na promenadzie przy ul. Promenada Gwiazd 2 , Informacja Turystyczna PTTK przy ul. Kolejowej 2 oraz Informacja Turystyczna w biurze podróży Viking Tour na ul Niepodległości 2. Zgodnie z nową koncepcją Burmistrza Międzyzdrojów od stycznia br. Miejska Informacja Turystyczna została włączona w struktury urzędu, stając się integralną częścią Referatu Promocji, Kultury i Turystyki.

Od początku roku w zabytkowym budynku, trwały prace przygotowawcze do nowego sezonu turystycznego. Jak informuje Burmistrz Mateusz Bobek: „zwróciłem uwagę na potencjał jaki może dać turystom i mieszkańcom prężnie działająca Informacja Turystyczna w mieście. Doposażyliśmy biuro w nowy sprzęt reklamowy; flagi, banery, itp.  Na zewnątrz budynku zamontowaliśmy kiosk multimedialny z dostępnym internetem oraz ekran zewnętrzny. Mają one służyć informacyjnie oraz przedstawiać aktualną ofertę turystyczno – kulturalną gminy. Odświeżyliśmy fasadę budynku i dokonaliśmy niezbędnych remontów w środku. W sezonie letnim planujemy otworzyć się na zewnątrz i stworzyć dodatkową, zagospodarowaną przestrzeń promocyjną przed budynkiem, gdzie prowadzone będą animacje dla dzieci oraz normalna obsługa informacyjna turystów.”

W piątek 30 kwietnia br., w samo południe o godz. 12:00,nastąpiło oficjalne otwarcie  odświeżonego biura Miejskiej Informacji Turystycznej dla turystów. W maju biuro czynne będzie w weekendy w godz. od 09:00 do 17:00 oraz w wyznaczone dni tygodnia. Informacja prowadzi bezpłatną dystrybucję ulotek, materiałów promocyjnych i informacyjnych oraz udziela wszelkich informacji o atrakcjach turystycznych w gminie i regionie. Biuro ściśle współpracuje też z branżą turystyczną.

Informacja Turystyczna działa  również pod adresem e-mail: informacja@miedzyzdroje.pl  lub pod numerem tel. 91 32 80 441.    

10 KOMENTARZE

 1. popieram wpis .Jako przyklad ul Zwycięstwa prywatne mieszkanie zarejstrowane we Wrocławiu jak pensjonat o wysokim standarcie liczba osób 18 i od 1.05 do 2-3 w nocy wrzaski i śpiewy skakanie po mieszkaniu i GÓWNO z reakcji policji i słynnej straży miejskiej ?! TO na co są pozamykane hotele ? Należy dodać ,że w tym mieszkaniu były osoby chore na koronowirusa ,była kwarantanna i cały czas jest nielegalny wynajem !

 2. racja Międzyzdroje jak pełnia sezonu nawet oszuści grający w trzy karty na swoim miejscu nie niepokojeni przez nikogo widocznie policja i straż miejska mają inną ważniejszą prace no chyba że pojawi się jakaś biedna osoba coś sprzedająca to wtedy kozaki się zjawiają błyskawicznie bary też otwarte z możliwością zjedzenia na miejscu a dwie bardzo zapracowane panie z sanepidu razem z policją kontrolują wybrane puste hotele

  • Kozaki za dychę. Zmieni się opcja polityczna to będzie normalnie a tobie niewiadomo o co chodzi, wszystko ci przeszkadza to idź na masaż w Świnoujściu na plątanie dobry robią a niedługo Natalia otwiera studio na lechickiej w Świnoujściu to wyjdą te spiny wewnętrzne.
   Jeśli gdzieś są lokale otwarte to ci powiem, że w Szczecinie jest kilka otwartych i innych nadmorskich miejscowościach i nikt ci nie każe tam wchodzić ani kapować na innych, którzy chcą zjeść.
   Niema ustawy ani odszkodowań za zamknięcie firm tylko jest rozporządzenie co jest niezgodne z konstytucją. Idź zrób ustawę, daj odszkodowania, zamknij wszystko i siedź jedz na ławce jak na nudziarza przystało.

 3. Informacja Turystyczna otwarta. Międzyzdroje w weekend majowy wyglądają jak w szczycie sezonu. Szara strefa noclegowa ma się bardzo, bardzo dobrze. Służby zupełnie nie reagują na nic. Ale to międzyzdrojski standard. Tłum ludzi a Straż Miejska schowana. Hulaj dusza piekła nie ma. Zakazy nie obowiązują. Żadne.

  • a ja się pytam gdzie jest POLICJA – przecież oczywistym jest że na majówkę w pasie nadmorskim będzie masa ludzi – widocznie Państwa to nie interesuję. W takich okolicznościach na Międzyzdroje powinni zostać oddelegowania policjanci w ilości minimum 25 i możemy rozmawiać o egzekwowaniu przepisów prawa.

   • Z głową coś macie jak wam przeszkadzają ludzie nad morzem, którzy chcą wypocząć. Przeprowadź się do dużego miasta gdzie nie ma plaży, są korki itp to zobaczysz jak chce się jechać nad morze.
    Zakażeń już jest tylko 2500 w całym kraju więc te wasze kapowanie czy meldowanie koniowi jest zbędne.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.