„Międzyzdrojski Mordor”; czy w końcu ktoś zrobi z tym porządek? Pytanie mieszkańca

Kilka razy w miesiącu w „tzw. międzyzdrojskim trójkącie bermudzkim” tj. ulice Kopernika, Mickiewicza i Rybacka nie ma oświetlenia. Wczoraj sam byłem świadkiem ciemności w tym rejonie. Czy ktoś w końcu zajmie się tym tematem? Czy w tym rejonie regularnie nie będzie oświetlenia na ulicach kilka razy w miesiącu? – takie pytanie wysłaliśmy do Urzędu Miasta

List czytelnika:

Dzień dobry,
mieszkam na ulicy Kopernika od 40 lat, chciałem za pośrednictwem Państwa portalu o nagłośnienie sprawy braku oświetlenia, jak to się śmiejemy z żoną przez łzy, międzyzdrojskiego trójkąta bermudzkiego, czyli ulic Kopernika, Mickiewicza i rybackiej. To już piąty raz w tym miesiącu ze na tych 3 ulicach nie ma w ogóle oświetlenia! Ludzie świeca sobie latarkami, jest bardzo niebezpiecznie, szczególnie dla osób starszych. Mam juz swoje lata i muszę przyznac ze odkad w miescie jest nowy burmistrz, nie żebym do niego cos miał, tak źle jeszcze nie było. To miałaby kadencja dla mieszkańców i muszę przyznć ze kupili mnie i moja rodzinę ta opowieścią. niestety od wyborów trochę minęło, a jest jak było, a nawet jak w przypadku oświetlenia o wiele gorzej. Nie chce zeby sie tlumaczyli ze za oswietlenie odpowiada jakas społka i oni nic nie mogą, bo to tylko będzie pokazywało ze nie reagują i mają głęboko w poważaniu komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Z naszego rejonu z ramienia partii burmistrza nasze miasto nasz dom zostala wybrana Pani Alina Poskart, pragnę zaapelować do niej, żeby zrobiła cos w tej sprawie, głosowaliśmy na Panią, proszę wykonywać swoją pracę, czyli działać na rzecz mieszkańców.
Dziekuje i pozdrawiam.

7 komentarzy “„Międzyzdrojski Mordor”; czy w końcu ktoś zrobi z tym porządek? Pytanie mieszkańca”
  1. nowa energia tylko sie popisuje jak wydaje nasze pieniadze i powieksza deficyt, ale a w miescie nie ma za wiele madrych osob nawet pani purgal siedzi jak mysz pod miotłą, także bedzie orka na całego, flota rzadzi …..

  2. Chcieliście nowej energii i po to teraz do nich miejcie pretensje POWODZONKA PRZYDA WAM SIĘ?

  3. Strach się bać

  4. Ha,Ha pani radna dba tylko o szkołę ,ewentualnie o swoją ulicę .

  5. Nasz dom nasze miasto, albo lepiej nasz kurnik nasza wioska, jak w średniowieczu po zachodzie słońca siedzieć w domu

  6. Mieszkanka ul Mickiewicza

    W glowie sie nie miesci, zeby taka ciemnosc panowala na jakiejkolwiek ulkcy naszego miasta. Jest to bardzo niebezpieczne ale i niedppuszczalne, ze trwa to tak dlugo bez zadnego odzewu ze strony wladz. Co musi sie zdarzy? Wypadek? Zlamaniw nogi, napasc ? Czy moze smierc ruszy kogos ? Do czego musi dojsc??

  7. Lampy nie świecą od kilku dni strach wychodzić z domu wieczorem