Międzyzdrojski Budżet Obywatelski nabiera tempa

Po weryfikacji komisji, na liście znalazło się 20 projektów – 6 inwestycyjnych i 14 społecznych. ,,Na realizację zadań w ramach Międzyzdrojskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r. przeznaczyliśmy kwotę 200 000,00 zł, w tym: na realizację zadań inwestycyjnych – 150 000,00 zł i projekty na zadania społeczne 50 000,00 zł – poinformował Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek. Dziękuję osobom zaangażowanym, które napisały i złożyły wnioski a wszystkich mieszkańców zapraszam do głosowania.”

Będzie ono możliwe od 12 do 22 listopada 2019 roku, w wyznaczonych miejscach:

  • Urząd Miejski w Międzyzdrojach ul. Książąt Pomorskich 5,
  • Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach ul. Bohaterów Warszawy 20,
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach ul. Norwida 15,
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Międzyzdrojach ul. Leśna 17,
  • Przedszkole Miejskie w Międzyzdrojach ul. Myśliwska 13,
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Wapnicy ul. Jodłowa.

Głosowanie odbywać się będzie w godzinach otwarcia placówek, karty do głosowania dostępne będą na stronie miejskiej oraz w punktach głosowań.

Podkreślić należy różnorodność złożonych projektów, począwszy od budowy placu zabaw, psiego wybiegu, po organizację wydarzeń kulturalnych, sportowych, wypożyczalnię audiobooków czy zajęcia samoobrony.

Już dziś zapraszamy Państwa na prezentację projektów 14 listopada 2019 roku (czwartek) w Międzynarodowym Domu Kultury o godz.17.00.

Lista projektów, karta do głosowania oraz wszystkie informacje dotyczące zasad głosowania dostępne są na stronie www.miedzyzdroje.pl , w zakładce budżet obywatelski.