Międzyzdroje rozpoczynają lato! [VIDEO]

9
2280

Kilka dni przed kalendarzowym rozpoczęciem lata, a w Międzyzdrojach już robi się gorąco. Od dzisiaj otwarte jest kąpielisko na plaży, a miasto rozpoczęło swoją promocję w mediach społecznościowych. Na początek wystartowała promocja wzdłuż drogi S3, która ma wskazać kierunek tegorocznych wakacji. Jedną z zalet miasta jest samo położenie komunikacyjne Międzyzdrojów, co czyni je jeszcze bardziej konkurencyjne wśród nadmorskich miejscowości.

Kampania promocyjna w mediach społecznościowych, regionalnych portalach i dziennikach to inwestycja, która przyniesie korzyści miastu, mieszkańcom i całej lokalnej gospodarce – mówi Mateusz Bobek, Burmistrz Międzyzdrojów.

9 KOMENTARZE

  1. W Miedzyzdrojach otworzono nowy, darmowy Cemping z tylu za Aqamaryna parkuja tam zarowno goscie z Czech , Niemiec i nasi rodacy ,jak darmowo to lepiej smakuje.

  2. oglądam w kamerce ten szlam co wylali na piasek i nagle pojawił się tam jakiś krzak na tej niby plaży. Czy ktoś może wie co to jest bo na monitorze to wygląda jak wyschnięta choinka. Wasz burmistrz to ma wizje tylko pozazdrościć.

  3. Dlaczego w Międzyzdrojach nie działa fontanna w parku . W Świnoujściu działają wszystkie.

  4. Chciałbym zobaczyć jak wygląda miasto, okolica na wideo zamiast lokowanie pociągu czy tych słabych busów. Każdy transport sobie znajdzie i jakbym jechał na majorke i pokazywaliby pociagi czy busy zamiast widoków to słabo.

  5. Cokół tylko gdzie są normalne toalety bo toje toje to żart. Pałace stawiać a podstawowych rzeczy niema??????

  6. Kulkarze mają tzw. prawa nabyte przez zasiedzenie. Są tu kilkadziesiąt lat. Wrośli w krajobraz. Dają zarobić mieszkańcom, bo przecież gdzieś mieszkają i coś kupują w sklepach. Apel do Burmistrza i Rady Miasta: dać im Kartę Mieszkańca, bon turystyczny, opiekę medyczną.Jako jedna z atrakcji na promenadzie – przyciągają turystów. Są źródłem dochodu dla miasteczka.

    • a co oni takiego złego robią:) jak ktoś uprawia hazard to chyba musi się liczyć z przegraną. Gra od czasów Franka Dolasa dla frajerów. Ja tam się cieszę że tylko takich mamy pseudo przestępców. A faktem jest że miasto żyje z kulkarzami i całkiem dobrze;)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.