Międzyzdroje na 20-leciu Powiatu Kamieńskiego

14 września 2019r. był szczególnym dniem dla Powiatu Kamieńskiego. W sobotę na terenie Stadionu Miejskiego w Kamieniu Pomorskim odbywał się Powiatowy Piknik z okazji 20-lecia utworzenia Powiatu Kamieńskiego.

Przez cały dzień nie brakowało atrakcji. Rano piknik rozpoczynał się od zawodów strażackich i konkurencji sportowych na płycie boiska. Przy alejkach na rozstawionych stoiskach każdy mógł nabyć bardzo ciekawe suweniry i najeść się do syta, a przy scenie posłuchać występów.

Gmina Międzyzdroje wystawiła stoisko promocyjne, na którym razem z Wolińskim Parkiem Narodowym zachęcała do zwiedzania atrakcji turystycznych, zapraszała do wypełniania ankiety turystycznej, a dzieci i młodzież z dużym zainteresowaniem korzystały z dużej gry planszowej.

Na scenie spośród lokalnych zespołów reprezentujących gminy powiatu, rewelacyjnie zaprezentował się Pati Blues z Międzyzdrojów. Występowali między innymi: Stuchowianki, zespół Relax, Stowarzyszenie ,,Rozśpiewane Golczewo”, Zespół ,,Szkwał”, czy Kapela Ostromice. Podczas występu zespołu Pati Blues Gmina Międzyzdroje zaprezentowała konkurs muzyczny dla widowni, w którym zwycięzcom wręczano nagrody w postaci gadżetów i płyt muzycznych Pati Blues specjalnie nagranych na odbywający się jubileusz. Potem odbył się koncert orkiestry dętej z Gryfic i zespołu z Klubu Marynarki Wojennej RP „Riviera” z Gdyni. Wieczorem na scenie zagrał zespół Specyficzni oraz gwiazda pikniku, zespół Red Lips.

Powiatowy Piknik Rodzinny był okazją do podsumowania dotychczasowych osiągnięć Powiatu Kamieńskiego, ale także do podejmowania nowych przedsięwzięć i wyzwań. Na ręce Pana Starosty przekazujemy serdeczne życzenia pomyślności i realizacji zadań, które będą miały wpływ na rozwój całego powiatu. Niech kolejne lata będą wypełnione sukcesami, a zaufanie społeczności stanowi źródło satysfakcji i motywacji do dalszego działania.

One Response to “Międzyzdroje na 20-leciu Powiatu Kamieńskiego”
  1. MIĘDZYZDROJE trzeba reklamować Panie Burmistrzu ele trzeba budować też mieszkania i to nie tylko te na sprzedaż ?