Międzyzdroje bez Szlachetnej Paczki? Poszukiwany Lider

Czarne chmury nad kolejną edycją Szlachetnej Paczki w gminie Międzyzdroje. Jeśli do końca sierpnia nie znajdzie się osoba, która wzięłaby na swoje barki obowiązki lidera regionu, potrzebujący nie otrzymają w tym roku darów, mających zmotywować ich do zawalczenia o lepszą przyszłość.

Szlachetna Paczka to coroczny, ogólnopolski zryw ludzi dla ludzi. Celem przedsięwzięcia Stowarzyszenia Wiosna jest pomoc rodzinom, którzy z różnych przyczyn znalazły się na zakręcie. Mądra pomoc, bo nie chodzi tylko o przekazanie paczek z rozmaitymi darami, lecz przede wszystkim o to, by obdarowani otrzymali impuls do zmiany, motywację do odbudowania tego, co w życiu z różnych przyczyn się zawaliło. Każdego roku, w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia angażuje się w nią grono wolontariuszy i wielu darczyńców, by dać drugiemu człowiekowi radość.

Lider Szlachetnej Paczki tworzy zespół wolontariuszy i wspólnie z nim dociera z pomocą nawet do kilkudziesięciu rodzin żyjących w ubóstwie. Organizuje projekt w swoim rejonie – dba o jak najlepszą pomoc i organizuje zaplecze logistyczne akcji. Dzięki jego zaangażowaniu Szlachetna Paczka może się rozwijać.

1️⃣ Wypełnij krótki formularz na stronie www.superw.pl
2️⃣ Przejdź rozmowę rekrutacyjną ? ze swoim przyszłym szefem-koordynatorem
3️⃣ Podejmij decyzję o rozpoczęciu największego wyzwania swojego życia
4️⃣ Odbądź spotkanie wdrożeniowe online
5️⃣ Podpisz niezbędne dokumenty

i zacznij działać

??

Jeśli masz pytania, czy wątpliwości – skontaktuj się z Koordynatorką Regionalną Małgorzata Jagoda Pokrzykowska tel. 691570770 lub przez FB