Międzyzdrojanie uwielbiają stać w kolejce na poczcie

Od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych można podziwiać zdjęcia kolejki na międzyzdrojskiej poczcie. Kolejka rodem z PRL-u, długa, jak i zawiła jak anakonda z Amazonii pozwala na dokładne obejrzenie całej oferty handlowej poczty. Podczas długiego oczekiwania, gdzie jeden pracownik placówki obsługuje jedną Panią, która półgodziny opłaca rachunki, przy okazji zdradzając życie towarzyskie swoich sąsiadów, można zobaczyć wiele ciekawych produktów oferowanych przez Pocztę Polską.

Kolorowe gazetki, książkowe bestsellery, zabawki, kolorowanki, słodycze, portfele nawet ręczniki i obrusy z pewnością zaciekawią każdego, kto zacznie nudzić się podczas przedostatniego zawijasa długiej kolejki na międzyzdrojskiej poczcie. W najśmielszych snach międzyzdrojanie pragnęli AquaParku czy lodowiska, a nawet odbieranych telefonów przychodni, lecz prawdziwą fantastyką będą otwarte wszystkie okienka na międzyzdrojskiej poczcie.:)
Z pozdrowieniami dla miłych Pań na poczcie 🙂

10 komentarzy “Międzyzdrojanie uwielbiają stać w kolejce na poczcie”
 1. Pozdrawiam miłe Panie z poczty. Pracują rzetelnie są kompetentne. Nie narzekamy. Kolejki na poczcie są wszędzie. Trochę luzu.

 2. I o co wam co chodzi?Marudzicie narzekacie jak baba w ciąży ???

 3. Biedronka czy poczta , może i kolejki są. Ale nikt się nie zastanowi nad tym że może nie ma na tyle pracowników żeby wszystkie kasy czy okienka były czynne. Panie które pracują czy w biedronce czy na poczcie wykonują swoją robotę jak tylko mogą. Nikt nie jest robotem . A przypominam , że jesteśmy miejscowością turystyczna i w sezonie zawsze były kolejki są i będą. Pozdrawiam cieplutko wszystkich tych którzy wiecznie tylko narzekają że kolejki i robią syf a narzekają na pracowników. Pracownicy sami sobie syfu nie robią ?

  • dobry gospodarz

   oczywiście najmniejsza wina w tym wszystkim jest pracowników danej placówki bo to szefostwo powinno dbać o ilość zatrudnionych i wystrój wnętrza. Osoba „na kasie ” ma sprawnie obsłużyć i nie może kasować i wykładać towar i jeszcze sprzątać a tak niestety to dzisiaj wygląda.

 4. dobry gospodarz

  jeszcze lepsza jest Biedronka w Międzyzdrojach tam dopiero jest pięknie jak w chlewie w PGR-owskim. Jakim cudem Sanepid jeszcze tego nie zamknął to tylko wie kierownik sklepu i osoba kontrolująca. Zresztą w Netto ładniej nie jest ale może trochę taniej.

 5. Nasza poczta i przychodnia to jedne na milion nie dla ludzi.

 6. Na poczcie można kupić wszystko oprócz kopert z okienkiem takich do faktur. Tego nie prowadzą, pewnie trzeba iść do mięsnego.

 7. Mają podobno sprzedawać tam mięso i wędliny.

 8. W ostatnią sobotę byłem na poczcie i kolejka na jedną osobę była, może miałem farta, albo wszyscy na plaży byli ?

 9. Zabezpieczono adres IP