Medycyna Estetyczna w Międzyzdrojach

Dziś, na całym świecie wykonuje się około 20 mln zabiegów rocznie, z czego ponad 85% bez naruszania struktury skóry. Ta niezwykle szybko rozwijająca się dziedzina ochrony zdrowia dotyczy przede wszystkim urody i związanego z nią samopoczucia. 

W Międzyzdrojach 29 i 30 czerwca 2020 w Centrum Stomatologicznym Dentarama pierwsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykona Dr Magda Ossowska. To Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Od 2012 pracuje na stanowisku starszego asystenta na Oddziale Chirurgii Plastycznej Specjalistycznego Centrum Medycznego w Polanicy – Zdroju. Specjalizuje się w chirurgii ortognatycznej i zabiegach opóźniających procesy starzenia się.

Już w Międzyzdrojach będzie można wykonać profesjonalne zabiegi m.in. powiększania ust kwasem hialuronowym, mezoterapii, wolumetrii czy terapii osoczem.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w Centrum Stomatologicznym Dentarama w Międzyzdrojach pod numerem telefonu +48 669 006 666 (rejestracja Międzyzdroje) lub na stronie internetowej https://dentarama.pl

fot. Dentarama.pl