Kontrowersyjne tablice także w Międzyzdrojach

Wczoraj TVN24 i Polsat News przerwały konferencję polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy przekonywali, że za wysokie ceny energii odpowiada polityka klimatyczna Unii Europejskiej.

Tymczasem w Międzyzdrojach, także możemy zobaczyć tablice, na temat których wczoraj wypowiadali się posłowie Prawa i Sprawiedliwości, gdzie przekonywano, że 60 proc. kosztów, jakie płacimy za energię, to koszty narzucone przez Unię Europejską. Większość specjalistów twierdzi, że to nieprawda. A polityka klimatyczna Unii Europejskiej to ok. 23 proc cen energii.

15 komentarzy “Kontrowersyjne tablice także w Międzyzdrojach”
 1. ***** ***

 2. Ludzie muszą wiedzieć jaka jest prawda. Unia nas dyma, a totalna opozycja w tym pomaga.

  • Oj jaki bystry ,wszystko wie gdzie prawda a gdzie fałsz ? Na swoim podwórku tez ktoś cię d..a czy może już zostałeś wykorzystany ,oszukany i jeszcze tego nie wiesz ? Zanim coś napiszesz to może jednak przemysł No i oczywiście zawsze możesz ta znienawidzoną Unie opuścić przecież .

 3. Dostali z UE aż 60 mln Euro za CO2, te bibordy to jedne wielkie kłamstwo.

 4. co jest kontrowersyjnego w tych informacjach , przecież takie dane podaje również komisja europejska. Oni też łżą? , czy może nienawiść was zaślepia i uodparnia na wiedzę.

 5. Jakim prawem te tablice z kłamstwami są opłacane z pieniędzy polskich podatników? Napiszcie dostęp do informacji publicznej ile kosztowały te bilboardy. Rzygać się już chce tą propagandą pis-d.

 6. 12 mil zł wydane na tą bzdurę .

 7. Każde niepowodzenie partia rządząca zgania na UE .Niedobrze się robi od słuchania tych bajek a tu jeszcze tablice. Ile kasy wydali na tą bzdurę .

 8. Zielony ład sprawi,że będziemy klepać biedę.UE zapewni nam czyste powietrze za bajońskie kwoty

 9. Przecież to wina Tuska. Cokolwiek pisowi nie wyjdzie, to jest wina Tuska i UE. Nie wiem, czy ktoś jeszcze w to wierzy. Jako społeczeństwo bardzo długo będziemy płacić za obecną sytuację.

 10. Marek z Wicka

  ludzie którzy wierzą w slogany bez weryfikacji prawdy, również wierzą w historie o Harrym Potterze

 11. Wielka ściema żyjących z węgla.

 12. Hym.. kontrowersyjne? Raczej nie. Wszystko drożeje przez UE. Ciągle wymyślane jest coś nowego. Nawet ogórki im przeszkadzały, że za krzywe. Uni nie podobaja się samochody na benzynę, olej napędowy, gaz, nie podobają im się elektrownie, węglowe, Atom też im się nie podoba tylko ciągle jest lobbowania zielona energia, która jest zawodna, oczyma przekonali się Niemcy jak nie było wiatru i wiatraki nie działały. Notabene jak komu się chce niech sprawdzi kto jest w większości wlascielami firm produkujących wiatraki, panele. To Niemcy więc samemu już można się dalej domyśleć. Z żarówkami energooszczędnymi ten sam zabieg. Polecam sobie na YouTube oglądnąć filmik „żarówkowi ściemniacze” Pozdrawiam, wierzcie dalej w cudowną UE.

  • Rozumiem, że w innych krajach Unii, wszystko jest tańsze i o podwyżkach nikt tam nie słyszał. Najgorsze jest to, że taka dezinforacja trzyma się doskonale

 13. i ludzie w to wierzą