Kontrola na wjeździe do Międzyzdrojów

14
7234

Jak zapowiadał wcześniej, minister Mariusz Kamiński miejscowości turystyczne są ściśle kontrolowane przez policję i żandarmerię wojskową. Konieczne są ograniczenia wszelkiego ruchu turystycznego, rekreacyjnego czy sportowego.

Zgodnie z zapowiedzią MSWiA, także na wjeździe do Międzyzdrojów ustawiono punkt kontrolny, gdzie wspólnie działają służby Policji, Straży Miejskiej i Żandarmerii Wojskowej.
W ramach zaostrzenia przepisów dotyczących pandemii kontrolowane są auta jadące w obie strony. 

Przypominamy, iż za łamanie zasad zawartych w ostatnich rozporządzeniach grożą surowe kary.

fot. miedzyzdroje.tv

14 KOMENTARZE

  1. A ja mam marzenie ,że szybko się To skończy…..a gdy w końcu przyjadę do ukochanych Międzyzdrojów pospacerować z rodziną to będzie ” nowe ” i za przepyszna rybkę nie trzeba będzie płacić 150 zł..aby w trójkę spędzić czas….pozdrawiam…..:

  2. A ja mam marzenie ,że szybko się To skończy…..a gdy w końcu przyjadę do ukochanych Międzyzdrojów pospacerować z rodziną to będzie ” nowe ” i za przepyszna rybkę nie trzeba będzie płacić 150 zł..aby w trójkę spędzić czas….pozdrawiam…..:)

  3. Chorzy niech siedzą w domu zdrowym dać żyć bo takim działaniem zburzymy odpornosć każdego człowieka i wtedy organizm jest bezsilny łapie wszystko zdrowe dzieci zamkniete w domach w niemczech tyle zachorowań a jaka taka wolnosć bo zdaja sobie sprawę że ruch na powietrzu spacery po lesie to broń w walce z wirusem

  4. oj nie przesadzaj za te sezony co były dwa razy z rzędu jak w ten jeden nie zarobimy to nic takiego się nie stanie jakoś sobie poradzimy prawda

  5. A nie lepiej pilnować zarażonych?Kwarantanna dla zdrowych to przesada.Powinno się izolować chorych.

  6. Od cholery zarażonych musi tam być skoro takie środki stosują.Ludzie się na wszystko zgodzą.A swoją drogą jakoś teraz nie słychać głosów że łamana jest konstytucja.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.