Kolejny przypadek SARS-CoV-2 w naszym powiecie

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, w województwie zachodniopomorskim odnotowano 24 kwietnia 2020 na godzinę 10 aż 30 nowych przypadków koronawirusa. 

 • Powiat koszaliński – 27 osób : 22 kobiety (5 starszych, 6 młodych, 11 w średnim wieku), 5 mężczyzn (3 starszych, 1 młody, 1 w średnim wieku)
 • Powiat kamieński – młoda kobieta
 • Powiat łobeski – młody mężczyzna
 • Powiat gryfiński – starszy mężczyzna

Nie na chwilę obecną nie ma informacji o młodej kobiecie, skąd pochodzi i gdzie mieszka, czy to mieszkanka Międzyzdrojów? Czekamy na dalsze informację w tej sprawie! O nowych faktach, będziemy pisali w tym artykule.


25 komentarzy “Kolejny przypadek SARS-CoV-2 w naszym powiecie”
 1. Bez dochodów z turystyki z podatków niedługo będziemy leczyć się tylko ziółkami w domu bo na szpitale nie będzie pieniędzy. Co do nie noszących maseczki należy ich potraktować jako źródło dochodu dla miasta i wystawiać mandaty np od 50 do 300 zł po wcześniejszym zrobieniu zdjęcia lub sfilmowaniu .

 2. Anonim 24 kwietnia 2020 at 18:00
  żądam udostępnienia moich danych , gdyż chciałbym zagłosować korespondencyjnie

  Spełniam żadanie autora postu powyżej . To Gall Anonim.

 3. ech aż słabo sie robi jak czytam te komentarze. Ludzie czy do was nie dociera ze czy tak czy tak większość sie tym wirusem zarazi złapie go czy jak to nazwać? Odwlekanie tego w czasie będzie miało wręcz odwrotny skutek. Umieralność na tego wirusa jest znikoma a im szybciej sie uodpornimy tym szybciej wszystko do normy wróci ale siedząc w domu do tego nigdy nie dojdzie. Poza tym to nie jest kolejny przypadek tylko kolejny potwierdzony przypadek ile takich osób jest już z wirusem u nas nie wie nikt bo nikt testów sobie nie zrobił na życzenie. Ile z osób którym zrobiono testy przeszło już dawno tą chorobe i są uodpornieni i maja juz wynik negatywny a nie wiedząc, że sa nosicielami czy sa chorzy bo przeszli to bezobjawowo normalnie funkcjonowało? Takich danych jakoś nikt nie podaje bo nie ma takiej możliwości. Od dwóch miesięcy w Polsce zmarło ile 500 osób z potwierdzonym koronawirusem (nie mylić ze stwierdzeniem na koronowirusa) o pozostałych około 75000/80000 jakoś nikt nie wspomina i na co zmarli a tyle ludzi około zmarło czyli śmiertelność od dwóch miesięcy w Polsce to nawet nie jeden procent. Jeszcze raz napisze. Testy które dają wynik pozytywny to nie nowe zakażenia tylko nowe potwierdzone przypadki. Testy które daja wynik negatywny nie wiadomo czy były zrobione u osoby która już dawno ma to za sobą wiec jest uodporniona czy może dopiero zachoruje wiec tak na prawde nie ma danych na to jaka cześć społeczeństwa jest juz odporna na tego wirusa tym bardziej ze większość przechodzi go bezobjawowo a tym samym nie wiadomo czy te wszystkie obostrzenia nie sa po prostu niepotrzebne. Jeszcze jedna rzecz dziwna dla mnie to to ze w lesie maseczki mieć nie musisz ale juz na otwartej przestrzeni jaka jest plaża juz tak. Jak wiadomo wirusy giną od promieniowania uv którego akurat na plaży w słoneczne dni których teraz nie brakuje jest mnóstwo w przeciwieństwie do lasu bo przez drzewa ktore sa naturalna bariera jest tam go niewiele…

  • Pan albo Pani Anonim jest chyba najlepszym specjalistą epidemii na świecie. Jak Mieszkańcy przez takie komentarze zachorują, bo wszyscy oleją prośby o ostrożność to będzie ładnie. Niech Anonim nie zapomni że mieszkańcy w Międzyzdrojach to nie tylko młodzi i nie tylko zdrowi ludzie. Boli mnie głowa z takiego wymądrzania i mało respektu. Musimy na nas uważać a nie udawać że my wiemy wszyscy lepiej.

  • czy Pani nie wröcila od prezydenta USA

 4. moim zdaniem to wszystko jest za wcześnie,przyjezdnie nawiozą nam tego świństwa i tylko czekać czasu

 5. Ciemny ludzie jak Was okeśla Wasz premier, róbcie dalej za miske ryżu. Rządy innych krajów znoszą obostrzenia a Wasz lekarz naczelny zapowiada szczyt epidemii na jesień! Ha ha ha ha! Dokładnie ciemny lud to kupił, jak bajeczki w internecie o szkodliwosci 5G. propaganda górą

  • W każdym państwie i regionie trzeba to trochę z własnym rozsądkiem przemyśleć. Obojętnie co gdzie jest. Nie zapominajcie że Miedzyzdroje to bardzo małe miasteczko. Otoczone lasami i wodą. Tu na ulicach w ciepłe dni rusza się człowiek przy człowieku. Też na plaży. Bez maski i higieny to tutaj za kilka dnie będzie bardzo brzydko. O tym i o bliskich , innych turystach , mieszkańcach trzeba trochę pomyśleć. Bez polityki i obrażania innych ludzi. Własny rozsądek przyjaciele. Dbajcie o siebie i innych ludzi. I róbcie wszystko żeby Miedzyzdroje były lepsze a nie zamknięte na lata z powodu choroby albo jakiś epidemii. Pozdrawiam

 6. W Gorzowie jakoś zdrowo się mają.

 7. tak właśnie w masce na plaży będziecie chodzić. a nie gorzowiacy chlać browara u nas. nad odrą zostańcie

 8. Miseczki to na cycki możesz założyć.

 9. Państwo przyjechało na weekend że Szczecina pod mój nos ….I co mam teraz zrobić….można jeździć czy nie można?
  Może ktoś mi powie.

  • Uważam że to bardzo nie ładnie. Ja też bym chętnie przyjechał. Tęsknie bardzo za Międzyzdrojami. To będzie pierwszy raz od 40 lat bez tej miejscowości. Pomimo że mieszkanie stoi puste. Uważam ale że to bardzo nie odpowiedzialne teraz w Międzyzdrojach robić urlop i narażać prawdziwych mieszkańców na choroby. To jest bardzo bezczelne. Takie coś robią tylko ludzie co tylko o sobie myślą. Pozdrawiam prawdziwych mieszkańców i życzę dużo zdrowia.

   • Dziękuję za odpowiedz, miło mi bardzo, że ktoś z daleka o nas myśli. Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka i do zonaczenia jak już będzie bezpiecznie ?
    Międzyzdroje w morzu się nie utopią, będą zawsze , od nas zależy czy dane nam będzie je podziwiać ?

   • Pozdrawiam i dziękuję za Pana roztropność i troskę o nas, mieszkańców Międzyzdrojów.Do miłego zobaczenia po epidemii, życze zdrowia.

   • jak zrobic zeby byl wilk i owca cala -nie przyjedziemy ,nie wspieramy miejscowych ,miejsc pracy — – , jako ludzie ,kazdy z Nas cos robi i wszystko nawet najmniejsze sklada sie na funkcjonowanie -potrzebujemy sie nawzajem,wywöz smieci,woda w kranie ,towar w sklepach, handel,lekarze.fryzjerzy.itd,to by bylo piekne nie ruszamy sie .nie jemy .nie przemieszczamy sie i czekamy pod kloszem moze 2 lata -a prawdziwi/ /?/mieszkancy beda zdrowi—- a möwia ze przyjaciöl poznaje sie w biedzie-a w miejscu zamieszkania robi zakupy ,chodzi do fryzjera,zostawia kase -mimo ,ze ma tez sasiadöw -zachowaj sie s u p e r ostroznie i wspomagaj swoje ukochane Miedzyzdroje – wczasowiczka Miedzyzdroji

  • Zmien swoje otoczenie i plany . Ludzie przyjeżdzają do siebie być może . Tobie oczywiście to przeszkadza ?

 10. no pięknie kur… a w miedzyzdrojach wszyscy popier… bez maski na promenadzie. brawo!

  • Powietrze z jodem nie przechodzi przez maskę. Lepiej myć ręce i mieć więcej higieny. Czyste ubikacje, mało śmieci i uśmiech na ustach.

 11. Przy tej ilości turystów chodzących bez miseczek po promenadzie i na plaży to w Międzyzdrojach będzie niedługo epicentrum.

 12. Przydało by się jakieś oficjalne stanowisko jak.również w sprawie udostępnienia naszych danych osobowych poczcie , jak trzeba coś ważnego zakomunikować to już nie ma komu

  • żądam udostępnienia moich danych , gdyż chciałbym zagłosować korespondencyjnie

 13. a gdzie nasze władze? gdzie informacja w tej sprawie? znowu ploty na mieście, kto co gdzie i jak, bo oni cicho siedza 🙁 :/ :/