Kolejny nowy plac zabaw w Międzyzdrojach

Największy plac zabaw w centrum Międzyzdrojów jest zamknięty. Ze względu na różne prace inwentaryzacyjne oraz demontaż sprzętu Urząd Miejski zdecydował się na zamknięcie placu jeszcze przed weekendem.

W tym miejscu powstanie nowoczesny „super” plac zabaw. W poniedziałek plac zabaw stanie się miejscem budowy. Teren zostanie całkowicie ogrodzony i przekazany wykonawcy.

13 komentarzy “Kolejny nowy plac zabaw w Międzyzdrojach”
 1. Nie rozumiem po co ta agresja z jednej i drugiej strony. Nie ukrywajmy, dzieci są uciążliwe i nie każdy je lubi. Wystarczy porozmawiać ze starszymi mieszkańcami Międzyzdrojów. Nie mogą się doczekać końca sezonu , kiedy wszystko wróci do normy i zapanuje spokój.

 2. Dzieci ci przeszkadzają książkę chcesz czytać to jedz do sanatorium

  • A ty jedz do jakiegos dziecioparku jak przyjeżdżasz tylko żeby bachory miały gdzie drzec jape tu przyjeżdżają poważni turyści co chca w spokoju powypoczywac w kurorcie

   • To leć na księżyc skoro mali ludzie Ci przeszkadzają. Nikt płakać po takich zajadłych pseudooczytańcach na pewno nie będzie. Po prostu wstyd za takich ludzi, co wszystko pod siebie, o sobie, dla siebie, z sobą. Wypoczywać w spokoju to można tutaj od września, a jak się zgiełk nie podoba to droga wolna gnuśnieć gdzie indziej

   • kapitan nemo

    powzni turysci? takich moze 100 na 1000 reszta to janusze ktore robia czasami tylko chlew i przynosza nerwy bo oni przyjechali do Międzyzdrojow im sie nalezy za darmo albo w gratisie kukurydza

 3. I bardzo fajnie ze zamkneli ,darcie pyska sie skonczy i bedzie mozna w spokoju ksiazke poczytac , nie tak jak w GOLDEN TULIP gdzie darcie pyskow trwa do pozna w nocy!!!!!

  • Pojęcie darcie pyska nie przystoi czytającemu książki. Dziecko to też człowiek, pyski mają niektóre zwierzęta Chamie

  • Przez tobie podobnych nie da się spokojnie odpocząć egoisto. Bo we Wrześniu są Seniorzy Studenci ale już niema takich jak ty bo wyjechali.

 4. Teren sprzedany? Nowy hotel postawią a plac zabaw przeniosą koło starej szkoły?

 5. Co jakiś czas przyjeżdżamy do Międzyzdrojów z córeczką, głównie ze względu na ten plac. Zmartwiliśmy się wczoraj, widząc taśmę. A teraz wiemy dlaczego 🙂 Cudowna wiadomość!

 6. Super

 7. Nie mogli poczekać do końca sezonu????