Kolejni partnerzy w Karcie Mieszkańca

Międzyzdrojska Karta Mieszkańca – aktualności

W Urzędzie Miejskim w Międzyzdrojach praca wre przy realizacji projektu pn. Międzyzdrojska Karta Mieszkańca. Jak informuje Burmistrz Mateusz Bobek” „wnioski o wydanie karty mieszkańca wpływają do Urzędu regularnie i widać przy tym ogromne zainteresowanie mieszkańców. Od 01 marca mamy już złożone 63 wnioski. Jesteśmy również na etapie poszerzania oferty dla naszych mieszkańców o nowe umowy z partnerami, które systematycznie zawieramy”. 

Kolejne umowy partnerskie zostały zawarte w Urzędzie Miejskim w dniu 10 marca br.  Nowi partnerzy MKM, którzy zaoferowali swoje usługi to: Katarzyna Rajewska prowadząca usługi masażu leczniczego, Anna Mielcarek, właścicielka salonu fryzjerskiego „Kameleon”, Piotr Kostek, reprezentujący branżę budowlaną i usługi transportowe  oraz Krzysztof Andrearczyk  i Wojciech Ryfczyński, współwłaściciele Bałtyckiego Parku Miniatur.

Katarzyna Rajewska prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą oferując zabiegi masażu leczniczego. Dla mieszkańców posiadających kartę, Pani Kasia proponuje 20% rabat na zabiegi masażu leczniczego oraz na zabieg falą uderzeniową. Jak sama przyznaje są to zabiegi, które nie należą do najtańszych a przy schorzeniach kręgosłupa są pożądane i często wykonywane.

Katarzyna Rajewska prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą oferując zabiegi masażu leczniczego. Dla mieszkańców posiadających kartę, Pani Kasia proponuje 20% rabat na zabiegi masażu leczniczego oraz na zabieg falą uderzeniową. Jak sama przyznaje są to zabiegi, które nie należą do najtańszych a przy schorzeniach kręgosłupa są pożądane i często wykonywane.

Bałtycki Park Miniatur działa od 2015r. a już dorobił się miana jednej z najlepszych atrakcji turystycznych Pomorza Zachodniego. Właściciele pieczołowicie i z ogromnym zaangażowaniem poszerzają ofertę parku, o kolejnemodele najciekawszych zabytków i latarni morskich z obszaru Morza Bałtyckiego, oraz wprowadzają najmłodszych w świat miniaturowych kolejek. Posiadacze Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca mogą zwiedzać park z  50% zniżką bezterminowo.

Anna Mielcarek na ul. Światowida 13 prowadzi salon fryzjerski „Kameleon”. Właścicielkę podczas podpisywania umowy reprezentowała rodzina: córka Wiktoria oraz mąż Mariusz. Już od 15 marca do 31 grudnia 2021r. obowiązywać będzie 10% zniżka na wszystkie wykonywane w salonie usługi, również kosmetyczne i makijażu.

Podczas spotkania Piotr Kostek powiedział : „zajmuję się w Międzyzdrojach remontami oraz transportem. Nie mogę dać 50% zniżki, bo nie mam takiej możliwości,  ale dla międzyzdrojaków jestem otwarty i proponuję 10% zniżki na usługi transportowe i budowlane. Oferta jest ważna do 01 marca 2022roku.”. 

Wszystkie aktualne informacje o oferowanych zniżkach oraz o Międzyzdrojskiej Karcie Mieszkańca można znaleźć na stronie www.karta.miedzyzdroje.pl. Szczegółowych informacji o projekcie udziela również  Referat Promocji, Kultury i Turystyki Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach,  tel. 798 129 494 lub 609 519 590 . 

9 komentarzy “Kolejni partnerzy w Karcie Mieszkańca”
  1. Andrzjku ty wiesz ja wiem i dużo innych ludzi wie ale co my biedne żuczki możemy

  2. Do Andrzeja P.-jesteś człowieku chory z nienawiści . Jak śmiesz oceniać kogoś bez dowodów .Zacznij się leczyć na nogi bo na głowę już za późno .

    • Kim ty jestes? Anonimie nie szczekaj za duzo bo skrocimy ci lancuch.

  3. Wzorem jest brania pieniedzy do kieszeni jak to kazdy jeden marny urzedas ale pszyjdze i czas rozliczenia kazdego po kolei wystarczy tylko dobra prowokacja i juz sa na widelcu.

  4. Można wiedzieć w czym jest wzorem?

  5. Radek - Mieszkaniec Gminy

    Maski tak. Ale uścisnąć dłoń każdemu? Nasz burmistrz jest wzorem do naśladowania w czasach Korony. Bez słów