Kolejne ostrzeżenie przed niebezpiecznym placem zabaw!

Plac zabaw przy Alei Gwiazd staje się naprawdę niebezpiecznym miejscem. Kilka tygodni temu pisaliśmy o innych niebezpiecznych urządzeniach na tym placu zabaw. Jak dokumentuje czytelniczka, łańcuchy huśtawek są mocno przetarte. W trosce o swoje i inne pociechy wysłała zdjęcia. Fotki przekazaliśmy do Urzędu Miasta.

Mamy nadzieję, że problem zostanie szybko roziwązany i jedyny duży plac zabaw w naszym mieście będzie bezpieczniejszy.

fot. Czytelniczka

21 komentarzy “Kolejne ostrzeżenie przed niebezpiecznym placem zabaw!”
 1. Poczekajcie aż bobek z dzieckiem zacznie chodzic to odrazu naprawia tak samo jak szybko wyremontowali przedszke (dziw ym trafem bobka dziecko zaczęło chodzic do przedszkola) ??

 2. Ja jestem niepalącym i niepijącym beneficjentem 500+ i nie będę płacić za plac zabaw. Proszę się opamiętać – nad morzem drożej jak w Niemczech, opłaty klimatyczne, atrakcje okrojone, a ceny wygórowane. Myślę, że miasto stać na to żeby zadbać o ten plac zabaw. W małych miejscowościach w naszym województwie spotykam place zabaw bardziej zadbane w biednych gminach. Myślę, że to wina chęci i priorytetów.

 3. Dżizas ludzie! Tyle razy było mówione i pisane, że od tej jesieni plac będzie wymieniany, czy tam naprawiany, a wy wciąż robicie goownoburze w internecie o to!!
  Troche cierpliwości i spokojnie będziecie mieli gdzie wybiegać swoje kaszojady.

 4. Spędzamy z rodziną wakacje w Międzyzdrojach co roku od 6ciu lat. Nasze dzieci uwielbiają ten plac ale niestety… jako rodzic, obserwuję, że co roku jest on w gorszym stanie. Naprawdę fajny plac zabaw ale… ktoś powinien kontrolować jego stan!!!

  • Przed sezonem wielkie oczy bo plac zabaw to tor przeszkód. Po sezonie wielki oczy bo ludzie się domagaja placu ZABAW.
   PLANY są ale plac zabaw teraz musi poczekać.
   Może budżet obywatelski załatwi sprawę.???.

 5. Ja proponuje tych tatusiow i te mamusie za hustanie sie na hustawce dla dzieci zaprosic do kasy po 100 zl i juz mamy pieniazki na lancuchy.

 6. A może zrobimy jeszcze płatną plażę OD KILOMERTA 2ZŁ???

 7. Piwsko tam było pite

 8. Wyłączyć komenty

  Mocniejsze łańcuchy zrobic, lub nowe poprostu kupic bo te maja już chyba kilka lat. Zamiast sluchac skomlania jakis amatorów z komentow.
  I pomysł żeby zrobić płatny plac bo łańcuchy po kilku latach sie zużyly…serio?

 9. Bardzo czesto na tych hustawkach widac , na jednej pociecha sie husta a na drugiej tatus lub mamusia ,sam widzialem.

  • Widziałeś tatusia czy mamusię na huśtawce? To może zwróć uwagę? A nie… łatwiej anonimowo coś napisać – brawo

 10. Po co plac zabaw zróbmy kolejna siłownie na świeżym powietrzu ?, a radni niech przejadą się do Dziwnowa i zobaczą jak place zabaw powinny wyglądać !

 11. Może gdyby z tego placu zabaw korzystały tylko dzieci które są w odpowiednim do tego wieku a nie młodzież która spaceruje wieczorami to i by łańcuchy się nie przecierały. Może i dobrze by było gdyby zrobić płatny plac zabaw tylko nie szystkim rodzicom to się spodoba. Albo zatrudnić kogoś kto będzie pilnował, obserwował plac zabaw a starszaków gonił.

 12. chyba tam słonie się huśtają?

 13. Bardzo latwe rozwiazanie ,zrobic plac zabaw platny -przyjdzie duzo mniej dzieci i lancuchy nie beda sie przecieraly.

  • Następny anonim mówi swoje mądrości. Zrobić płatny plac zabaw? No tak, 5 min za 15 zł bo… bo Twoje dziecko musiało czekać 3 min na tyrolkę?

  • Płatny plac zabaw. Debilizm. Co jeszcze? To nasze dzieci nie mogą mieć już żadnej atrakcji w mieście? Za wszystko mielibyśmy płacić? Żart. Place zabaw zawsze były bezpłatne. Nie każdego na to stać.

   • Taa, 500 + dostajecie, placu zabaw dziecku żałujecie…

    Już zakładając takie kuriozum jak płatny plac zabaw, to strasznie wkurzające jest gadanie beneficjentów 500+ dookoła, że niby nikogo nie stać by było na plac zabaw dla dzieciaka, ale na papierosy i alkohol to zawsze pieniądze się znajdą.
    Do roboty się weź to będzie cię stać!