Kolejna zmiana rozkładu jazdy do sołectw

Jak informuje sekretarz miasta p. Adam Szczodry, wprowadzono kolejną zmianę rozkładu jazdy. Na sobotę, mieszkańcy sołectw zaplanowali spotkanie właśnie w tej sprawie.


Uprzejmie informujemy, że wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dokonaliśmy, w porozumieniu z firmą EMILBUS kolejnych zmian w rozkładzie połączeń autobusowych łączących centrum Międzyzdrojów z Sołectwami.

Nowy rozkład, który zamieszczamy poniżej, będzie obowiązywał od poniedziałku 20.01.2020. Ufam, że uwzględnia on w optymalny sposób listę Państwa oczekiwań, które jesteśmy w stanie spełnić biorąc pod uwagę ograniczoną ilość środków budżetowych na ten cel. 

Adam Szczodry

Sekretarz Gminy

28 komentarzy “Kolejna zmiana rozkładu jazdy do sołectw”
 1. Strasznie narzekacie. Prawda jest taka, że PIS a dokładniej premier Morawiecki w swoim expose ogłosił że przywracają PKS dla każdej gminy. Jak zwykle skłamał bo zrobił odwrotnie. Chyba że PIS najpierw skasował połączenia a za kilka miesięcy je przywróci. I dumnie ogłosi przywróciliśmy połączenia. Zapomni dodać: te co zabraliśmy. Co do komunikacji Z sołectwami to jest prawdziwy problem.

 2. Takiego sekretarza niekompetentnego domina jeszcze nie miała to jest pociotek burmistrza wiec napewno go nie wyrzuci , brak szacunku i obycia sekretarza tak mnie irytuje i nie tylko mnie , ze przykro patrzeć

  • co za pociotek? miało nie być nepotyzmu w UM…
   więc jak to jest naprawde??

  • Mieszkanko piszesz bzdury mało tego rozsiewasz bajki!więc sprawdzaj te swoje doniesienia!bo przykro może zrobić się tobie!

   • czy to groźba?

   • Hmm, nawet jeśli do tej pory była osoba uważająca, że sekretarz jest kryształowy i nieskazitelny, to po wpisie takiego obrońcy, można zacząć w to powątpiewać…
    A może to sam pan sekretarz tak wypisuje?
    w UM jest znany z porywczego charakteru.

    BTW, naprawdę w całej gminie Międzyzdroje nie było osoby o odpowiednich kompetencjach aby objąć stanowisko sekretarza? Czy musimy wciąż pompować kasę w ludzi ze Świnoujścia zamiast dać zarobić swoim??
    Już był taki jeden ze Świnoujścia…

 3. Do anonima 17 stycznia 20:09 Co ty wygadujesz że to PIS zobacz kto ma większość w radzie.TUTAJ jeszcze jest na nasze nieszczęście PO ale i to się skończy.Doinformuj się a potem wypowiadaj?Z ludzi nie rób baranów nie jesteśmy nimi ?

 4. Oj duża pomyłka!!!

 5. A autobus 7.10 to tylko dla dzieci chodzących do Szkoły Morskiej w Świnoujściu , bo te co się uczą po drugiej stronie na 8 nie zdążą. Do pracy w Międzydrojach za późno i żeby coś załatwić też.

 6. bardzo nie ładnie potraktował nas urząd. pan burmistrz sam zaprooponowal spotkanie w sprawie kompromisu. a teraz dowiadujemy sie pojawia sie juz nowy rozklad za naszymi plecami. co to za zachowanie? moze jakas pomylka?

 7. 19.01.2020r godz.18 00 zebranie w sprawie rozkładu a 17.01.2020 juz jest na portalach nowy rozkład kursowania busa ogłoszony przez Sekretarza, kto tu z kogo robi głupiego?. Ile jeszcze tych nieudolności P. Sekretarzu takiej władzy jeszcze nie było UM Miedzyzdroje.

 8. Pks wróć ?????

 9. A może tak indywidualnie !każdy będzie miał swój rozkład!!

 10. MONGOLIA!

 11. A nie można tak dopasować autobusu po 6.00 rano z Lubina , żeby ludzie z Międzyzdrojów też mogli dojechać do Świnoujścia do około 7 . Jak jeździł PKS 6.30 z Międzyzdrojów to ludzie dojeżdżali , raz więcej raz mniej, ale pusty nie jechał.Tylko że ten autobus był wiele lat i mieszkańcy byli przyzwyczajeni , więc przychodzili , bo wiedzieli że dojadą. Teraz nie ma dojazdu , bo albo za wcześnie już przed 6 albo za późno po 7

 12. Dlaczego rozkłady jazdy na przystankach różnią się od tych na stronie internetowej?

 13. Ale to żadna nowość.Ci co nie mają samochodów będą chodzić na piechotę bo jakoś do lekarza,sklepów itp,muszą się jakoś dostać.Bo o siódmej rano chyba za wcześnie nie mówiąc o powrocie.No i mamy nową energię.Nie każdego stać na taksówkę a zwłaszcza seniorów.

 14. Histeria!

 15. Ale ok 9ej rano nadal nie ma a PKS em o 9:19 bardzo dużo osób jeździło do lekarza, pracy, po zakupy itp.

 16. Panie redaktorze! bardzo dobre zdjęcie 😉 takie wymowne 🙂