Kolejna zmiana rozkładu jazdy do sołectw

28
2048

Jak informuje sekretarz miasta p. Adam Szczodry, wprowadzono kolejną zmianę rozkładu jazdy. Na sobotę, mieszkańcy sołectw zaplanowali spotkanie właśnie w tej sprawie.


Uprzejmie informujemy, że wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dokonaliśmy, w porozumieniu z firmą EMILBUS kolejnych zmian w rozkładzie połączeń autobusowych łączących centrum Międzyzdrojów z Sołectwami.

Nowy rozkład, który zamieszczamy poniżej, będzie obowiązywał od poniedziałku 20.01.2020. Ufam, że uwzględnia on w optymalny sposób listę Państwa oczekiwań, które jesteśmy w stanie spełnić biorąc pod uwagę ograniczoną ilość środków budżetowych na ten cel. 

Adam Szczodry

Sekretarz Gminy

28 KOMENTARZE

 1. Strasznie narzekacie. Prawda jest taka, że PIS a dokładniej premier Morawiecki w swoim expose ogłosił że przywracają PKS dla każdej gminy. Jak zwykle skłamał bo zrobił odwrotnie. Chyba że PIS najpierw skasował połączenia a za kilka miesięcy je przywróci. I dumnie ogłosi przywróciliśmy połączenia. Zapomni dodać: te co zabraliśmy. Co do komunikacji Z sołectwami to jest prawdziwy problem.

 2. Takiego sekretarza niekompetentnego domina jeszcze nie miała to jest pociotek burmistrza wiec napewno go nie wyrzuci , brak szacunku i obycia sekretarza tak mnie irytuje i nie tylko mnie , ze przykro patrzeć

  • Mieszkanko piszesz bzdury mało tego rozsiewasz bajki!więc sprawdzaj te swoje doniesienia!bo przykro może zrobić się tobie!

   • Hmm, nawet jeśli do tej pory była osoba uważająca, że sekretarz jest kryształowy i nieskazitelny, to po wpisie takiego obrońcy, można zacząć w to powątpiewać…
    A może to sam pan sekretarz tak wypisuje?
    w UM jest znany z porywczego charakteru.

    BTW, naprawdę w całej gminie Międzyzdroje nie było osoby o odpowiednich kompetencjach aby objąć stanowisko sekretarza? Czy musimy wciąż pompować kasę w ludzi ze Świnoujścia zamiast dać zarobić swoim??
    Już był taki jeden ze Świnoujścia…

 3. Do anonima 17 stycznia 20:09 Co ty wygadujesz że to PIS zobacz kto ma większość w radzie.TUTAJ jeszcze jest na nasze nieszczęście PO ale i to się skończy.Doinformuj się a potem wypowiadaj?Z ludzi nie rób baranów nie jesteśmy nimi ?

 4. A autobus 7.10 to tylko dla dzieci chodzących do Szkoły Morskiej w Świnoujściu , bo te co się uczą po drugiej stronie na 8 nie zdążą. Do pracy w Międzydrojach za późno i żeby coś załatwić też.

 5. bardzo nie ładnie potraktował nas urząd. pan burmistrz sam zaprooponowal spotkanie w sprawie kompromisu. a teraz dowiadujemy sie pojawia sie juz nowy rozklad za naszymi plecami. co to za zachowanie? moze jakas pomylka?

 6. 19.01.2020r godz.18 00 zebranie w sprawie rozkładu a 17.01.2020 juz jest na portalach nowy rozkład kursowania busa ogłoszony przez Sekretarza, kto tu z kogo robi głupiego?. Ile jeszcze tych nieudolności P. Sekretarzu takiej władzy jeszcze nie było UM Miedzyzdroje.

 7. A nie można tak dopasować autobusu po 6.00 rano z Lubina , żeby ludzie z Międzyzdrojów też mogli dojechać do Świnoujścia do około 7 . Jak jeździł PKS 6.30 z Międzyzdrojów to ludzie dojeżdżali , raz więcej raz mniej, ale pusty nie jechał.Tylko że ten autobus był wiele lat i mieszkańcy byli przyzwyczajeni , więc przychodzili , bo wiedzieli że dojadą. Teraz nie ma dojazdu , bo albo za wcześnie już przed 6 albo za późno po 7

 8. Ale to żadna nowość.Ci co nie mają samochodów będą chodzić na piechotę bo jakoś do lekarza,sklepów itp,muszą się jakoś dostać.Bo o siódmej rano chyba za wcześnie nie mówiąc o powrocie.No i mamy nową energię.Nie każdego stać na taksówkę a zwłaszcza seniorów.

 9. Ale ok 9ej rano nadal nie ma a PKS em o 9:19 bardzo dużo osób jeździło do lekarza, pracy, po zakupy itp.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.