Jednak będzie komunikacja do sołectw

Urząd Miasta informuj, że ciągl negocjuje z przewoźnikami  ostateczny i optymalny rozkład jazdy komunikacji publicznej łączącej sołectwa z centrum Międzyzdrojów. W międzyczasie, od wtorku 07.01.2020 w porozumieniu z firmą Emilbus uruchamione bedą bezpłatne 4 kursy z Lubina do Międzyzdrojów i  3 kursy z Międzyzdrojów do Lubina.

Wszystkie kursy z Lubina będą miały również bezpośrednie połączenie do Świnoujścia, a  2 kursy z Międzyzdrojów będą miały początek w Świnoujściu. 

Będzie to bardzo wygodne zarówno dla naszych dzieci, młodzieży, osób starszych potrzebujących kontaktu z placówkami ochrony zdrowia czy osób pracujących w Świnoujściu. Tymczasowy rozkład jazdy zamieszczamy poniżej.

17 komentarzy “Jednak będzie komunikacja do sołectw”
 1. Burmistrzu przeczytaj ten artykuł i zrób korektę lub przyznaj że jesteś kłamcą i twoje słowa nic nie znaczą lub nie panujesz nad gminą.

 2. Wielki ukłon dla sołectw ,nie znam gminy gdzie są darmowe przejazdy autobusowe ,myślę że co niektórym to się w główkach poprzewracało.

 3. Tak głupia mina jak na tej focie dawno nie widziana.

 4. Połowa miesiąca ludzie zaczynają mieć problemy w pracy a P. Burmistrz potrzebuje czasu w grudniu było aż za dużo to się bawił gdzie ta wyborcza kreatywność.

 5. Napisać zbiorowy pozez i pozwać urząd miasta do sądu. Jedyne wyjście skoro tak się dzieje

  • Wszędzie jest okres wypowiedzenia nie ma z dnia na dzień nie będę jeździł ktoś zawalił w UM przy podpisywaniu umowy z PKS lub wiedzieli dużo wcześniej tylko bali się upublicznić wiadomości a problem transportu rozwiązać do końca roku.

 6. Dzień dobry, czy zostanie przywrócone połączenie o godzinie 18? Pozdrawiam

 7. Przepraszam A co z ludźmi którzy korzystali z autobusu o godzinie 18.20, mają teraz na piechotę wracać, przecież nie każdy kończy pracę o 15!!! Proszę coś z tym zrobić!!!

 8. Tak. Po godzinie 18.00 około 18.15 18.20 powinno być połączenie z Międzyzdrojów do Lubina. Nawet kilkanaście osób korzystało o tej porze z przejazdu.

 9. A co z osobami,które zaczynaja prace później i kończą około 18? Jak maja teraz dojeżdżać do pracy!!? Pomyśleliście,ale tylko o swoim dupach. Bez pozdrowien

 10. Autobus z Lubina powinien być o 7.20 a nie 7.35. Na pewno nie jest on teraz dostosowany do potrzeb młodzieży uczącej się. Jeśli nie będzie zmiany godzin to nikt z tego korzystać nie będzie a na pewno nie uczniowie. Dlaczego nikt nie uzgodnił godzin odjazdów autobusów z mieszkańcami sołectw. Przecież na spotkaniu w grudniu 2019r. w Wiklinie mieszkańcy przedstawili zarówno Pani Sołtys jak i p. radnej Aksman uwagi odnośnie godzin połączeń. Nie wiem po co organizować spotkania skoro głosy mieszkańców nie są w ogóle brane pod uwagę.

 11. Potrzebny jest przejazd o 18.20 jak dotychczas z Międzyzdrojów do Lubina . Tym kursem jechało najwięcej pasażerów do sołectw.

 12. Kolejna brednia urzędu miasta, zrobili coś na ******** patrząc na siebie i swoje godziny pracy i teraz udają bohaterów, ludzie jak nie mii transportu tak go mieć nie będą. Mała rada, zacznijcie rozmawiać z ludźmi zamiast robić co wam wygodniej. Nie pozdrawiam – komentarze z wulgaryzmami będą kasowane automatycznie

 13. Ok panie burmistrzu wreszcie ukłon w strone naszych pieknych sołect jak pan to za cytował pozdrawiam MBusko

 14. A w weekendy też będą jeździć?

 15. Super wiadomość!

 16. Brawo.Ten 7.35z Lubina może można by było zrobić 15 min wcześniej żeby dzieci zdazyly do szkoły