Jednak będzie komunikacja do sołectw

17
3363

Urząd Miasta informuj, że ciągl negocjuje z przewoźnikami  ostateczny i optymalny rozkład jazdy komunikacji publicznej łączącej sołectwa z centrum Międzyzdrojów. W międzyczasie, od wtorku 07.01.2020 w porozumieniu z firmą Emilbus uruchamione bedą bezpłatne 4 kursy z Lubina do Międzyzdrojów i  3 kursy z Międzyzdrojów do Lubina.

Wszystkie kursy z Lubina będą miały również bezpośrednie połączenie do Świnoujścia, a  2 kursy z Międzyzdrojów będą miały początek w Świnoujściu. 

Będzie to bardzo wygodne zarówno dla naszych dzieci, młodzieży, osób starszych potrzebujących kontaktu z placówkami ochrony zdrowia czy osób pracujących w Świnoujściu. Tymczasowy rozkład jazdy zamieszczamy poniżej.

17 KOMENTARZE

 1. Burmistrzu przeczytaj ten artykuł i zrób korektę lub przyznaj że jesteś kłamcą i twoje słowa nic nie znaczą lub nie panujesz nad gminą.

 2. Wielki ukłon dla sołectw ,nie znam gminy gdzie są darmowe przejazdy autobusowe ,myślę że co niektórym to się w główkach poprzewracało.

 3. Połowa miesiąca ludzie zaczynają mieć problemy w pracy a P. Burmistrz potrzebuje czasu w grudniu było aż za dużo to się bawił gdzie ta wyborcza kreatywność.

 4. Napisać zbiorowy pozez i pozwać urząd miasta do sądu. Jedyne wyjście skoro tak się dzieje

  • Wszędzie jest okres wypowiedzenia nie ma z dnia na dzień nie będę jeździł ktoś zawalił w UM przy podpisywaniu umowy z PKS lub wiedzieli dużo wcześniej tylko bali się upublicznić wiadomości a problem transportu rozwiązać do końca roku.

 5. Przepraszam A co z ludźmi którzy korzystali z autobusu o godzinie 18.20, mają teraz na piechotę wracać, przecież nie każdy kończy pracę o 15!!! Proszę coś z tym zrobić!!!

 6. Tak. Po godzinie 18.00 około 18.15 18.20 powinno być połączenie z Międzyzdrojów do Lubina. Nawet kilkanaście osób korzystało o tej porze z przejazdu.

 7. A co z osobami,które zaczynaja prace później i kończą około 18? Jak maja teraz dojeżdżać do pracy!!? Pomyśleliście,ale tylko o swoim dupach. Bez pozdrowien

 8. Autobus z Lubina powinien być o 7.20 a nie 7.35. Na pewno nie jest on teraz dostosowany do potrzeb młodzieży uczącej się. Jeśli nie będzie zmiany godzin to nikt z tego korzystać nie będzie a na pewno nie uczniowie. Dlaczego nikt nie uzgodnił godzin odjazdów autobusów z mieszkańcami sołectw. Przecież na spotkaniu w grudniu 2019r. w Wiklinie mieszkańcy przedstawili zarówno Pani Sołtys jak i p. radnej Aksman uwagi odnośnie godzin połączeń. Nie wiem po co organizować spotkania skoro głosy mieszkańców nie są w ogóle brane pod uwagę.

 9. Potrzebny jest przejazd o 18.20 jak dotychczas z Międzyzdrojów do Lubina . Tym kursem jechało najwięcej pasażerów do sołectw.

 10. Kolejna brednia urzędu miasta, zrobili coś na ******** patrząc na siebie i swoje godziny pracy i teraz udają bohaterów, ludzie jak nie mii transportu tak go mieć nie będą. Mała rada, zacznijcie rozmawiać z ludźmi zamiast robić co wam wygodniej. Nie pozdrawiam – komentarze z wulgaryzmami będą kasowane automatycznie

 11. Ok panie burmistrzu wreszcie ukłon w strone naszych pieknych sołect jak pan to za cytował pozdrawiam MBusko

 12. Brawo.Ten 7.35z Lubina może można by było zrobić 15 min wcześniej żeby dzieci zdazyly do szkoły

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.