Jak głosowała Gmina Międzyzdroje? Oficjalne regionalne wyniki

Sejm

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI1 17838,45%
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ1 01633,16%
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ53217,36%
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE1815,91%
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ1575,12%

Senat

KOSMAL EdwardKOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ1 07335,42%
KOCHAN Magdalena MariaKOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI1 95664,58%
33 komentarze “Jak głosowała Gmina Międzyzdroje? Oficjalne regionalne wyniki”
 1. Powiedz w czym ty jesteś zakochana dziewczyno w tym że jeszcze trochę i ludzie nie będą mieli w czym mieszkać buduje się coś dla ludzi Nie.Mieszkania Tylko molochy w tym jesteś zakochana.To ludzie którzy pracują utrzymują te miasto.Przejżyj na oczy wszystko dla bogatych i co dalej ?Chyba że jesteś zakochana w po?

 2. Poprzedni Burmistrz jak mnie pamięć nie myli był w Unii Polityki Realnej z Burmistrzem z Kamienia Pomorskiego.
  Lokalni działacze i politycy zaczynają kadencję jako XX a kończą jako YY to tylko w czasach partii nieboszczki nie zmieniali barw partyjnych.

  • Tylko czy ktoś kto zmienia poglądy jak rękawiczki jest wiarygodny? Dla mnie w najmniejszym stopniu.

 3. Nie rób sobie nadzieji chłopczyku z 16 października z godz 20:15???? Wasze ostatnie bastioniki padną prędzej czy później.Ludzie się na was poznali.A 500+sobie twarzy nie wycieraj.Miłego wieczorku?Bo już tych układowych wieczorów robi się coraz mniej i mniej?DOBRANOC?

 4. a ja Wam mówię! to początek końca PiSu, oni sami wewnątrz siebie się wykończą. i tak dziw, że przetrwali cztery lata bez poważniejszej kłótni

 5. Zakochana w Miedzyzdrojach

  Brawo Miedzyzdrojanie!! Szkoda, ze cala Polska nie byla taka madra. No i co z wami, „miedzyzdrojscy patrioci”? Nie udalo sie, ha ha ha. Ktoregos dnia zabraknie na wasze 500+ i co wtedy??? Do pracy!?!?

 6. ja głosowałam na P.Kochan i cieszę się,że wygrała.

 7. Ile było głosów oddanych ważnych a ile nie ważnych? Dlaczego tego nie ma w artykule? Ile ogółem było uprawnionych do głosowania?

 8. Do mieszkańcaz15 października godz.00:00 to ciebie chyba trzeba wziąźć za mordę wyzywasz ludzi od komuchów.Więc jesteś popularnym najzwyklejszym prostakiem.Mieszkaniec ko ??? I nie rób błędów koalicjancie?

 9. Mieszkaniec z KO

  Miedzyzdrojanie myślą samodzielnie nie jak reszta kupieni za 500+ i obietnice typowe komuch którzy za komuny byli trzymanie krótko za mordę dlatego chcą być dalej trzymanie za mordę bo na wolności nie dają sobie rady brawo Międzyzdroje gonić pisdzielstwo

 10. Taki wynik był do przewidzenia, w Międzyzdrojach mieszka sporo emerytów wojskowych , wraz z rodzinami jest więc spory elektorat PO do tego trzeba dodać sporo miłośników partii nieboszczki , część z nich nawróciła się popierając PO , dojdą do tego wierni oglądacze TVN , Polsatu i pokrewnych stacji TV oraz czytacze Lisa i Michnika i mamy to co mamy.

  • A Pis popierają dziecioroby,młotki i księża pedofile , a także biskup Jędraszewski ukrywający pedofilię wśród swoich czarnych kamratów.

 11. Pogratulować wyborów 12 lat obcy burmistrz a teraz powrót do betonu.

 12. NIC NIE ZMIENI ŻE PIS WYGRAŁ A PO PRZEGRAŁO NIE ŁUDŹCIE SIĘ ŻE NASTĘPNYM RAZEM WYGRACIE LUDZIE PRZEJRZELI NA OCZY MIŁEGO DNIA?????? A JESZCZE JEDNO LUDZI SIĘ SŁUCHA!!!TO ROBI PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ ?????? A WY CO ROBICIE???????BUDUJECIE MOLOCHY!!!???TOTALNY KIBEL

  • tak tak ludzi się słucha, szkoda że tylko słucha a nie słyszy. Słuchać a a słyszeć to różnica.

 13. Narazie sam uprawiasz komunę próbując namawiać do głosów hejtowaniem, obrażaniem. Wolnosc głosu istnieje.

 14. W senacie opozycja ma 51 senatorów. Suma głosów opozycji(KO,Lewica,PSL) jest większa niż Pis. Kandydat opozycyjny może w przyszłym roku pogonić Dudę z urzędu.

  • Niekoniecznie, zresztą Duda jest znakomitym prezydentem. Kogo te jełopy z dawnej Unii Wolności i komunistów mogą zaproponować. Jeden prezydent był generałem, drugi donosicielem, trzeci nałogowym alkoholikiem, czwarty spędził pięć lat leżąc na kanapie i kojarzył się wyłącznie z bigosem. A wyborcy konfederacji raczej nie zagłosują na kandydata homoseksualnych zboczeńców. Myślę, że Andrzej Duda wygra.

   • Duda nie ma kręgosłupa moralnego. Jest z plasteliny którą ugniata kaczor. Świętoszek z klapkami na oczach. Doktor prawa który łamie prawo.

   • Dwie korekty szanowny Panie … Nozki prezia Judy wyrastaja wlasnie z unii wolnosci, a ten czwarty to mnie sie kojarzy bardziej z ProCivili niz z bigosem.

   • @Plejaranin
    Duda nie łamie prawa, nie złamał go, ani razu w tej kadencji. Natomiast prawo łamali sędziowie, chociażby TK obradujący wbrew ustawom i zapisom konstytucyjnym.

   • Tu są kompletne bzdury, jakiś jełop, albo manipulant pisał. Wszystko co tutaj napisano jest nieprawdą i mona łatwo obalić każdy z tych zarzutów przy pomocy zapisów z konstytucji. Sobie Marta Szewczyk powybierała co jej pasuje, a że artykuł jest kłamstwem, to szczególik.

   • To może profesorowie prawa mylą się w tej kwestii? U pisiorków wszak byle kucharka może wszystkich zastąpić , wystarczy że tylko ma legitymację przewodniej siły narodu.

 15. Ciekawy rozwój miasta , beton , brak miejsc spacerowych, nielicząc apartament -molo ,pomniejsze miejscowości zaczynają więcej proponować , za mniejszą kase , gofr za 18 mało kogo podnieca.

 16. Brawo Międzyzdroje ?

 17. W zachodniopomorskim wygrał PiS, a tutaj beton umysłowy. Komuchowo te nasze Międzyzdroje, międzyzdrojanie odporni na racjonalne argumenty.