Prace nad nowym Placem Gwiazd w Międzyzdrojach idą zgodnie z harmonogramem. W ostatnim okresie ciągle podnoszony jest teren w miejscu budowy. Ogromne ilości ziemi i piasku, przywożone na miejsce, mają zagwarantować niesamowity końcowy efekt nowego miejsca w Międzyzdrojach. To nowe miejsce to realna zmiana krajobrazu w centrum Międzyzdrojów tuż przy słynnej alei Gwiazd.

Miejsce relaksu, odpoczynku ma być gotowe jeszcze przed sezon letnim 2021. Czekamy na efekt.Wizualizacje Placu Gwiazd

15 KOMENTARZE

  1. Bardzo fajnie to wygląda. Brawo. Są ludzie co podobno z tamtąd widzieli morze. Albo fata morgane 😎. Przez tą górkę powstanie trochę zmiany i rzeczywiście może powstać punkt widokowy na Bałtyk 😉. Cieszę się na zmiany.

  2. To jakis zart szalonego pseudo-architekta?? Nasypac gore piachu i zaslonic morze,skad sie wzial taki pomysl ,a jeszcze lepiej ,co to za madre glowy mogly to zaakceptowac i zgodzic sie na realizacje ??

  3. Ja relaksuję się jadąc od bazy rybackiej do Piekiełka.Reprezentacyjna promenada ma piękną nawierzchnię, mucha nie siada!Ale grunt, że władza wydaje miliony na parki, place zabaw no i nawożenie piasku na plażę.I tak od lat obserwuję te dziwne kocie ruchy kolejnych rzadzących…

  4. Wszystko fajnie, pięknie… ale czy będzie tam ścieżka rowerowa lub rolkarska ? Coś na wzór jak w Świnoujściu jest. Przydałoby się

Napisz komentarz. Jeśli zamierzasz hejtować... nie pisz!

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj