Jak będzie wyglądał Plac Gwiazd?

17
5369

Prace nad nowym Placem Gwiazd w Międzyzdrojach idą zgodnie z harmonogramem. W ostatnim okresie ciągle podnoszony jest teren w miejscu budowy. Ogromne ilości ziemi i piasku, przywożone na miejsce, mają zagwarantować niesamowity końcowy efekt nowego miejsca w Międzyzdrojach. To nowe miejsce to realna zmiana krajobrazu w centrum Międzyzdrojów tuż przy słynnej alei Gwiazd.

Miejsce relaksu, odpoczynku ma być gotowe jeszcze przed sezon letnim 2021. Czekamy na efekt.

Wizualizacje Placu Gwiazd

17 KOMENTARZE

  1. Usypanie takiej górki to poroniony pomysł . Przy takiej górze znika tzw. przestrzeń krajobrazowa i zaczyna robić się ciasno. GŁÓPOTA !!!!!!!!!

  2. Bardzo fajnie to wygląda. Brawo. Są ludzie co podobno z tamtąd widzieli morze. Albo fata morgane ?. Przez tą górkę powstanie trochę zmiany i rzeczywiście może powstać punkt widokowy na Bałtyk ?. Cieszę się na zmiany.

  3. Pomysły młodych radnych robienie czegokolwiek górka to jakiś debilizm żart wydanie w kit pieniedzy

  4. To jakis zart szalonego pseudo-architekta?? Nasypac gore piachu i zaslonic morze,skad sie wzial taki pomysl ,a jeszcze lepiej ,co to za madre glowy mogly to zaakceptowac i zgodzic sie na realizacje ??

  5. Co dalej z Posejdonem i wszystkimi budami do Bazy Rybackiej. To podobno też Aleja Gwiazd. Wstyd.

  6. Ja relaksuję się jadąc od bazy rybackiej do Piekiełka.Reprezentacyjna promenada ma piękną nawierzchnię, mucha nie siada!Ale grunt, że władza wydaje miliony na parki, place zabaw no i nawożenie piasku na plażę.I tak od lat obserwuję te dziwne kocie ruchy kolejnych rzadzących…

    • najlepiej mieszkania dla nierobów! i dołożą po 500+, po kilkaset PLN innych zasiłków, kilkaset zapomogi od gminy i OPS a reszta niech zapier… na nich.

  7. Wszystko fajnie, pięknie… ale czy będzie tam ścieżka rowerowa lub rolkarska ? Coś na wzór jak w Świnoujściu jest. Przydałoby się

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.