IX Puchar Wybrzeża Dzieci w Grach i Zabawach z Mocowaniem

Dzięki wsparciu finansowym Gminy Międzyzdroje w zawodach udział wzięli zawodnicy międzyzdrojskiego klubu zapaśniczego „Gimsport”. Dla większości naszych podopiecznych z roczników 2009 do 2013 był to pierwszy start w zawodach i wspaniała okazja do szlifowania formy na kolejne turnieje. Dzieci podczas zawodów przeciągały linę, mocowały się z piłką oraz walczyły o szarfę zawieszoną z tyłu pleców. Była to wspaniała zabawa dla dzieci, pokazała jak można walczyć o zwycięstwo. Dzieci podczas zawodów nauczyły się szacunku do przeciwnika i walki fair play. W zawodach wzięło udział 10 zawodników:

Skiepko Aleksander, Szach Filip, Nowakowski Jakub, Domitrz Maciej, Kowalski Konrad, Rębek Bartosz, Zięba Filip, Puszczyk Mateusz, Sokołowska Jagoda, Zaniewska Zuzanna. 

Każdy uczestnik zawodów otrzymał prezent od organizatora zawodów.

Serdecznie gratulujemy naszym zapaśnikom, życzymy dalszego rozwoju w tej pięknej dyscyplinie i sukcesów w kolejnych imprezach. 

Zarząd UKS Gimsport składa serdeczne podziękowania trenerowi Arturowi Sobolewskiemu za przygotowanie zawodników. Składamy również podziękowania dla rodziców, którzy podczas zawodów opiekowali się zawodnikami.