IV Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny i Festiwal Choinki

Rozpoczął się IV Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny i Festiwal Choinki.

Jest to czwarta edycja jarmarku, który na dobre zagościł już w tradycji międzyzdrojskiej. Jarmark rozpoczął się o godzinie 12:00 i potrwa jeszcze do 16:00.

Jest to czwarta edycja jarmarku, który na dobre zagościł już w tradycji międzyzdrojskiej. Jarmark rozpoczął się o godzinie 12:00 i potrwa jeszcze do 16:00.

Uroczyste otwarcie podkreślił o 13:00 występ przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr. 1 “Morskie Skarby” z piosenką świąteczną.

W trakcie finału zespół “Osada Pieśni – Grodno” wprowadzi nas w magiczną atmosferę świąt koncertem kolęd i pieśni tradycyjnych.

Do godziny 15:00 potrwa wspólne ubieranie miejskiej choinki z przedszkolakami na promenadzie przy MDK. Podczas Festiwalu Choinki można wziąć udział w trwających warsztatach plastycznych ozdób świątecznych. Do zakończenia festiwalu można nabyć choinki wraz z ozdobami świątecznymi oraz wziąć udział w akcji promocyjnej na rzecz osób potrzebujących w Gminie.

Wszystkich nieprzekonanych zapraszamy na degustację dań z grilla, redakcja na pewno tam zajrzy.

7 komentarzy “IV Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny i Festiwal Choinki”
 1. po raz pierwszy tam byłam i jestem zadowolona,bo kupiłam piękną choinkę [w atrakcyjnej cenie],zjadłam kaszaneczkę z grila i wypiłam pyszną herbatkę z prądem,spotkałam znajomych i pogadałam trochę.warto było przyjść

 2. Jak co roku Jarmark Międzyzdrojski Festiwal Choinki doskonale zorganizowany. Twórcy i instytucje stanęli na wysokości zadania. Co raz więcej różnorodnych ozdób wykonanych ręcznie i pyszny poczęstunek. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Zakupiliśmy coś miłego na prezenty i do ozdoby domu. Wesołych Świąt. Dziękujemy organizatorom za miłe przyjęcie i występującym grupom oraz serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursów!
  Do zobaczenia za rok!

 3. PROMOCJA trwa nawet przyjaciel gminy na coś.
  Brawo NOWA??? energia.
  Szkoda no ale przewodniczcy jak tam obietnice.???.mieszkania itp..Pamięć krótka czy pomrocznosc „jasna”.skoro przed wyborami klepał PAN jezorem że to tyle PAN może więc czekamy na Pana obietnice.

 4. Otwórz szufladę , a wyskoczy……????? Myślałem ,że to tylko tak w wyborach,a tu końca nie ma.

 5. To jest jarmark ?? Proszę przejechać się do każdego innego miasta jarmark trwa że 4 dni i naprawdę czuć atmosferę świat

  • w świątecznym nastroju

   Atmosferę tworzymy my, mieszkańcy. Przykład- występują przedszkolaki z wielką tremą czy potrafiliście zostawić na chwilę wybór choinki i podejść do sceny i im klaskać? Występowała grupa z Grodna- kilka odważnych osób stało pod sceną i wspomagało artystów, klaskali , cieszyli się z występu. A Wy? Czy na moment oderwaliście oczy i uszy oraz serca by dać wyraz radości? NIE. Kolęd nie znacie, wielu nie potrafi spontanicznie siać wokół siebie świątecznej radości. Marsowe miny i słowa: mogłoby być taniej niż 5 złotych, czemu tak drogo, to klejone a to pachnie choinką… ludzie zerknijcie w lustra! Ogarnijcie się!
   W innych miastach są inne warunki dla takich jarmarków, ciepłe pasaże, nieśmiertelne Merry Christmas, Last Christmas, Jingle Bell i laickie „kolędy” po angielsku w głośnikach do obrzydzenia. To Was rajcuje, bo nasze polskie to wstyd, siara i nie jest modne!
   Obudźcie się.Wielu ma pretensje, że spotkanie Wigilijne opłatkowe jest z opłatkiem i księdzem… To dla mnie jest za trudne by to zrozumieć.
   Mimo wszystko i pomimo wszystko: Wesołych Świąt!

 6. Stały czytelnik

  Fantastyczna impreza. Przesympatyczni ludzie a zarazem twórcy. Warto było być