IV Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny i Festiwal Choinki

7
1654

Rozpoczął się IV Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny i Festiwal Choinki.

Jest to czwarta edycja jarmarku, który na dobre zagościł już w tradycji międzyzdrojskiej. Jarmark rozpoczął się o godzinie 12:00 i potrwa jeszcze do 16:00.

Jest to czwarta edycja jarmarku, który na dobre zagościł już w tradycji międzyzdrojskiej. Jarmark rozpoczął się o godzinie 12:00 i potrwa jeszcze do 16:00.

Uroczyste otwarcie podkreślił o 13:00 występ przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr. 1 “Morskie Skarby” z piosenką świąteczną.

W trakcie finału zespół “Osada Pieśni – Grodno” wprowadzi nas w magiczną atmosferę świąt koncertem kolęd i pieśni tradycyjnych.

Do godziny 15:00 potrwa wspólne ubieranie miejskiej choinki z przedszkolakami na promenadzie przy MDK. Podczas Festiwalu Choinki można wziąć udział w trwających warsztatach plastycznych ozdób świątecznych. Do zakończenia festiwalu można nabyć choinki wraz z ozdobami świątecznymi oraz wziąć udział w akcji promocyjnej na rzecz osób potrzebujących w Gminie.

Wszystkich nieprzekonanych zapraszamy na degustację dań z grilla, redakcja na pewno tam zajrzy.

7 KOMENTARZE

 1. po raz pierwszy tam byłam i jestem zadowolona,bo kupiłam piękną choinkę [w atrakcyjnej cenie],zjadłam kaszaneczkę z grila i wypiłam pyszną herbatkę z prądem,spotkałam znajomych i pogadałam trochę.warto było przyjść

 2. Jak co roku Jarmark Międzyzdrojski Festiwal Choinki doskonale zorganizowany. Twórcy i instytucje stanęli na wysokości zadania. Co raz więcej różnorodnych ozdób wykonanych ręcznie i pyszny poczęstunek. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Zakupiliśmy coś miłego na prezenty i do ozdoby domu. Wesołych Świąt. Dziękujemy organizatorom za miłe przyjęcie i występującym grupom oraz serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursów!
  Do zobaczenia za rok!

 3. PROMOCJA trwa nawet przyjaciel gminy na coś.
  Brawo NOWA😀😀😀 energia.
  Szkoda no ale przewodniczcy jak tam obietnice.???.mieszkania itp..Pamięć krótka czy pomrocznosc “jasna”.skoro przed wyborami klepał PAN jezorem że to tyle PAN może więc czekamy na Pana obietnice.

 4. Otwórz szufladę , a wyskoczy……????? Myślałem ,że to tylko tak w wyborach,a tu końca nie ma.

 5. To jest jarmark ?? Proszę przejechać się do każdego innego miasta jarmark trwa że 4 dni i naprawdę czuć atmosferę świat

  • Atmosferę tworzymy my, mieszkańcy. Przykład- występują przedszkolaki z wielką tremą czy potrafiliście zostawić na chwilę wybór choinki i podejść do sceny i im klaskać? Występowała grupa z Grodna- kilka odważnych osób stało pod sceną i wspomagało artystów, klaskali , cieszyli się z występu. A Wy? Czy na moment oderwaliście oczy i uszy oraz serca by dać wyraz radości? NIE. Kolęd nie znacie, wielu nie potrafi spontanicznie siać wokół siebie świątecznej radości. Marsowe miny i słowa: mogłoby być taniej niż 5 złotych, czemu tak drogo, to klejone a to pachnie choinką… ludzie zerknijcie w lustra! Ogarnijcie się!
   W innych miastach są inne warunki dla takich jarmarków, ciepłe pasaże, nieśmiertelne Merry Christmas, Last Christmas, Jingle Bell i laickie “kolędy” po angielsku w głośnikach do obrzydzenia. To Was rajcuje, bo nasze polskie to wstyd, siara i nie jest modne!
   Obudźcie się.Wielu ma pretensje, że spotkanie Wigilijne opłatkowe jest z opłatkiem i księdzem… To dla mnie jest za trudne by to zrozumieć.
   Mimo wszystko i pomimo wszystko: Wesołych Świąt!

Comments are closed.