Gdzie psie pakiety ?

„Są osoby, które chętnie sprzątają po swoich pupilach, dla innych jest to temat bardzo drażliwy…”

Na terenie Międzyzdrojów zlokalizowanych jest kilkanaście dystrybutorów na psie pakiety. Są osoby, które chętnie sprzątają po swoich pupilach, dla innych jest to temat bardzo drażliwy i często można usłyszeć opinie: ,,Owszem, pies załatwił się, ale niech zajmą się tym odpowiednie służby porządkowe. Niech sprzątają inni”.

  Jednak to na  właścicielach psów spoczywa obowiązek sprzątania po swoich pupilach. Im więcej takich punktów z psimi pakietami na terenie naszej Gminy, tym większa szansa, że mniej przykrych niespodzianek będziemy spotykać na naszych chodnikach i trawnikach. 

Dlatego Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej zakupił kolejnych kilkanaście dystrybutorów na psie pakiety. Zależy nam, aby były one w miejscach dogodnych dla mieszkańców. Dlatego zwracamy się do Państwa z pytaniem – gdzie chcecie, aby takie dystrybutory zamontować? W których miejscach na terenie miasta i sołectw według Państwa ich brakuje? 

Propozycje lokalizacji proszę zgłaszać na adres um_rzecznik@miedzyzdroje.pl do 8 listopada 2019 roku. Dystrybutory zostaną zainstalowane jeszcze w tym roku. 

4 komentarze “Gdzie psie pakiety ?”
  1. Często spaceruje z psem ścieżką dla pieszych i rowerów wzdłuż ogrodów dzialkowych. Spotykam tam też wielu innych właścicieli psów. Przydałby się więc dysyrybutor psich pakietów na wysokości przystanku PKS (przy mostku) tam gdzie przejscie dla pieszych w stronę ul. Nowomysliwskiej i hotelu Wolin.

  2. Fajnie by było jak ktoś je naprawiał na ulicy Nowomyśliwskiel z Komunalną jest dystrybutor ale rozwalony już chyba z dwa tygodnie

  3. Ten na rogu Cichej i Bohaterów był bardzo przydatny. Został usunięty, bo go nadłamały samochody wjeżdżające na chodnik i trawnik. A przecież turyści coraz częściej w ofertach wynajmu kwater czytają „Obiekt przyjazny psom”. Są też podane ceny za pobyt psa. I naszych i przyjezdnych pupili jest naprawdę sporo. Zatem miejsce lokalizacji dystrybutora doskonałe! Czekamy na jego postawienie.

  4. Był na promenadzie zachodniej- na rogu Cichej i Bohaterów….Ale teraz nie ma, a są tam tereny zielone i dużo osób chodzi tam z psami….