Finał WOŚP w Międzyzdrojach [FOTO & VIDEO] – aktualizacja

65 889,67 zł

28. Finał WOŚP w Międzyzdrojach

fot. miedzyzdroje.tv

Dzisiaj mieszkańcy Międzyzdrojów, licznie zgromadzeni w Międzynarodowym Domu Kultury, wspólnie kwestują na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na skwerze przed molo odbyła się prezentacja sprzętu Ochotniczej Straży Pożarnej z Międzyzdrojów i Lubina. Tuż obok swój sprzęt i umiejętności prezentowali międzyzdrojscy ratownicy wodni, którzy wcześniej zabezpieczali kąpiel morsów z klubu „Kurka Wodna” z Międzyzdrojów.

fot. miedzyzdroje.tv

W Międzynarodowym Domu Kultury wciąż odbywa się „Jarmark Serc” gdzie Biblioteka Miejska prowadzi kiermasz książek oraz sprzedaż prac wykonanych przez dzieci podczas warsztatów plastycznych w bibliotece.

fot. miedzyzdroje.tv

Licznie ustawione stoiska: m.in Pracowni Rękodzieła Artystycznego „Impresje” MDK Międzyzdroje; „W krainie domowych wypieków i różnorodności” – przygotowane przez Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów; „W krainie przodków” – z rekonstrukcją historyczną przygotowane przez Stowarzyszenie „Archeozdroje”;  stoisko przygotowane przez koło PTTK Międzyzdroje; stoisko przygotowane przez Szkołę Podstawową nr 2 w Wapnicy; „Domowe smakołyki” – stoisko przygotowane przez klub Morsów „Kurka Wodna” z Międzyzdrojów; „Serduszka Morskich Skarbów” – stoisko przygotowane przez Przedszkole Miejskie „Morskie Skarby” z Międzyzdrojów.

fot. miedzyzdroje.tv

Na sali teatralnej MDK nie zabrakło naszych wspaniałych lokalnych artystów.

28. Finał WOŚP w Międzyzdrojach „Wiatr w żagle”

Szef Sztabu WOŚP w Międzyzdrojach Krzysztof Szlaski wraz z grupą 102 wolontariuszy gorących serc zebrali rekordowo bardzo dużą kwotę! Podczas zbiórki pieniędzy 11 stycznia (sobota) na Hali Sportowej im. A. Grubby podczas IX Halowego Turnieju Piłki Nożnej WOŚP oraz 12 stycznia 2020 r. (niedziela) w terenie oraz w MDK w trakcie Kiermaszu Gorących Serc i licznych licytacjach na sali teatralnej MDK, zebrano ponad 66 tysięcy zł. Pełna oficjalna zebrana kwota po przeliczeniu waluty obcej wraz z podziękowaniami dla uczestników 28. Finału WOŚP zostanie przestawiona po rozliczeniu Sztabu przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już dziś Sztab 28. Finału WOŚP działający przy Międzynarodowym Domu Kultury pragnie podziękować z całego serca za wielką pomoc wszystkim wolontariuszom, Ochotniczej Straży Pożarnej z Międzyzdrojów i Lubina, oddziałowi WOPR z Międzyzdrojów, szkołom, organizacjom, instytucjom, stowarzyszeniom, sponsorom oraz osobom, które czynnie brały dział w trakcie 28. Finału WOŚP.  Siema!

7 komentarzy “Finał WOŚP w Międzyzdrojach [FOTO & VIDEO] – aktualizacja”
 1. Władysław z Łodzi

  Dla mnie pierwszym skojarzeniem Międzyzdroje to Pati Blues, drugim to molo.
  Miejscowości nadmorskich jest wiele, ale to wyróżnia i tworzy atmosferę miasta.

 2. Podziekowania naleza sie wolontariuszom za ich ciezka prace i odwage wobec obcych (niejednokrotnie wrednych ludzi).
  Tak trzymac
  Pozdrawiam wszystkich

 3. Super

 4. Brawo Międzyzdroje!!!

 5. Szkoda, że nikt nie robił zdjęć wolantariuszy, którzy przez wiele godzin chodzili po mieście.

 6. A gdzie światełko???!

 7. Wspaniała oferta WOŚP ! jesteście wszyscy wspaniali