Ekologia i plaża

Taki widok zastaje na plaży… . Jest po „sezonie”.

Czy zarządca plaży sprząta tylko sezonem (też tylko „po łebkach”) czy czekamy na kolejny sztorm, który ekologicznie oczyści plażę i zabierze wszystkie śmieci na dno Bałtyku…. ?

Pozdrawiam, (dane osobowe ukryła redakcja).

[rl_gallery id=”77899″]Czytelniczka

18 komentarzy “Ekologia i plaża”
 1. Dajcie nagrode za wrzucania do kosza zamiast o karach pisac hahaha ; )

 2. po co mamy straz miejska zabrać patrolowi samochod i niech patrolują pieszo a nie dupsko tylko woza i tylko do bezdomnych się czepiają

 3. Sprawa dla NOWEGO burmistrza?

 4. Pretensje to należałoby raczej mieć nie do zarządcy plaży, tylko do brudasów i obszczymurów, którzy te śmieci tam zostawili. Nie mówiąc o tym, że 99,9% suwerena nie ma bladego pojęcia, co oznacza słowo „ekologia” i używa go w błędnym kontekście.

 5. Umieszczenie kładki na obecnej wysokości jest b.duzym błędem , w okresie letnim trudno przejść przez siedzących plażowiczów po sezonie przez meneli

 6. Nie może byc…A tyle smietnikow w naszym mieście.

 7. Tak rodzice wychowali swoje „pociechy”, brak słów na to dziadostwo!!!

 8. UWAGA!!! Spotkanie w MDK-u
  To pokazuje cały obraz Jana Magdy i jego kampanii, nieprawdziwy obraz inteligencji i zaradności. Pomysły jak i kampania jak widać prowadzona jest przede wszystkim przez Celińskiego który zarabia tyle co prezes spółki 168 tyś zł za rok 2017. Mazur gada jak najęty złote góry obiecują. Wszystko pilne, wszystko zrobią. Panowie to jest płytkie i bez wartości, chcecie kupić obietnicami każdy elektorat. A wszyscy wiemy jak jest kiedy chce się uszczęśliwić wszystkich, zawsze wychodzi, że nikt nie jest zadowolony. Tak będzie tutaj. Kibicuje wam abyście przegrali, nie popieram was, brzydzę się wami i waszymi tanimi chwytami. Wiem, że macie złe intencje. Magda miałem Ciebie za mężczyznę i przykład, dzisiaj straciłeś honor i twarz, współpracując z tymi osobami.
  Adam
  Celiński to artysta bez duszy, egoista, patrzy tylko na siebie. W pracy w ogóle jego niema. Szwęda się po mieście z Doroszem w Volvo. Domków nastawiał w całym mieście. Nie miał szans w wyborach poszukał statysty, aby jego reprezentował osobę w miarę czystą, spokojną, którą można sterować za kulisów. CBA pisze aby jego zwolnić, Dorosz jego tutaj jawnie broni! Jaki jest w tym interes??? Skoro masz tyle szmalu i taką dobrą posadę w mieście jak i powiecie. To po co Tobie vice-burmistrz? Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pie…dze.
  Jan
  Merytoryczne dno u Jana Magdy, wypowiedzi, sposób mowy ciała, która była sprzeczna z wypowiedzeniami. Sprawa podatku. Ludzie którzy zarabiają setki tysięcy złoty, mają interesy w dużych miastach, a apartamenty u nas. NIGDY nie będą się rozliczać u nas!!! Bo mieszkają, żyją w dużych miastach, prowadzą księgowość. Co im dacie zniżki na parking, bułki tańsze, bilet do kina. Inwestorzy mierzą wyżej i dalej. Tanie Pisiorkowskie sztuczki są dla mało inteligentych. Więc nie oszukujcie naszych drogich mieszkańców. Postawcie się w roli inwestora.
  Najpierw był Pan człowiekiem Dorosza Panie Magda, głosował za wysoką zabudową, a teraz mówi Pana Komitet na APARTAMENTY ZŁOTE JAJO. ŻENADA, WSTYD, OBŁUDA, !!!!!!!
  Niestety, ale to wszystko prawda. Jestem załamany.
  My nie jesteśmy ślepi, głupi i naiwni, a tak nas traktujecie….
  Proszę mieszkańców o rozwagę w Niedziele! Tylko tyle.
  Oni i tak przegrali z własnym poczuciem wartości.
  Pozdrawiam was, sami zdecydujecie jak zagłosować, to jest wasze prawo.

 9. samo się to tam nie przyniosło,żądamy czystości,ale ludzie sami śmiecą.ZOŚ w sezonie sprząta od świtu do wieczora,ale i tak po nocy pełno leżących puszek,butelek i innych rzeczy.nawet ,chyba,monitoring[gdyby był]nie odstraszyłby brudasów

  • Beka z *****

   No bo jaka kara grozi za wyrzucanie śmieci tam gdzie sie stoi a nie gdzie sie powinno i komu chce sie takie kary egzekwowac? Po co nam straz miejska?

 10. To po wieczorno nocnych libacjach na plaży.

 11. Może to nie chodzi o to, żeby personalnie wskazywać winnego. Może jednak pomyśleć, co można zrobić, żeby tak nie było? Może edukacja, może lepszy sprzęt do sprzątania plaży. Bo na końcu tego i tak ktoś to musi sprzątnąć, i tak…

 12. To wina pseudoturystów, którzy napoje przywiozą ze sobą, zaparkują darmo na chodniku,
  śmieci zostawią międzyzdrojanom i całe po sobie sprzątanie. Ot kultura!

 13. Akurat każdy po sobie powinien sprzatac. Z 2 strony wlasciciele dyskotek wokół molo tez powinni od czasu do czasu wyjść poza teren swoich lokali i posprzatac po swoich gościach.