Egipskie ciemności w wiadukcie na ul. Niepodległości w Międzyzdrojach

Jeszcze nie tak dawno głośno było o remoncie tunelu, który znajduje się na ulicy Niepodległości.

Jest to trasa piesza i rowerowa dla wielu mieszkańców Zalesia, Wicka czy Wapnicy. Drogę tą dziennie uczęszcza wiele osób. Przed remontem została wymieniona jedna żarówka na szereg lamp, które pięknie rozświetliły tunel. Niestety po remoncie oświetlenia już brak. W ciągu lata, kiedy ciemno robiło się dosyć późno, brak światła nie doskwierał tak jak teraz. Osoby powracające tą drogą po zmierzchu niestety mogą liczyć tylko na egipskie ciemności. Drogi Panie redaktorze czy są jakieś osoby odpowiedzialne za brak tego oświetlenia? Po co było zakładać tę całą instalację, kiedy nie spełnia ona swojego zadania? – informuje Czytelniczka.

fot. 26 września 2018, godz. 00:03 – oświetlone z pojazdu (zweryfikowano)

7 komentarzy “Egipskie ciemności w wiadukcie na ul. Niepodległości w Międzyzdrojach”
 1. Należy oświetlić. Trasa jest wyjątkowa do spacerów, biegania i dla rowerów. Przy lesie świeże powietrze, nie tak jak z drugiej strony ciągły zapach spalin. Należałoby również wysprzątać pobocza bo syf straszny a na odcinku od Lidia do Orlenu ani jednego kosza.

 2. Międzyzdroje

  Chociaż 1 lampa jest konieczna w samym Centrum ul. Krótka, przy Placu Neptuna.Tunel na zdjęciu też powinien być oświetlony.

 3. nie rozumiem,czyli ci,którzy remontowali, nie wiedzą,że tam trzeba też oświetlenia?kpiny jakieś,bo to fajna trasa,ale w ciemnościach niebezpieczna

 4. fakt,oświetlenie by sie przydało fajna trasa do biegania ale niestety jesienia i zima bardzo szybko robi sie ciemno i dosc niebezpiecznie
  Kochani Włodarze kilka lamp i po kłopocie 🙂

 5. Dobrze by było żeby całą ulicę oświetlić, wtedy można biegać. Teraz samo przejście w nocy to strach.

 6. O,to bardzo niedobrze.

 7. A mogła by być taka fajna trasa do biegania/spacerowania na około działek. Szkoda, że nie oświetlona na całej długości szczególnie teraz kiedy coraz szybciej robi się ciemno.