Z okazji 15. urodziny, Dzień Dobry TVN wyruszyło w Polskę. Aby lepiej poznać widzów, kolejnym przystankiem niebiesko-żółtego Dzieńdobrobusa będą Międzyzdroje.

W piątek już od 8:00 rano, w Dzień Dobry TVN, tematem m.in. będą “Międzyzdroje – odkryj jedno z najciekawszych i najpiękniejszych miejsc w Polsce”.

Dzieńdobrobus stanie tuż przy wejściu A (vis a vis Restauracji PORT). Jest niebiesko-żółty, pochodzi z 1974 roku i zachwyca designem retro. Jelcz 043, zwany “Ogórkiem”, którym podróżować będą Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak – nowe prowadzące Dzień Dobry TVN. 

11 KOMENTARZE

 1. Nie oglądam TVN-u. Kiedyś próbowałem obejrzeć, z ciekawości, odcinek serialu ,,Szkoła” i doszedłem do wniosku , że te scenariusze piszą jacyś prymitywni idioci.

  • Czyzbys byl tym bardzo…..bardzo niezwyklym, kulturalnym, a przede wszystkim inteligentnym mieszkancem Miedzyzdrojow (patrz komentarz niejakiego Jerzego)??? A ja jestem zdania, ze wlasnie TVN jest dla osob z niewypranymi mozgami. M.

  • Ciekawski Marku!
   Oj niestety, mamy w tym kraju mase PiSowskich ptasich mozdzkow. Bardzo przykre, ale nie poddawajmy sie. Przyjda lepsze czasy i oby jak najszybciej.

 2. Miedzyzdroje to miasteczko ludzi niezwykłych, bardzo pracowitych, kulturalnych i ogromnie życzliwych.
  Z takimi warto rozmawiać, wysłuchać osądów i poznać ich nadzieję na przyszłość.

  • Niewatpliwie masz racje, ze nalezy rozmawiac z kazdym. Ale czy nie przesadzasz wyrazajac sie tak bardzo pozytywnie o mieszkancach M-zdrojow??? Pozdrawiam i do przyszlego roku M.

Napisz komentarz. Jeśli zamierzasz hejtować... nie pisz!

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj