Niech żyje Bal!

 

„W tym roku zaproponowaliśmy inną niż w poprzednich latach formułę obchodów Dnia Seniora. Zorganizowaliśmy dla seniorów z Gminy Międzyzdroje prawdziwą zabawę – Bal Seniora. Chcieliśmy by w tym trudnym dla wszystkich czasie, kiedy przeżyliśmy lockdown,  po prostu wesoło spędzić czas. Bo taniec i dobra zabawa to jest to czego teraz nam bardzo potrzeba – informuje burmistrz Mateusz Bobek

Bal Seniora odbył się w sobotę 20 listopada br. w Międzynarodowym Domu Kultury. Uczestniczyło w nim ok. 120 seniorów. O oprawę muzyczną zadbał zespół Madej Band, a przygotowane konkursy i quiz wiedzy o Międzyzdrojach stanowiły uzupełnienie atrakcji przygotowanych na ten wieczór. Podczas balu tańce standardowe i latynoamerykańskie w pięknych barwnych strojach, zaprezentowała para taneczna klasy C, powyżej 15 lat z Klubu Tanecznego Jantar: Piotr Dębicki i Agata Kowalewska. Dania kuchni Anny Chwałko znane są w Wolinie jako swojskie i smaczne. Catering jaki przygotowała p. Anna na bal był wykwintny i różnorodny: barszczyk czerwony z krokietem, sałatki, kotleciki, rybka po japońsku i ciasta, bardzo wszystkim smakowały. Organizatorami Balu Seniora była Gmina Międzyzdroje oraz Międzynarodowy Dom Kultury.      

W ten jesienny listopadowy czas warto „wyjść z domu” i uczestniczyć w aktywnościach, by poczuć się choć odrobinę młodziej.  Zapraszamy już za rok na kolejne spotkanie z okazji Dnia Seniora.  

8 KOMENTARZE

  1. Wiersz dla mojej Mamy. Bylas pylkiem ziemi, chwilka w zadumieniu swiata, ktory goni, gdzies, w Nieodgadnione. Osiadz tam na gwiezdzie, nie zanikaj jeszcze!!! Spojrzyj czasem na dol, na nas, na ten padol ,gniewu, radosci, milosci, gdzie jestesmy goscmi, ktorzy musza odejsc. Na zawsze. W Przestworze…

  2. Dzien dobry, Miedzyzdroje! Dzisiaj nasza kochana Mama, pani Katarzyna Kolecka konczy 100 lat.

    • Wczoraj, tj 31 grudnia 2021 r. zmarla nasza kochana Mama, Pani Katarzyna Halina Kolecka. Jej kochajace serce stanelo na zawsze!

  3. Pani Jagódko proszę podać chociaż jeden powód ,to na pewno Panią usprawiedliwimy.
    z pozdrowieniami.

  4. Z różnych powodów nie mogłam być na tym cudownym balu. Ale moje koleżanki były, są zachwycone, są wybawione. To i ja, jeśli dożyje, pójdę w przyszlym roku.

  5. Teraz obserwujmy, kiedy pierwszy uczestnik tej imprezy zachoruje na covid. Moim zdaniem, ta zabawa nie powinna się odbyć. Szkoda po prostu starszych ludzi!!!

Comments are closed.