Dzień Edukacji Narodowej w Międzyzdrojach

Dzień Edukacji  Narodowej, w tym roku w aurze ,,złotej polskiej jesieni”, słoneczny i ciepły. Przedstawiciele międzyzdrojskich placówek oświatowych świętowali ten dzień w oceanarium. Była to okazja do zapoznania się z atrakcjami tego miejsca. 

Podczas spotkania, Burmistrz Międzyzdrojów M. Bobek oraz Przewodniczący Rady Miejskiej J. Węglorz wręczyli Nagrody Burmistrza trzem dyrektorom placówek oświatowych i trzem  nauczycielkom. Składając życzenia Burmistrz podkreślił codzienny trud wychowawczy oraz cechy jakimi muszą wykazywać się nauczyciele. A zawód nauczyciela wymaga nieustannej nauki własnej, dużej odporności na stres i morza cierpliwości. 

Słodki poczęstunek, ufundowany przez Radę Rodziców tort oraz pamiątkowe zdjęcie zakończyło ten dzień. Raz jeszcze wszystkim przedstawicielom naszych placówek w dniu ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia uśmiechu na każdy dzień, zdrowia, wytrwałości, aby praca była dla Was źródłem zadowolenia i satysfakcji.

Szczególne podziękowanie za profesjonalne przygotowanie spotkania oraz przyjazną atmosferę składamy  właścicielom oceanarium. 

9 komentarzy “Dzień Edukacji Narodowej w Międzyzdrojach”
  1. Roland chyba masz jakieś kompleksy?

  2. A ja myslalem ze to zdjecie jest zrobione w opuszczonym hotelu Baltyk ktory latami stoi pusty i straszy nie tylko mieszkancow ale rowniez turystow ktorzy zartuja sobie z podupadlej kamienicy.Ale to tylko jest wizytowka gospodarzy Miedzyzdrojow , ze u gory nie ma kogos z jajami ktory by zadecydowal co zrobic z tym straszydlem czy go rozwalic czy wyremontowac.Wiadomo ze jest to zabytek wiec pieniazki z EU by sie znalazly tylko trzeba glowa ruszyc. I ten wspanialy obiekt mozna by bylo uratowac.

  3. Kolego, to jest atrakcja tego miejsca.!

    • A ja myslalem, ze atrakcja tego miejsca jest rekin wielkosci szczupaka no i … a jakze, ze obiekt finansowany ze srodkow unii jewropejskiej (czyli defacto w duzej czesci naszych) w sposob bezproduktywny zadluzajacy gmine.

  4. Nie ma bardziej obskurnego budynku na zdjecie? Oswielenie tez dramat …

    • Nie jst waznejakie oswietlenie czy tez jak wyglada budynek. Liczy sie atmosfera i co wazniejsze ze za miejsce spotkania nie trzeba placic