Dzień Babci i Dziadka w Bibliotece

23 stycznia 2020 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Została ona zorganizowana przez uczniów klasy I B ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Międzyzdrojach pod kierunkiem Pani Ewy Sobolewskiej-Kaśkosz, która jest wychowawcą klasy.

Dzieci przygotowały wspaniały występ artystyczny ze śpiewem, muzyką i tańcem. Wyrazili swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom. Od nich właśnie otrzymują wiele ciepła i dobra, za które serdecznie dziękują. Wszyscy uczniowie wręczyli także przygotowane laurki z życzeniami.

Najmłodsi z przejęciem prezentowali także swoje umiejętności wokalne i taneczne, porywając babcie do wspólnej zabawy. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Nie zabrakło owoców i ciast domowego wypieku. Szczęśliwe twarze Babć i Dziadków 

5 komentarzy “Dzień Babci i Dziadka w Bibliotece”
  1. A była i nie widziała ani radnych ani nikogo z rady sołeckiej, za młodzi sa na babcie i dziadków by brać udział w imprezie z seniorami o których nie pamiętają.

  2. Dzień i Babci i Dziadka odbywa się również w Wiklinie w sobotni wieczór. Sołtys i rada sołecka zapomniała o tym dniu a nastolatki po 60 same zorganizowały jak wcześniej spotkanie przy kawie i ciastku w którym nawet brały udział „Zakupy u Jurka”.

    • A Pani (lub Pan) tam była ? Bo przedstawiciele Rady Sołeckiej i Radni byli.

      • Czyż by Teresa W była przedstawicielem rady sołeckiej?.

      • Wstydu nie macie kto z radnych lub rady sołeckiej był w Wiklinie proszę napisać.