Droga dojazdowa do molo i 63 lokale gotowe przed sezonem

24
5076

Przed tegorocznym sezonem letnim planowane jest zakończenie – realizowanej przez gminna spółkę Nowe Centrum – inwestycji w rejonie międzyzdrojskiego molo. W budowie jest  55  pawilonów handlowych i 8 obiektów gastronomicznych. Jednocześnie spółka realizuje remont drogi stanowiącej dojazd do obiektu molo. Generalnym wykonawcą obiektów handlowych jest firma Porr z siedzibą w Warszawie ( z konsorcjum będącego także wykonawcą świnoujskiego tunelu). Natomiast remont drogi wykonywany jest przez firmę Koralewski Kornel z siedzibą w Wicku.

W kompleksie handlowych powstają również ogólnodostępne, płatne toalety. W pierwszej kolejności budowane pawilony przeznaczone zostały dla osób dotychczas handlujących na tym terenie w tymczasowej, wieloletniej i nieestetycznej zabudowie. Większość z tych osób zawarła umowę na dzierżawę nowych pawilonów. Pozostała część pomieszczeń została wynajęta innym podmiotom. Wolnych pozostało jeszcze 5 pawilonów handlowych i 2 gastronomiczne. Wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego po numerem tel. 518388597

Zakończenie budowy pawilonów wraz z toaletami i drogą przewidziane jest przed tegorocznym sezonem letnim.

24 KOMENTARZE

 1. Otworzą to otworzą, pod koniec września Międzyzdroje znowu odzyskają spokój a centrum handlowe zamkną bo przecież wiadomo, nikt z mieszkańców nie będzie kupował szajsu z Chin
  wszystko dla turystów

 2. Ludzie z MIEDZYZDROJOW, nauczcie sie wreszcie odmieniac prawidlowo nazwe miasta. Czyzby nie uczono was w szkolach prawidlowej gramatyki? WSTYD !!

 3. 10-20 lat i tak wszystko pójdzie pod wode, szkoda tylko tych prywaciarzy co topią kasę w tych budach

 4. Ludzi czy nigdy nie będziecie zadowoleni ze zmian, były budy drewniane źle teraz murowane też źle a zieleni dookoła miasta jest w brud i można oddychać lasem i słuchać śpiewu ptaków ale po co można tylko marudzić i narzekać i za wszystko obwiniać Pana Burmistrza niczym Pana Tuska, ludziska opamiętajcie się, bo nie jak koronawirus was pokona to własna żółć zaleje.

  • Pewnie jesteś młody albo młoda i na dodatek jeszcze krótkowidz jak nie widzisz Tych dźwigów i te betony co tam stoją ale jeszcze trochę to turysta też nie przyjedzie i będziecie sami siedzieć na tych Betonach

   • A i niech nie przyjeżdżają, bo to co tu sie dzieje od czerwca do początku września przechodzi wszelkie pojęcie

  • Ludzie stale na cos narzekaja.
   Fakt ale jest: dzwigi, betonowe wysokie budnyki… Miedzyzdroje tracie na uroku.
   Przykre ale prawdziwe. Od przeszlo 15 lat przyjezdzamy do Miedzyzdroju i pozytywny rozwoj nas cieszyl,
   Niestety… od kilku lat, przez budowe tychy wysokich hoteli… widzimy to troche inaczej.
   Spotkalismy juz wielu turystow (zza miedzy) i mieszkancow … oni tez sa tego zdania.
   No, ale… chyba wladza jest obojetne na zdanie turystow i mieszkanocow

 5. Handel budy ,handel budami ale najważniejsze to dostępne dla turystów toalety.

   • Ajj taaam, nawet jakby były po 50 groszy to cebulactwo i tak by dalej obszczywało wszystko dookoła.
    Fleja pozostanie fleją. Bo na gofera za 15-taka czy browara za dychę, to zawsze się znajdzie hajs, ale na kibel to już nie…

 6. Fajnie się wyzywacie od razu widać jak jesteście za POLSKĄ?? szkoda mi osób które tak usilnie wbijają sobie do łba peowską kulturę SMUTNE ??? SZKODA MI WAS???

  • @Anonim , a jaką Ty kulturę prezentujesz , bo odnoszę wrażenie , że usilnie pchasz się do lepszego sortu. Na znak przynależności kup sobie beret i dwa koty.

   • To fakt niezaprzeczalny… chinskie & Co. szmaty i produkty zawalaja polski rynek (i nie tylko polski) ale ludzie to kupuja, bo nieby tansze ale w resultacie… szmaty po paru praniach nie nadaja sie do uzytku.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.