Droga dojazdowa do molo i 63 lokale gotowe przed sezonem

Przed tegorocznym sezonem letnim planowane jest zakończenie – realizowanej przez gminna spółkę Nowe Centrum – inwestycji w rejonie międzyzdrojskiego molo. W budowie jest  55  pawilonów handlowych i 8 obiektów gastronomicznych. Jednocześnie spółka realizuje remont drogi stanowiącej dojazd do obiektu molo. Generalnym wykonawcą obiektów handlowych jest firma Porr z siedzibą w Warszawie ( z konsorcjum będącego także wykonawcą świnoujskiego tunelu). Natomiast remont drogi wykonywany jest przez firmę Koralewski Kornel z siedzibą w Wicku.

W kompleksie handlowych powstają również ogólnodostępne, płatne toalety. W pierwszej kolejności budowane pawilony przeznaczone zostały dla osób dotychczas handlujących na tym terenie w tymczasowej, wieloletniej i nieestetycznej zabudowie. Większość z tych osób zawarła umowę na dzierżawę nowych pawilonów. Pozostała część pomieszczeń została wynajęta innym podmiotom. Wolnych pozostało jeszcze 5 pawilonów handlowych i 2 gastronomiczne. Wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego po numerem tel. 518388597

Zakończenie budowy pawilonów wraz z toaletami i drogą przewidziane jest przed tegorocznym sezonem letnim.

24 komentarze “Droga dojazdowa do molo i 63 lokale gotowe przed sezonem”
 1. Otworzą to otworzą, pod koniec września Międzyzdroje znowu odzyskają spokój a centrum handlowe zamkną bo przecież wiadomo, nikt z mieszkańców nie będzie kupował szajsu z Chin
  wszystko dla turystów

 2. Ludzie z MIEDZYZDROJOW, nauczcie sie wreszcie odmieniac prawidlowo nazwe miasta. Czyzby nie uczono was w szkolach prawidlowej gramatyki? WSTYD !!

 3. Klementyna

  sam jesteś z Międzyzdroi…..buahahaha

 4. Drogę remontuje firma z Międzyzdroi a nie z Wicka

 5. 10-20 lat i tak wszystko pójdzie pod wode, szkoda tylko tych prywaciarzy co topią kasę w tych budach

 6. Ludzi czy nigdy nie będziecie zadowoleni ze zmian, były budy drewniane źle teraz murowane też źle a zieleni dookoła miasta jest w brud i można oddychać lasem i słuchać śpiewu ptaków ale po co można tylko marudzić i narzekać i za wszystko obwiniać Pana Burmistrza niczym Pana Tuska, ludziska opamiętajcie się, bo nie jak koronawirus was pokona to własna żółć zaleje.

  • Pewnie jesteś młody albo młoda i na dodatek jeszcze krótkowidz jak nie widzisz Tych dźwigów i te betony co tam stoją ale jeszcze trochę to turysta też nie przyjedzie i będziecie sami siedzieć na tych Betonach

   • A i niech nie przyjeżdżają, bo to co tu sie dzieje od czerwca do początku września przechodzi wszelkie pojęcie

  • Ludzie stale na cos narzekaja.
   Fakt ale jest: dzwigi, betonowe wysokie budnyki… Miedzyzdroje tracie na uroku.
   Przykre ale prawdziwe. Od przeszlo 15 lat przyjezdzamy do Miedzyzdroju i pozytywny rozwoj nas cieszyl,
   Niestety… od kilku lat, przez budowe tychy wysokich hoteli… widzimy to troche inaczej.
   Spotkalismy juz wielu turystow (zza miedzy) i mieszkancow … oni tez sa tego zdania.
   No, ale… chyba wladza jest obojetne na zdanie turystow i mieszkanocow

 7. Handel budy ,handel budami ale najważniejsze to dostępne dla turystów toalety.

  • Ale za ile 1zł 3zł a może i 5zł

   • Ajj taaam, nawet jakby były po 50 groszy to cebulactwo i tak by dalej obszczywało wszystko dookoła.
    Fleja pozostanie fleją. Bo na gofera za 15-taka czy browara za dychę, to zawsze się znajdzie hajs, ale na kibel to już nie…

  • traffffffffffffffffffne!!!

 8. Fajnie się wyzywacie od razu widać jak jesteście za POLSKĄ?? szkoda mi osób które tak usilnie wbijają sobie do łba peowską kulturę SMUTNE ??? SZKODA MI WAS???

  • @Anonim , a jaką Ty kulturę prezentujesz , bo odnoszę wrażenie , że usilnie pchasz się do lepszego sortu. Na znak przynależności kup sobie beret i dwa koty.

 9. Zieleń cie nie nakarmi tumanie, a trawa będzie na dachu.

  • Widać że zabolało ??????????

  • W piwnicy kwiaty a między trawą i kwiatkami ty z lumpami z Chin .???

   • To fakt niezaprzeczalny… chinskie & Co. szmaty i produkty zawalaja polski rynek (i nie tylko polski) ale ludzie to kupuja, bo nieby tansze ale w resultacie… szmaty po paru praniach nie nadaja sie do uzytku.

 10. Odezwał się pisowski mocher! Kapliczkę może ci tu postawić?

 11. Potrzebne jak umarłemu kadzidło .