Zauważyłem 14.07, że pracownicy Zakładu Ochrony Środowiska w Międzyzdrojach demontują elementy drewniane ławek.
Nie dziwiłbym się, gdyby miało to miejsce poza sezonem turystycznym. Jednak takie prace wykonywane w „piku” sezonu to drwina wobec osób wybierających Międzyzdroje jako miejsce wymarzonego odpoczynku.
Aktualizacja: 15 lipca godz. 12:07
Mocno mi się wydaje, że ta „ascetyczna” wersja ławek jest tym, co ostatecznie przygotowano dla wczasowiczów. Niezaprzeczalnym plusem „takich” ławek jest możliwość ich łatwego utrzymania w czystości (ileż resztek pokarmu, opakowań, petów, itp. widać było między drewnianymi szczebelkami- ciężko było to wybrać 😉
Czytelnik
Twarze publicznych pracowników ukryła redakcja, gdyż wykonują tylko obowiązki z zakresu pracy zlecone przez swoich przełożonych.