Czy w cyrku pandemii nie ma?

Jeszce dobrze nie stanął, a już wywołał kontrowersje. Chodziło o zwierzęta w cyrku. Na cyrk ze zwierzętami nie godzą się władze Międzyzdrojów. W tym cyrku zwierząt nie ma, ale dzisiaj wychowawczyni z jednej międzyzdrojskiej kolonii zadzwoniła do redakcji zbulwersowana zasadami obowiązującymi w cyrku, który zatrzymał się tuż przy stacji Cirkle K.
Wychowawczyni zadaje pytanie?
Czy w cyrku pandemii nie ma?

Jak opisuje czytelniczka, w małym cyrku (pomieszczenie zamknięte) tłoczone są dzieci i dorośli bez zachowania żadnych zasad epidemicznych. Ze względu na duże zagrożenie dzieci nie obejrzały spektaklu cyrkowego.

Po ciężkich trudach czytelniczka powiadomiła SANEPID w Kamieniu Pomorskim.

fot. czytelniczka
8 komentarzy “Czy w cyrku pandemii nie ma?”
  1. W Tanzanii koza miała zrobiony test na obecność koronawirusa.Informował o tym m.in. prezydent tego kraju,z wykształcenia doktor chemii).A gdyby tak z cyrkiem przybyła zarażona koza to mielibyśmy cyrk w cyrku.

  2. Cyrk bez zwierząt to farsa, a czytelniczka nawiedzona niczym ideowa działaczka PZPR w latach 50-tych XX wieku. Obłęd.

  3. Super, bardzo się cieszę, że miasto nie wydaje zgody na cyrk ze zwierzętami, to się chwali. Bardzo proszę jeszcze pochylić się nad zwierzętami, których prawie nie widać, czyli owadami zapylającymi i przemyśleć strategię koszenia w mieście, nie ciąć wszędzie do gołej ziemi, zostawiać kwitnące miejsca.

  4. Ale jaki to cyrk czteroosobowy w tym jedna baba która zmienia wiejskie kreacje i robi na sile show. Takiego beznadziejnego cyrku jeszcze nie widziałem. Ludzie szkoda czasu i kasy. Picie sprzedają z Lidla i kasują jak za zboże.

  5. Bardzo dobrze, że Burmistrz nie popiera tortur, na jakie skazane są zwierzęta tresowane do występów! Ale byłoby jeszcze lepiej, gdyby ten sam Burmistrz wraz z radnymi odpowiedzieli na dwa proste pytania: 1.Gdzie setki miejscowych i przyjezdnych psów mogą legalnie się załatwiać? 2.Gdzie właściciele mogą legalnie pochować swego pupila, gdy przejdzie za tęczowy most?

  6. Nie ma pandemi,bo tam w cyrku są wyłączone telewizory i radio ????

  7. u nas nie ma pandemii, tylko jest stan epidemii…

  8. teren na którym jest cyrk to należy do miasta ?, a więc miasto musiało wydać zgodę na ten cyrk