Czy Międzyzdroje doczekają się stojaków na rowery?

Otrzymaliśmy zdjęcie ukazujące pilną potrzebę zamontowania stojaków na rowery, czyli rower przypięty do ławki.

Radna Iwona Czyż roku temu podczas Sesji Rady Miejskiej w Międzyzdrojach wielokrotnie zgłaszała ten problem, a nawet grzmiała. Stojaki miały pojawić się od wakacji 2018 roku. Być może z powodu braku finansów nie doczekaliśmy się stojaków na rowery. Międzyzdroje to miejscowość turystyczna i brak stojaków na rowery zaniża jej prestiż. Czy nowy Burmistrz z Radą Miejską sprosta oczekiwaniom mieszkańców i turystów? – przekonamy się wkrótce.

fot. Czytelnik, tekst: redakcja
naszemiastomiedzyzdroje.com.pl

12 komentarzy “Czy Międzyzdroje doczekają się stojaków na rowery?”
 1. Cała promenada to strefa zamieszkania na której pierwszeństwo mają piesi jak i rowerzyści przed autami. Więc Budowa dodatkowej ścieżki chyba jest zbędna. Dodam że obowiązuje ograniczenie prędkości do 20 km/h

 2. Gdzie te sciezki maja byc? Jest ulica na promenadzie i mozna jezdzic nia do woli.

  • A ty normalny jesteś? To wyjedż w sezonie rowerem na ulicę na promenadzie jak to nazwałeś i się przejedż !

 3. STOJAKI PRAWEM LUDU

 4. U nas ścieżek rowerowych nie było, nie ma i prawdopodobnie nie będzie. Jesteśmy/będziemy jedyną gminą, która nie jest przyjazna rowerzystom tak tym sezonowym jak i mieszkającym na stałe. Po prostu żal.

  • Smutne to, ale niestety prawdziwe.

  • Popytaj w Urzędzie, jest program na temat ścieżek rowerowych i nasza gmina Międzyzdroje do niego przystępuje , nie siej wątpliwości.

 5. A może najpierw idźmy za przykładem Świnoujścia i zacznijmy od ścieżek rowerowych ?

 6. Stojaki na rowery jaknajbardziej potrzebne przed wejściami na plaże , wjazdami na kładkę , amfiteatrem i domem kultury !!

 7. Stanami owszem ale nie na kładce i deptaku . Przy wejściach na plaże lokalach , restauracjach , amfiteatrze i Domu kultury i przed wjazdami na kładkę !!! Jak najbardziej wskazane i konieczne

 8. Nowy burmistrz zasiadał przez 12 lat w Radzie Miasta razem z burmistrzem ustępującym, który w kolejnych trzech kadencjach obiecał ścieżki rowerowe. Kierując się pełnym obiektywizmem dochodzę do wniosku po co stajaki dla rowerów skoro w mieście brakuje ścieżek rowerowych.

 9. Mogliby też wziąć się za te dołki w ścieżce rowerowej przy ulicy Niepodległości.