Czy Międzyzdroje doczekają się stojaków na rowery?

12
366

Otrzymaliśmy zdjęcie ukazujące pilną potrzebę zamontowania stojaków na rowery, czyli rower przypięty do ławki.

Radna Iwona Czyż roku temu podczas Sesji Rady Miejskiej w Międzyzdrojach wielokrotnie zgłaszała ten problem, a nawet grzmiała. Stojaki miały pojawić się od wakacji 2018 roku. Być może z powodu braku finansów nie doczekaliśmy się stojaków na rowery. Międzyzdroje to miejscowość turystyczna i brak stojaków na rowery zaniża jej prestiż. Czy nowy Burmistrz z Radą Miejską sprosta oczekiwaniom mieszkańców i turystów? – przekonamy się wkrótce.

fot. Czytelnik, tekst: redakcja
naszemiastomiedzyzdroje.com.pl

12 KOMENTARZE

  1. Cała promenada to strefa zamieszkania na której pierwszeństwo mają piesi jak i rowerzyści przed autami. Więc Budowa dodatkowej ścieżki chyba jest zbędna. Dodam że obowiązuje ograniczenie prędkości do 20 km/h

    • A ty normalny jesteś? To wyjedż w sezonie rowerem na ulicę na promenadzie jak to nazwałeś i się przejedż !

  2. U nas ścieżek rowerowych nie było, nie ma i prawdopodobnie nie będzie. Jesteśmy/będziemy jedyną gminą, która nie jest przyjazna rowerzystom tak tym sezonowym jak i mieszkającym na stałe. Po prostu żal.

  3. Stojaki na rowery jaknajbardziej potrzebne przed wejściami na plaże , wjazdami na kładkę , amfiteatrem i domem kultury !!

  4. Stanami owszem ale nie na kładce i deptaku . Przy wejściach na plaże lokalach , restauracjach , amfiteatrze i Domu kultury i przed wjazdami na kładkę !!! Jak najbardziej wskazane i konieczne

  5. Nowy burmistrz zasiadał przez 12 lat w Radzie Miasta razem z burmistrzem ustępującym, który w kolejnych trzech kadencjach obiecał ścieżki rowerowe. Kierując się pełnym obiektywizmem dochodzę do wniosku po co stajaki dla rowerów skoro w mieście brakuje ścieżek rowerowych.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.