Czwartki artystyczne, czyli rodzinne warsztaty w plenerze

Za nami półmetek „Czwartków artystycznych, czyli rodzinnych warsztatów w plenerze”, które odbywały się w każdy czwartek od lipca 2021 r. przy Informacji Turystycznej i w  Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem małych i dużych mieszkańców Międzyzdrojów oraz turystów.

Zajęcia plastyczne zostały zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Międzyzdrojach we współpracy z Międzynarodowym Domem Kultury oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach, który zapewnił materiały plastyczne. Do tej pory mali i duzi miłośnicy rękodzieła, wykonali oraz ozdobili zakładki do książek, bransoletki, morskie lampiony, ramki na zdjęcia, witraże i wisiory z koralików Hama.

Te fantastyczne prace, uczestnicy warsztatów zabrali do domu na pamiątkę miło i kreatywnie spędzonego czasu z międzyzdrojską biblioteką. Warsztaty zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zabawie i zapraszamy na kolejne, bezpłatne zajęcia plenerowe w każdy sierpniowy czwartek w godz. 11.00 – 13.00 przy Informacji Turystycznej w Międzyzdrojach.

W razie niepogody spotkamy się w foyer (holu) Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach. Najbliższe zajęcia już 5 sierpnia 2021 r. Do zobaczenia!