„Czwartki artystyczne” – czyli rodzinne warsztaty plastyczne

„Czwartki artystyczne” – czas zacząć!

2 lipca 2020 r. o godzinie 11.00 przy Informacji Turystycznej na promenadzie w Międzyzdrojach odbyło się pierwsze plenerowe spotkanie z cyklu „Czwartki artystyczne, czyli rodzinne warsztaty plastyczne w plenerze”. 

Zajęcia zostały zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Międzyzdrojach we współpracy z Międzynarodowym Domem Kultury oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach, który zapewnił materiały plastyczne. Wspólnie z rodzicami i prowadzącymi zajęcia wykonaliśmy witraże z koralików Hama.

Dzieci wraz z opiekunami z dużym zapałem tworzyły wielobarwne obrazki przedstawiające m.in. żabki, króliczki, koniki morskie, misie i inne zwierzątka, które zabrały na pamiątkę do domu. Warsztaty zostały przeprowadzone w obowiązującym reżimie sanitarnym. Dzieciom oraz rodzicom zostały udostępnione rękawiczki jednorazowe oraz żele do dezynfekcji rąk, a stanowiska prac zostały ustawione z zachowaniem 2-metrowego dystansu społecznego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zabawie i ponownie zapraszamy małych oraz dużych miłośników rękodzieła na kolejne zajęcia za tydzień, gdzie wykonamy piaskowe mozaiki w słoikach. Dziękujemy również Totalizatorowi Sportowemu „Lotto” za przekazane upominki dla uczestników warsztatów. Do zobaczenia 9 lipca 2020 r. o godzinie 11.00 na międzyzdrojskiej promenadzie na kolejnych plenerowych zajęciach plastycznych.

3 komentarze “„Czwartki artystyczne” – czyli rodzinne warsztaty plastyczne”
  1. W ramach tych „czwartków artystycznych” cwaniaczki naciągają na „trzy karty” ??!! Gdzie jest policja i Straż Miejska ja się pytam ??