Czas na porządki

Słoneczna prawie wiosenna ciepła aura pozwoliła już w lutym na rozpoczęcie porządkowania miasta. Pracownicy Zakładu Ochrony Środowiska w Międzyzdrojach już od godzin porannych porządkują strefę nadmorską. Sprzątana jest centralna część promenady przy wejściu na molo, renowacji poddawane są będące w złym stanie po sezonie letnim, trawniki.

Porządkowana jest także kładka na koronach wydm, która jest bardzo popularnym dla mieszkańców i turystów miejscem codziennych spacerów. Praca wykonywana przez pracowników ZOŚ jest wspomagana przez sprzęt sprzątający.

,,Chcemy wykorzystać sprzyjającą pogodę i zabrać się za te prace jak najszybciej, bo zakres planowanych do wykonania czynności jest bardzo dużo – powiedziała kierownik ZOŚ Joanna Różycka.”

Joanna Ścigała
Referat Promocji i Współpracy z Zagranicą

5 komentarzy “Czas na porządki”
  1. Szkoda ze nikomu nic nigdy nie pasuje. Z łopaty i miotly o do roboty bo większość posesji zarasta brudem ciekawe czy nie u was

  2. Szkoda ze nikomu nic nigdy nie pasuje. Z łopaty i miotly o do roboty bo większość posesji zarasta brudem ciekawe czy nie u was

  3. Brawo! Właśnie o tym zasypywaniu trawników piachem z plaży pisałem 3 dni temu. Oczyszcza się zejście na plażę przesypując piasek na trawę. Każdy zachodni wiatr nie tylko dostarcza nowych nasypów na zejście, ale przenosi ten „uprzątnięty” piach z trawników na promenadę i ulicę Cichą. Gratuluję takiej bezmyślności.

  4. Czas też zajrzeć do trójmiasta i oczyścić drogę Turkusową i Główna w Lubinie z piasku przy poboczach i chodnikach

  5. Tyle pracy a brak ogloszen o prace na umowe o dzieło bądź fakturę.