Ćwierć miliona użytkowników. Co Państwa bulwersowało? Podsumowujemy sezon 2019

Niestety do końca wakacji 2019 zostało zaledwie kilkanaście dni. Postanowiliśmy sprawdzić, co Państwa interesowało u nas w portalu.

Niestety do końca wakacji 2019 zostało zaledwie kilkanaście dni. Postanowiliśmy sprawdzić, co Państwa interesowało u nas w portalu.

Jak podaje Google Analitics od 1 lipca do 19 sierpnia, nasz portal odwiedziło ponad 258 tysięcy użytkowników. Strona zanotowała łącznie 844 tysięcy odsłon w tym czasie.
Google wskazuje, iż największy ruch stronie miał miejsce między 10 lipca a 10 sierpnia, w którym to średni czas wczytywania naszej strony wyniósł 6,2 sekundy. Największa aktywność użytkowników przypadła na sobotę 27 lipca 2019, gdzie portal odwiedziło ponad 17 tys. osób.

Największą popularnością cieszyły się nasze strony:
1) Kamera na Molo181 tys. użytkowników
2) Nowa Kamera Aleja Gwiazd/Plaża42 tys. użytkowników (od 5 sierpnia)
3) Kalendarz Imprez 2019 23 tys. użytkowników
4) Ogłoszenia16 tys. użytkowników
5) Kamera Panorama11 tys. użytkowników

Jakie artykuły prasowe najczęściej Państwo czytali?
1) Pies na plaży w Międzyzdrojach. Martwy przepis?23,1 tys. użytkowników
2) O krok od tragedii. Ledwo uszedł z życiem 10,3 tys. użytkowników
3) Zalane Międzyzdroje. Relacja Czytelników9,6 tys. użytkowników
4) Jadąc szlakiem rowerowym, dostaniesz mandat? 7,1 tys. użytkowników
5) Uszkodzono 15 samochodów przy ul. Polnej w Międzyzdrojach6,9 tys. użytkowników

Z jakich urządzeń Państwo korzystali?
1) Telefony Komórkowe – 69,03%
2) Komputery – 27,34%
3) Tablety – 3,63%

Jak Państwo wczytywali portal?
1) Bezpośrednio – 42,52%
2) Wyszukiwarka – 37,22%
3) Przez Facebook – 15,32%
4) Przez Inne Strony – 4,95%

Hitem na naszym Facebooku okazał spontaniczny post z filmem z dzikami na plaży, który uzyskał zasięg 108 tys. użytkowników, a Film zobaczyło 64 tys. użytkowników.


12 komentarzy “Ćwierć miliona użytkowników. Co Państwa bulwersowało? Podsumowujemy sezon 2019”
 1. Mam propozycje do atrakcji w Miedzyzdrojach trzeba umiescic gre w 3 kubki jak rowniez zniszczone drogi rowerowe np;R10.

 2. Kto ja kto ale akurat Google prawdę napisze, sami w to nie ? wierzycie.

 3. Ja popieram wypowiedz 20 sierpnia godz 21;06 kazdy ma prawo sie wypowiedziec co mu sie nie podobalo w miedzyzdrojach ,moze tym u gory to jest nie na reke ze <miedzyzdroje spadaja na dziady pod wzgledem turystycznym, ale musza wiedziec naziec ze to my turysci placimy podatki z ktorych oni sie utrzymuja i super zyja .Bzdura jest powiedziec (brawo tak trzymac) bo u gory sie poklepia po plecach i powiedza jak wspaniale rzadza ze wszyscy sa zadowoleni.

  • Jak widać jesteś cienias bo Twoje podatki nie mają wpływu na rozwój Międzyzdrojów.

 4. Dla mnie to informacja a nie tam co komentarz ponizej.

 5. 1)niedlugo rozpocznie sie jesien a co z nia idzie stada dzikow na ulicach Miedzyzdrojow.2)Nabieranie turystow ze w Miedzyzdrojach sa sciezki rowerowe (kazdy Hotel opisuje jakie piekne drogi) to jest tylko naciaganie wczasowicza do przyjazdu do Miedzyzdrojow.3)Bardzo malo jest bezplatnych mniejsc postojowych 4)Bardzo wysokie ceny zarowno w knajpach jak rowniez za ubikacje 3ZL za ten brud ktory tam panuje 5)Plaze sa brudne ,prawie kazda rodzina przyjezdza z psem ktury lata bezpansko po plazy lub z wlascicielem idzie sie kapac 100% higieny dla innych wczasowiczow ,policja nie reaguje bo sie boi sypac mandaty.

  • Nie zauwazylem wspomnianego nieporzadku na terenach rekreacyjnych. Wypraszam sobie jako pasjonat rejonu. Słownik też nie zaszkodzi używać. Jakby ludzie byli mili a urzędy elastyczne byłyby zniżki studenckie, emeryckie, fantastyczne.
   Niedługo wybory parlamentarne, głosując można zmienić rzeczywistość. Ps-po jedno zło więc jak dla mnie można dać możliwość pozostałym partiom.

  • Czyli co widze?
   Pozytywne miasteczko.

 6. Samochwala w koncie stała. ?????

 7. Brawo tak trzymać !!!! Panie 🙂