CovidParty przy ul. Orlej w Międzyzdrojach

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, wczoraj podczas interwencji Policji w sprawie nielegalnego wynajmu, doszło do zatrzymania osoby przebywającej w jednym z domów przy ul. Orlej. Z nieoficjalnych informacji wiemy, iż wśród większej grupy, która przebywała w budynku, 1 osoba była poszukiwana listem gończym. Dodatkowo objęta kwarantanną graniczną. Po zatrzymaniu osoba ta została przetransportowana do zakładu karnego.

Także, z nieoficjalnych informacji wynika, że potwierdziło się, że właściciel obiektu dopuścił się czynu zabronionego, czyli udzielał wynajmu krótkoterminowego. Teraz może spodziewać się wysokiej kary administracyjnej w wysokości do 30 000 zł.


66 komentarzy “CovidParty przy ul. Orlej w Międzyzdrojach”
 1. Sąsiad konfi

  Poznaniaczki dalej wynajmuja gril się pali z tylu lasu

 2. a na orlej pod znanym adresem znowu goście

 3. Earl przestań pisać te bzdury a swoją mądrością podziel się z dzieckiem z przedszkola a właściwie to nie bo ono jest mądrzejsze .

 4. Chodzą plotki że jutro będzie tam impreza proponuje policji tamtedy przejechać że 2 razy

 5. Poznaniaczki cwaniaczki myśleli że wydymaja system A system ich wydymal nic dziwnego że nikt ich w okolicy nie trawi i z chęcią by ich na taczce wywiezli

 6. Nie może tak być że jedni przestrzegają przepisów a inni mają je gdzieś . Dlatego brawa dla Policji , Straży Miejskiej i tego co to zgłosił.

 7. Brawo, „Earl”,wszyscy poglupili. Najwidoczniej jest jeszcze wirus,co atakoje komurki mozgowe

 8. Mandatu(30 tys.) może nie przyjąć i oddać sprawę do sądu. Obecny stan epidemiologiczny został wprowadzony niezgodnie z prawem. Sprawa do wygrania w sądzie. Dotyczy to zresztą wszystkich innych tego typu spraw. Nie wprowadzili stanu wyjątkowego według zapisów w konstytucji i teraz wszyscy którzy dostali „po kieszeni” mogą się z tego łatwo wybronić.

  • nie wprowadzaj ludzi w błąd kara jest do 30 tyś a o tym decyduje sanepid

   • Może nie przyjąć kary i oddać sprawę do sądu. A tam wygra , bo obecny stan epidemiologiczny jest wprowadzony bezprawnie. Rzecznik Praw Obywatelskich wypowiadał się o tym. Dobrze znać jakie przysługują nam prawa , żeby rządzący tym krajem nie robili tego co im się tylko podoba.

  • Karę administracyjną nakłada Sanepid w drodze decyzji administracyjnej i osoba nią obciążona ma guzik do gadania, czy ją przyjmuje czy nie. Może ewentualnie wnieść na taką decyzję skargę do wojewódzkiego sądu administracyjnego, ale co do zasady nie wstrzymuje to wykonalności takiej decyzji.
   Także przed zamieszczeniem kolejnego komentarza sugeruję najpierw sprawdzić dane zagadnienie, zamiast publicznie pisać głupoty.

   • Nie wiem jak dokładnie jest z sanepidem , bo policyjnego mandatu można przyjęcia odmówić. Faktem jest że gdy sprawa trafi do sądu , to gość ma duże szanse ją wygrać. I o to tu się rozchodzi.

  • żebyś się czasem nie wybronił , weż jeszcze prawnika za min 2tyś i tak dalej… p.s Nie przyjmiesz mandatu , to dostaniesz karę administracyjną od sanepidu do 30 tyś i tu już nie jest tak prosto.

  • Pies cię…. Komuchu

 9. Co,za ludzie teraz mieszkaja w tym miescie,o zgrozo,brak slow. Sami kapusie. Pytam sie ,z czego bedzieci ZYC,jak zabraknie turystow ?-

 10. Unikajmy ugólnień, zwłaszcza przy okazji oceniania ludzi. Od wielu lat przebywamy w Międzyzdrojach przez cały letni miesiąc. Możemy sobie pozwolić tylko na jedno uogólnienie, mianowicie jesteśmy pewni, że mieszkańcy Międzyzdrojów to wspaniali ludzie. Przykład: rano, na drugi dzień po przyjeździe mieliśmy termin remontu zawieszenia w Kamieniu Pomorskim. Potrzebne pieniądze mogliśmy uzyskać dopiero po południu, słysząc to nasza gospodyni natychmiast pożyczyła nam niezbędne dwa tysiące złotych i było po problemie. Inny przykład, u innych gospodarzy, w dzień przyjazdu wieczorem rozmawialiśmy z żoną o konieczności kupna dużej zgrzewki mineralnej wody, zaś rankiem taka zgrzewka stała już pod naszymi drzwiami… Niestety, tak jak w całym kraju, mieszkańcy Międzyzdrojów ulegli politykom i podzielili się wg kryteriów ustalanych przez partie. Istotny jest również podział na zamożniejszych i tych liczących pieniądze od pierwszego do pierwszego. Mamy dobrych przyjaciół i znajomych wśród wszystkich mieszkańców kurortu. Niech żyją Międzyzdroje!

  • Społeczeństwo zostało podzielone już w 1945 r. ,potem gdy PPR łyknął PPS , itd. itp. i ten podział trwa do dziś.
   Ludzie od zawsze dzielili się na dobrych i złych ale widocznie komuś taki podział się nie podobał i zaczęto dalej
   dzielić ludzi , podzielonym społeczeństwem łatwiej jest rządzić. Przypadek sprawił że dopiero teraz przeczytałem Twój komentarz.

 11. Pewnie długoterminowo wynajął na 30 dni z możliwością wcześniejszego wypowiedzenia.

 12. turysci -od 5 maja na Międzyzdroje szturm ???

 13. No i ruszyła lawina życzeń i pogardy, teraz widać jakim jesteśmy spoleczenstwem. Nieważne że sam jem suchy chleb ale najważniejsze żeby innym tyłki obsmarować. Wspulczuje wam mendy PAZDZIOCHOWE. A ty Obywatel zmień pseudo,

 14. Jeszcze skarbówka i zus powinni dobrać mu się do tyłka.

 15. Ciekawe kogo będziecie kablować i opisywać od 4 maja-wyglada ma to ze po majowce wszyscy będą Zdrowi no bo to przecież różnica 3 dni ?a może będziecie donosić na rząd za to ze chce ludziom pomoc ,przedsiębiorcom

 16. brawo Policja i Straż Miejska !!!!!!!!

 17. Dla łamiących zakazy najmniej 30 tys zł kary.Wstyd moi państwo .

 18. Brawa dla Policji i Straży Miejskiej.Jeszcze weźcie się za co niektórych fryzjerów i tych co robią pazurki po domach wbrew zakazom.

 19. Wynajmujących bez stosownego pozwolenia jest bardzo dużo a jeszcze więcej tych co uprzejmie informują i nie tylko są to sąsiedzi ale przyjeżdżający goście również!

 20. Brawo za super interwencję służb policyjnych i straży miejskiej -dwie pieczenie przy jednym ogniu!! Złapany przestępca-bandzior,potencjalny zaraziciel,bo uciekinier z kwarantanny no i pseudo przedsiębiorca ,który wbrew prawu wynajmowal swoje pomieszczenia.Prawdziwy przprzedsiębiorca nie łasi się na grosze podczas zakazu,wstyd! Może więzienie i sowita kara doda rozumu tym ludziom.Opłacało się??Opłaca się być uczciwym i pokornym,chciwość,brawura nie popłaca.

 21. niektóre wypowiedzi świadczą o dużej frustracji autorów- ile jadu- obrzydliwe
  a nieoficjalne informacje to od sąsiada?!? Czy policja oficjalnie wypowiedziała się w tej sprawie????????????????

 22. Brawa dla Policji i dla tych co zgłosili .A ci co nielegalnie wynajmowali to powinni stuknąć się w główkę pieniądze to nie wszystko . Uważam że takie osoby powinny dostać najwyższą karę .

  • Do tych którzy są aż tak przeciwni wynajmu pokoju domku itp to jeśli od 4 Maja możecie wynajmować to radzę tez nie wynajmować bo przecież wirus nie znikł, nie wynajmujcie będzie więcej klientów dla nas Innych ośrodków . Do 4 maja wszyscy klienci którzy przyjeżdzają nad Baltyk to przyjeżdzają „służbowo„ przecież wszyscy o tym wiedza !

 23. Pazerniaków nie dbających o zdrowie innych trzeba karać.Hasło na majówkę ( ZAKAPUJ SĄSIADA )

 24. Pierwszy Kapuś Międzyzdrojów

  a ja właśnie robie listę majówkowych kwater 🙂 i ją w nastepnym komentarzu tu opublikuje

 25. wyłapać, to będzie ciekawie 😀

 26. Oficjalnie II etap od 4 maja 2020 dopuszcza wynajem miejsc noclegowych w hotelach i kwaterach. Nie ma jeszcze podanych przepisów sanitarnych dotyczących wynajmu. Komuś się za bardzo pospieszyło… Oby go nie poczęstowali wirusem.
  Inni przestrzegają przepisów a inni mają zdrowie społeczeństwa w 4 literach. Przykre ale prawdziwe.
  Oby nikomu więcej pieniądze nie przesłoniły oczu i nie zrujnowały zdrowego rozsądku.

 27. Jeszcze sprawdzić czy ma działalość gospodarczą odwieszoną?

 28. Kurde nie wierze ze ludzie z miedzyzdroi to takie parowy , Eli i Gienek kariera w policji widac byla pisana 😀 pewnie siedza w domu nie maja nic jeden pokoj stary komputer i co maja robic ? A ciull podpitole sasiadow i wszystkich których znam niech turysci nie zostawiaja pieniedzy w miedzyzdrojach Gmina na pewno utrzyma sie bez turystow ludzie obudzcie sie

  • Ciull widać że żaden mieszkaniec i chyba sam masz stary komputer ? bo przestawia ci litery każdy prawdziwy mieszkaniec wie że piszę się z Międzyzdrojów zapamiętaj sobie przebierańcu

  • Mam wrażenie, że tu nie trzeba turystów ani wirusa. Mieszkańcy się sami zniszczą.

 29. To jak nieoficjalnie to skąd zdjęcia z tej ulicy z samochodami służb z interwencji ?

 30. Hahah walić kary bez litości po 30 koła na głowę na członka rodziny.

 31. teraz już mieszkaniec

  nie wiem czemu te JANUSZE biznesu tak się narażają czy ciągle im mało jeszcze narażają innych mieszkańców takich trzeba odrazu zgłaszać i nie jest to donosicielstwo ale obywatelska postawa i na pewno podatku też co niektórzy nie odprowadzają a pózniej zabraknie kasy na socjalne zasiłki APELUJEMY WIDZISZ NIELEGALNY WYNAJEM ZGŁASZAJ!!!!!!!!!

 32. Sami konfidenci zadrosnicy.. Co biznesik nie idzie jak u nas?

  • a co u Was sprzedajesz? truskawki na bazarze ? gacie na straganie ? czy papierosy w kiosku osiedlowym?

   • Dobrze mi się powodzi w czasie tej coronalipy i co zatkalo kakao? A co robię nie twój zasrany biznes leszczu

 33. I bardzo dobrze bo już od dawna wynajmowali na dziko nie tylko tam ale i na ul. Polnej nr ••

 34. Pół miasta tak wynajmuje- chyba miał dobrego sąsiada./ z podkreśleniem że ” miał ” .

 35. Może by tak na Gryfa pod bukami też wczasy mają się dobrze

  • Musimy dbać o nasze zdrowie a nie o biznes ludzi z poza naszego miasta maski co trzeci nosi mają to po prostu w dupie wystarczy popatrzeć pod budowami jak robotnicy chodzą do sklepu typu żabka gdzie nikt nie zwraca im uwagi tak jest na ul. polnej

  • Gienek bardzo dobrze i legalnie