Coś lub ktoś w ZOŚ – nie działa. Szklanka na drogach w Gminie Międzyzdroje.

Artykuł można zacząć od słynnych słów: „Zima znów zaskoczyła drogowców”. Pomimo nowego sprzętu, w tym nowoczesnej piaskarki, dzisiaj ulice gminy Międzyzdroje to istna szklanka. To cud, że na ulicach sołectw w Lubinie przy ul. Głównej, Wapnicy przy ul. Turkusowej, w Wicku przy Żwirowej i Nadbrzeżnej nikomu się nic nie stało. Takiego lodowiska i szklanki, jakich od samego rana zafundował mieszkańcom Zakład Ochrony Środowiska, w Międzyzdrojach dawno nie było.

Zadajemy publicznie pytanie? Co poszło nie tak? Co w ZOŚ nie działa?

Sprzęt jest. Ludzie chcą pracować? Co lub kto odpowiada za taki stan rzeczy??

42 komentarze “Coś lub ktoś w ZOŚ – nie działa. Szklanka na drogach w Gminie Międzyzdroje.”
 1. Z reguły to są komentarze osób, którym w niesmak, że tak Kierownictwo ZOŚ dobrze daje sobie radę widać dużo nowego sprzętu a podobno ma być jeszcze więcej. A i pracownicy do pracy się wzięli czego nie było widać w poprzednim rozdaniu. Komentarze są osób, które dostały tzw. kopa albo nic nie udało się załatwić tak jak już wcześniej ktoś napisał. A jak pracownik ma problem z przełożonym to powinien sam się zastanowić dlaczego – ale to tylko nasze narzekanie. Gratuluję Kierownictwu i pracownikom, którzy tam pracują nie zważajcie na komentarze osób upośledzonym umysłowo bo inaczej ich nazwać nie można.

  • a czy ten komentarz pisała psiapsiułka Pani kierownik, ktora dostala umorzenie dlugow od burmistrza miedzyzdrojow

   • Żadna psiapsiolka szkoda nawet to komentować słownictwo zaściankowe tak jak osoba która to napisała.

  • Te Mieszkaniec, czyś ty z łóżka w nocy spadł że piszesz takie kacapoły. Dla twojej informacji to ta dwójka jest dla mieszkańców i dla pracowników a nie na odwrót. Nie pisz głupot na siłę wybielając i dyspozytora i Aśkę. Miedzyzdroje gmina mała i ludzie dobrze się znają. Są tak zaślepieni swoimi racjami że nie dostrzegają że ludzie im na ręce patrzą. Czemu Aśka wyleciała z urzędu? Z Zosiu też wyleci. Dostanie łapkę worek i razem z dyspozytorem pójdą plaże sprzątać. Może wtedy docenią pracowników i pracę jaką wykonują. Samo szczerzenie zębów nie wystarczy. A tak jak ktoś już napisał. Strzelają sobie w kolano.

 2. Mam zapytanie czy ktoś wie kto pozwolił wyciąć okazałego kasztana na Mieszka ? Można tak samemu ?

  • Nie wiem, ale mieszkam tu już 64 lata i dopiero niedawno zobaczyłam, ile pięknych, starych drzew ubyło. Lex Szyszko ma się doskonale. A ponoć smog

 3. Największa kadrowa porażka Nowej Enerii to:
  Moim skromnym zdaniem -kierownicza a drugie miejsce dyspozytor.
  Jakie sa wasze opinie może też macie przykre doświadczenia z tymi personami.

  • Gdyby się tak wszyscy zechcieli odezwać to dawno by tych osób nie było na tych stanowiskach. Są ordynarni , opryskliwi a ” kierowniczka” lekceważy co się do niej mówi i odsyła do dyspozytora bo ” nie jest w temacie” . Rozumiem że po odejściu poprzedników trzeba było kogoś posadzic na stołkach tylko że teraz widać jaki błąd popełnił burmistrz. Jak to mówią, karma wraca.

 4. Jak ma być odśnieżone i posypane jak piaskarką jakiś niemota jeźdź , a Pan Radek traktorem sam na czas miasta i gminy nieogarnie

 5. Ile przydupasy energii wkładają w naprawę wizerunku Asi i tego z dołu🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 6. najważniejsze że jest WTK Soplica lub łódka BOLS

 7. ojj Ty nasza mała złośnico. , jak Ty się denerwujesz. Ta złość i brak doświadczenia i talentu wracają do Ciebie. może, ktoś w końcu usłyszy to wołanie pomoc i naprawę sytuacji w ZOŚ. wołamy!!!! o interwencje w firmie, pracować się ni da.

 8. Pani Kierownik lubi robić na złość. Niestety nie rozumie, że robiąc innym na złość sobie strzela w kolano. Bo taka praca w ZOŚ

 9. Dlaczego trep który jest na emeryturze zajmuje stanowisko na którym być może ktoś młodszy mógłby być z nowymi pomyslami

 10. A co panią kierownik obchodzą drogi lepiej poplotkować z koleżanką z ZUS u

 11. Dobrze pamiętam,że ktoś tu miał problem z alkoholem. W mediach spol.tylko były fotki jak pije. Całe życie jedna wielka impreza.

 12. strategia za kadencji Pani Kierownik: włączamy pomarańczowe koguty, pokręcimy się troche po mieście, najlepiej blisko urzędu i głownych ulicach – dniówka zaliczona.

 13. MIESZKANIEC

  Zawsze negatywne opinie będą na ludzi których nie da się kupić czy też wymagają o wiele więcej. Wiem także jak było za czasów Pana Celińskiego i byłego dyspozytora. A szczególnie Ci którzy odeszli nawet w Wolinie nikt ich nie chce.

 14. Aśka no co ty???? Dałaś się zimie zaskoczyć??!!! Ja współczuję pracownikom tym z niższego marginesu bo pewnie im się za Twoje gapiostwo dostanie. Radziowi się wyplaczesz na ramieniu a reszta w***** dostanie. Nie zapomnij zebrania zrobić i znowu udawać że wszystko wiesz kto komentarze pisał. Asia , wstyd dla gminy mieć taką kierowniczkę. To nie wiosna że ubiezesz kamizelkę, zapalisz fajure i będziesz rżeć w parku. Tutaj są potrzebne poważne i szybkie decyzję a ty ani w jednym ani w drugim dobra nie jesteś.

 15. Ta Pani jet bardzo niekompetentna. Najgorszy kierownik ZOŚ w historii Międzyzdrojów. Jeszcze do tego ten bardzo nie miły i mało uczynny dyspozytor A.

  • cyk cyk cyk – to dźwięk odliczanego czasu

  • Jak widać boli was, że nie można nic załatwić na lewo. Temu zabrać a tamtemu coś przewieść itp.

 16. Byłem pracownikiem tej firmy i za p.Celińskiego było zupełnie inaczej w akcji zima uczestniczyli wszyscy pracownicy teraz wybrańcy ty idziesz ty nie były dyspozytor p.Wojcieszak miał poìęcie o prowadzeniu firmy a ten teraźniejszy pożal się Boże trep i karateka brak słów czy urząd Miasta nie widzi jak prowadzą firmę?Amoże p.burmistrz też do wymiany.

  • Pewnie byłeś marnym pracownikiem dlatego już nie pracujesz – normalka.

   • Ponad 20 osób odeszło i wszyscy byli marni. Innymi laty nie było przyjęć do zoś a teraz nikt tam pracować nie chce. Zostali ci co nie mają perspektyw na przyszłość. Bronią jej ci co boją się zmiany kierownika. Bo jeśli Asia wyleci trzeba będzie się za robotę wziasc. A do zmianęy pracy lewe rączki. Jak to mówi jeden z waszych: zoś się spali to ja na kupce z popiołem będę siedział. Nie opuszczę bo nie mam dokąd iść bo nikt mnie nie przyjmie.

  • Zapewne miałeś przerąbane to jak widać jesteś i byłeś miernotą.

 17. Asiu znowu coś Ci nie pykło. Nie sądzisz że czas zrezygnowac ze stanowiska na którym się ewidentnie nie znasz. Przecież Ty zielonego pojęcia nie nasz co się wokoło ciebie dzieje. Oprócz plotek oczywiście bo w tym jesteś mistrzynią. Pozdrawiam

 18. Mieszkaniec

  Można śmiało powiedzieć że a’lla pani kierownik rozwaliła cały zakład. Nie kompetentnie prowadzi firmę w której władze przekazała Panu dyspozytorowi. Następna nietrafiona soba na tym stanowisku. Panie Burmistrzu czas najwyższy schować koleżeństwo do kieszeni i skontrolować ta placówkę. Tam ewidentnie coś nie trybi. Są osoby faworyzowane a drugie traktowane jak margines społeczny.

 19. Lubin też się odśnieża !!!!

 20. A co było dzisiaj wyszedłem i TRAGEDIA!!!! Drogi zaśnieżone dobrze że śnieg sam topniał chociaż nie bo była taka plucha nic nie posprzątane chodniki itp.Ciekawe kto tą panią tam zatrudnił??? I za co bierze wypłatę????

  • dzisiaj powtórka z rozrywki. widać, że Pani kierownik miała inne zajęcia.

   • Takiego idiotyzmu już dawno nie słyszałem. Miasto i gmina była odśnieżona tak samo chodniki. Chyba że to przy posesji które sam powinieneś odśnieżyć no ale cóż baranów się nie sieje sami się rodzą. Tak samo jak ten cały artykuł. Kapcie założyć i siedzieć w domu.

 21. W Zosiu ogólnie z tego co wiem jest żle nie znam tej pani ale dużo osób w Zosiu się skarży na tą panią od samego początku.Panie Burmistrzu już chyba najwyższy czas na kontrolę tej placówki.

 22. Woda Sodowa uderzyła do mózgu!

  Panie Burmistrzu! Czy Pan wie jaki nepotyzm, kolesiostwo i psiapsiółkostwo odbywa się w ZOŚ. SKANDAL !! Proszę o kontrolę w tej sprawie.

 23. Napewno TUSK jest winny

  • Zgadzam się. Gdzie dobrze i cacy, to nasza zasługa. A tam, gdzie źle, to winny Tusk. Jak śpiewa Kwiatkowski,, to takie proste,,.

 24. odzawszecham

  A czy to jest droga gminna czy powiatowa? Bo to robi różnicę