Coraz bliżej. SARS-CoV-2 już w Świnoujściu. Wykryto 2 przypadki.

28
3416

Na razie w Świnoujściu wykryto 2 przypadki groźnego koronawirusa COVID-19. Oznacza to, że na pewno będą kolejne. Nie wiadomo czy osoby te miały kontakt z kimś z Międzyzdrojów.

Wiadomo, że to kobieta i mężczyzna w średnim wieku ze Świnoujścia, hospitalizowani w SPWSZ w Szczecinie.

W czasach epidemii jedynie solidarne i odpowiedzialne zachowanie daje nadzieję na jej skrócenie i na szybki powrót do normalnego funkcjonowania. Prosimy o poważnie potraktowanie tych zakazów, w trosce o nas wszystkich. 


28 KOMENTARZE

 1. chyba wszyscy umöwiliscie sie na kabaret – bo inaczej tych wypowiedzi nie mozna wytlumaczyc

 2. Do Covid 19 jedno jest pewne że głupota cię napewno dopadła???Zdrowych Świąt Wielkanocnych???

 3. Ja do Świnoujścia nie jeżdżę bo nie mam po co Ale jak wy dzbany szukacie tu atrakcji bo nie wiem po co rodzinki że Świnoujścia mają przyjeżdżać do między może mnie oswieccie jesteście dzbanami myslacymi o własne D.. ie do pracy spoko walcie drzwiami i oknami Ale dla własnej satysfakcji won

 4. Ja tez mam rejestracje ZSW a mieszkam w Zalesiu wiele ludzi z rejestracja ZSW mieszka w Lubiniu i Wapnicy To do ktorego LIdla maja jechać

 5. niewielka grupka tubylców w miedzyzdroijach ale za to strasznie zawzieta i zła na cały świat że ich odwiedza. ale gdyby nie turyści to ciągle była by to zabita dzióra i bida .

  • ta na pewno…, nie dodawaj sobi. Nie przyjeżdżaj tu, nikomu z nas nic nie ubędzie, a wszyscy zyskamy, m.in. brak wirusa

   • z 8 kwietnia – kim jestes ,ze zezwalasz- lub nie –przyjechac do miasta -nie na Twoje podwörko – widze ,ze wladzy w rekach nie masz bo wprowadzilbys /wprowadzila /-stan wyjatkowy – a czy komus ubedzie czy nie -jestes za mala- zbyt samolubna – dobrze ,ze nie mieszkasz w Warszawie ,Wroclawiu itd – Londynie opröcz Ciebie sa ludzie ;ktörzy tez nie ciesza sie z c o r o n y -ale dostarczaja takim jak Ty jedzenie itd ,wczasowicze placac za swöj pobyt -kupuja towary -wynajmujacy maja dochöd – nie wszyscy sa na rencie !!!!!!!!!

 6. Kwarantanna odbiera niektórym jasne myślenie. Nie ma ,,oni”, Lidl np.nie jest własnością Międzyzdrojan. Będę tu przyjeżdżać jak do tej pory (z zachowaniem środków ostrożności) , bez względu na opinie frustratów.

  • Uderz w stół, a nożyce się odezwą.

   Mało masz sklepów w Świnoujściu??!! Jeszcze nam tu wirusa ze świnoujscia brakuje, wpuszczaliście do samego końca niemców, bez żadnych badań i ograniczeń, więc teraz siedźcie tam sobie razem w swoim smrodzie! Euro ma swoją wartość co nie?

 7. a też Woliniaki jeżdżą że nawet Anja z psami spokojnie na spacer dwugodzinny nie może wyjść na Międzyzdroje

  • Achhh weź Andżei, sama już nie wiem co gorsze, woliniaki czy świniaki….

   Mają swoje plaże, swoje sklepy, więc po ch… tu najeżdżają naszą piękną, bezpieczną mieścinę?

 8. Rząd może zakazać przemieszczania się z miasta do miasta burmistrz niema takiej kompetencji.

 9. WPROWADZIĆ ZAKAZ WJAZDU TABLIC „ZSW”, tak to oni tu przyjeżdżają na zakupy. z warszowa, łunowa, przytoru. Panie Burmistrzu!!!!

  • Bo u nas bezpiecznie, a u nich do samego końca Niemcy przekraczali granicę kiedy i jak chcieli. Do tego masa świnoujścian dojeżdżała do Niemiec do pracy codziennie.
   Ale najważniejsze, że OJRO się zgadzało, a teraz strach i wycieczki do Międzyzdrojów!

   Straż i Policja nie powinna zawracać ZSW tylko do nich od razu strzelać!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.