Co dalej z Festiwalem Gwiazd? Czy „to” jeszcze istnieje?

Mamy pierwszy dzień wiosny, niektórzy z Państwa planują tegoroczny letni pobyt w Międzyzdrojach. Tymczasem w Międzyzdrojach nawet nie słychać o planowanym, w tym roku Festiwalu Gwiazd. Czy ta impreza się w ogóle się odbędzie?

W poprzednich latach impreza się nie odbyła ze względu na pandemię. Do dnia dzisiejszego nie wiadomo, czy tegoroczny Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach w ogóle się odbędzie. Gmina Międzyzdroje milczy jak zaklęta, a dotychczas odpowiedzialny za organizacje Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach, jeszcze kilka tygodni temu, nawet nie miał przygotowanej oferty sponsorskiej.

W normalnych warunkach, tej rangi imprezy i festiwale, planuje się z grubym wyprzedzeniem. Przynajmniej daty organizowanego wydarzenia podawane są z półrocznym wyprzedzeniem. Teraz nikt nie domaga się konkretnego programu, dokładnych godzin, lecz ramowe daty powinny być dawno znane. Nie ma żadnych informacji, nie działa strona internetowa, nie ma oprawy graficznej. Cisza jak makiem zasiał….

Najwyraźniej Gminie Międzyzdroje, gdzieś umknęło, że to pojęcia takie jak: „Festiwal Gwiazd, Promenada Gwiazd, Aleja Gwiazd” ukształtowały dotychczasową pozycję i rangę naszego kurortu. Czekamy na odpowiedź Gminy Międzyzdroje? Czy ta impreza się odbędzie?

9 komentarzy “Co dalej z Festiwalem Gwiazd? Czy „to” jeszcze istnieje?”
 1. Zaorali taki festiwal co to spowszednial i zadne gwiazdy tam nie maja zamiaru sie pokazywac

 2. Ależ jesteśmy wyjątkowi PAZERNI SĄ JESZCZE BARDZIEJ PAZERNI I JESZCZE BARDZIEJ BOGATSI 💸LICZY SIĘ TYLKO 💸KASA💸KASA💸KASA💸I OCZYWIŚCIE UKŁADY😂😭🤣

 3. to co się dzieje w mieście to szok! kolejka na zajęcie lewizna… na promenadzie przestawiają fontannę przystanek bo Łukaszowi przeszkadza ..Budkowicze dostali kopa w D..e od Bobka

 4. Taki piękny świat

  Ukraińskich aktorów serialu „Zniewolona” ściągnąć.Przecież to oczywiste,że tłumy ściągną do MZ…

 5. Prawda jest taka, że dzięki festiwalowi Międzyzdroje stały sie bardzo popularnym miejscem w sezonie.Dzięki temu zabiegowi staliśmy się jednym z najbardziej obleganych miast nad polskim morzem.Ale kiedyś gwiazdy były gwiazdami.Znani wszystkim aktorzy, muzycy itp.Kiedy to słynne persony spostrzegły, że nie ma czego u nas szukać, Bałtyk jest zimny, pogoda bywa kapryśna, atrakcji tu brak to przestaly nas odwiedzać, bo sorry, miasto nadal mimo upiększania wygląda jak kupa.Buda na budzie, straszydła typu Gryf, i dziurawa jak ser promenada.Dziś gwazdami nazywa się jednosezonowych celebrytów a do takich mało kto przyjedzie…To jest dokładnie tak, jak np. z Tańcem z Gwiazdami.Na poczatku był szał i każdy oglądał , bo znane postaci, a od kilku lat to tańcerze są większymi gwiazdami niż ci celebryci.Fakt jest faktem, należy podziękować ówczesnej władzy za pomysł rozsławienia Miedzyzdrojów na całą Polskę , ale już chyba najwyższa pora wymyślić coś innego.Przydałby sie świeży powiew pomysłów….Może zrobić jakiś konkurs na najlepszy pomysł na promowanie miasta.Później zrobić głosowanie mieszkańców i może coś wspólnymi siłami wymyślimy.Nie sądzę, że powtórzymy sukces Festiwalu Gwiazd z przed lat ale coś trzeba zrobić byśmy znowu stali się trochę bardziej wyjątkowi na polskim wybrzeżu.W końcu żyjemy z turystyki…Pozdro

 6. Festiwal w ostatnich latach jest coraz gorszy. Nieciekawe gwiazdy i słaby program. Lubiliśmy tam chodzić, wtedy było pełno. Muzeum Figur Woskowych jest tam ciekawsze, choć nikomu bym go polecił.

 7. Najjaśniejsze GWIAZDY siedzą w Radzie Miasta. Obcych nam nie trzeba

 8. Szkoda kasy na te pseudo gwiazdy i cały ten szajs.🤨 .

 9. Festiwal to najwieksze kulturalne osiagniecie Miedzyzdrojow ! Dorobek i praca wielu ludzi ktorym bliska jest wysoka kultura .Kto wie co to jest MARKA wypracowana Przez wiele lat sprawa Nie wymaga wyjasnien ! Najgorsze co Moze byc to eksperymenty amatorow na Kulturze !!!