Brutalne pobicie kobiety w Międzyzdrojach

Witam. Minionej nocy z 31.07 na 1.08. między godziną 2.30 a 3 w nocy między parkiem koło biblioteki a ulicą Bukową została brutalnie napadnięta i pobita kobieta w wieku 56 lat narodowości ukraińskiej, tej nocy była ubrana na biało.

Może ktoś coś widział, słyszał, był w tym miejscu lub niedaleko? Sprawa podobno zgłoszona na policję a kobieta przebywa w szpitalu. Może za pośrednictwem waszego portalu uda się ustalić sprawców bądź sprawcę. To nie był napad na tle rabunkowym, nic nie zostało zabrane. Informacje zgłaszać proszę najbliższej jednostce Policji lub na portal.

Czytelniczka

2 sierpnia godz. 11:38

Poszkodowana dotarła o własnych siłach do wynajmowanego mieszkania (mieszka w pobliżu). W południe właściciele mieszkania znaleźli ją w łóżku w ciężkim stanie zdrowia (wymioty – duża opuchlizna) i wezwali natychmiast karetkę. Pisaliśmy wczoraj, że karetka była pilnie wezwana do urazu dziecka (dwa artykuły niżej) – nastąpiło złe zrozumienie… – pojechała do poszkodowanej Ukrainki. Pogotowie Ratunkowe w Szczecinie potwierdza takie zdarzenie.

W szpitalu w ******** (nastąpiły zmiany- nie ujawniamy). W Międzyzdrojach nie zgłaszano Policji- zabrano błyskawicznie poszkodowaną do szpitala.

——————————————

Pewne osoby miały podobne zdarzenia. Na prośbę danych osób i za zgodą drugich stron (zgodnie z RODO)- redakcja skontaktowała ze sobą wszystkie strony. Posiadają zdjęcia z własnych zdarzeń i może poszkodowana… . Niektórzy Mieszkańcy wspólnie z Ukrainkami wzięli sprawy w swoje ręce, by ustalić sprawców i doprowadzić na ławę oskarżonych. Prosimy zgłaszać każdy taki incydent na Policję lub do redakcji- nie ma przyzwolenia na takie chamstwo w naszym mieście!

29 komentarzy “Brutalne pobicie kobiety w Międzyzdrojach”
 1. Co z tą kobietą się dzieje – czy nadal jest w szpitalu czy może już wyszła i jak się czuje.Czy Policja coś wyjaśniła z tym rozbojem?

  • Dla dobra sprawy (sukcesu), nie mogę udzielać żadnych informacji, ale zapewniam, że sprawa osiągnęła wysoką poprzeczkę- mam kilka dobrych wejść i to wiem.

   • A dziś można coś napisać co z tą kobietą i tymi zwyrodnialcami?

   • Takie sprawy trwają nieraz grube miesiące. Pisałem wczoraj, że nie mogę wpisywać dalszych informacji dla dobra sprawy (prośba służb). Osoba poszkodowana musi wyjść ze szpitala, musi złożyć formalne zawiadomienie itp. Policja też przy takich tematach odpowiada delikatnie, bo sprawy śliskie z powodu osoby innej narodowości. Uważam, że nie ma spraw śliskich, gdyż tylko przez publiczne informowanie możemy wyeliminować osoby nastawione nienawiścią do drugiego człowieka.

 2. Czytam te wszystkie komentarze i widzę jak Polacy są podzieleni ,niby mianujemy się katolikami a rasizm wychodzi z butów i nienawiść ,Ukraińcy przyjeżdżają za chlebem tak jak Polacy wyjeżdżają za granicę po lepsze zarobki a przecież to są normalni ludzie obojętnie jakiej narodowości,żle się dzieje w naszym kraju PiS podzielił nie tylko Polaków ale z innymi krajami i do czego to doprowadzi?.Gdyby nie Ukraińcy nie miałby kto tu pracować bo nasi dostali 500+ inie idą do pracy bo po co? Czy potrzeba znowu wojny żeby naród się opamiętał??

 3. Co tam robi ” polska pisowska policja” że ciągle biją ludzi w tych Międzyzdrojach

  • Robi,co należy – doprowadza do aresztu -tak,jak przypadku kilku wnuków L.Wałęsy, ps. „Bolek”

   • Takie bolki czy inne TW to nic w porównaniu z tym ilu żydów było przy okraglym stole. Bolek to pikuś,on im tylko służył.

 4. Słyszałem że na Placu Neptuna też pobili Ukraińca może to ci sami?

  • Widać ludziom nie podoba sie ustawa ktora promuje tylko Ukraińców kosztem innych Polaków ze wschodu którą podpisał reżim Dudy

 5. Zacznij w takim razie tłuc Niemców i poczytajhttps://pl.m.wikipedia.org/wiki/Zbrodnie_niemieckie_w_Polsce_(1939–1945)
  Oraz Anglików i Francuzów bo nie wsparli nas we wrześniu 1939.

 6. Do wesela sie żagoi. Odszkodowanie jak cos.

 7. Niemarudz, pewnie z mazur piszesz bo klijentuf brak.

 8. Insynuuję że jest bardzo prosty sposób na brak rąk do pracy. Czytaj wyżej.

  • Polacy z Białorusi chetnie by przyjechali do pracy,polskie rodziny z Rosji też

   • Witam. Rozmawiałem z Ukrainkami na dwóch weekendowych imprezach. Faktycznie z rozmów wynika, że są często zaczepiane w Międzyzdrojach. Napiszę krótko, przyjechały do Międzyzdrojów, gdyż życie je zmusiło. Ciekawostka: jeszcze nikt nigdy obcy mnie tak nie ugościł, jak one- stół imprezowy był pełen wszystkiego- byłem zaskoczony. Co do pracy, to nikomu z nas jej nie zabiorą- restauracje, kuchnie, hotele itp. cały czas szukają pracowników. Młodzi ludzie licznie wyjechali na studia do Szczecina itp. i tam pozostali- cały czas brakuje pracowników w Międzyzdrojach.

   • Nie ma co się dziwić,swoj swego zawsze ugości

    —————————

    Nie swój swego, tylko tacy sami ludzie jak my: widzą, oddychają, czują, mają rodziny. Mam kilka zgłoszeń o zabezpieczenie ip. , zobaczymy, jak niektórzy będą się tłumaczyć, gdy fundacje zaczną zakładać sprawy. Takich spraw było u nas w zach-pom już kilka, nawet w powiecie na portalu powiatowym- jak dobrze pamiętam, to też dotyczyło osoby z naszej gminy.

    Ten regulamin dotyczy całego świata: „propagują przemoc, nienawiść rasową lub religijną” i treści śledzone są przez odpowiednie fundacje. Nie będę stawał w obronie IP (każdy odpowiada za siebie), gdyż ostrzeżenie zamieściłem kilka dni temu (komentarz) tu w artykule (regulamin). Każdy jest nauczony, że na drodze cywilnej dochodzi zazwyczaj do ugody, gdyż okazuje się, że sąsiad walił na sąsiada (było kilka spraw z portalu i zakończyły się ugodą lub pozywający sam odstąpił). Z fundacją nikt z was nie jest w stanie wygrać- zapewniam. Zaznaczam też, że artykuł dotyczy pobicia i gdy wyrażamy się negatywnie…, to podpisujemy się pod tym zdarzeniem… .

    Cytat młodego Ukraińca, który padł pod molo: „rozumiem, że facetowi można dać w pysk, ale jak można pobić kobietę? i to pytanie skierował do mnie”. Później powiedział otwarcie: „bijcie nas, ale kobiety pozostawcie w spokoju”. Nie wiedziałem w pewnym momencie, jak wyjść z twarzą, mimo % (wszyscy turyści przed dyskoteką, co stali w pobliżu słuchali naszą rozmowę).

   • Dobra, zarty na bok panie redaktorze. Wlasnie bylem swiadkiem jak jeden prawdopodobnie bezdomny, taki pedalek w kreconych blond wloskach na glowie, chcial bic sprzedajacego lody na deptaku. Nie wiem za co,nie wiem dlaczego ale byc moze dlatego ze sprzedawca mowil nie zachodniopomorskim akcentem.

    ———————–

    To nie są żarty, to są fakty z fundacjami. Były takie sprawy ponad rok temu. Jeden portal pokazał emigrantów w Niemczech i pojawiła się lawina komentarzy… i były wnioski do sądu.

   • Mowiac zarty mam na mysli nasze sprzeczki . Nie propaguje nienawiści i nie namawiam do rękoczynów. Wszyscy jestesmy ludzmi.

 9. Rosjo ratuj przed syjonizmem!