Bezpłatne Toalety w Międzyzdrojach :)

Turystów odwiedzających Międzyzdroje informujemy, że na terenie naszego miasta poza toaletami płatnymi, znajdują się także toalety bezpłatne.

Toalety przenośne typu toi – toi, usytuowane są:

 • przy ul. Niepodległości, w pobliżu nowej przychodni,
 • przy wjeździe na małą promenadę zejście na plażę I,
 • przy zejściu na plażę J od Gryfa Pomorskiego Las, 

Ponadto 2 toalety usytuowane są przy zejściu na plażę L od Gryfa Pomorskiego Las oraz 2 przy zejściu na plażę M, przy szlabanie. Ponadto informujemy, że bezpłatnie można też korzystać z toalety przy zejściu na plażę G ul. Cicha (żółty budynek). Toalety będą opróżniane 5 razy w tygodniu. A w najbliższych dniach zainstalowane zostaną przebieralnie na plaży i stojaki na rowery w okolicy zejść na plażę.

 

21 komentarzy “Bezpłatne Toalety w Międzyzdrojach :)”
 1. Dlaczego piszecie, że toaleta przy wejściu przy ulicy Cichej jest bezpłatna! Nie wprowadzajcie ludzi w błąd! Przed chwilą zapłaciłem za wejście.

 2. Dziwne, że toaleta przy zejściu G (ul. Cicha ) ma nieregularne godziny otwarcia (potrafi być otwarta dopiero w godzinach południowych), jest magazynem dla działającej gastronomii na plaży, punktem poboru prądu dla wypożyczalni sprzętu pływającego i „prywatną” toaletą dla działającego tam „parku rozrywki”. Skoro obsługa „parku” ma magiczny kluczyk, więc może po prostu toaleta powinna być otwarta do czasu aż zakończą pracę?! Wieczorami dużo osób spaceruje, korzystających z „parku rozrywki” też jest sporo, więc dlaczego nie?

 3. Dziś godzina 11 a toalety przy zejściu G na plażę nieczynne widać że jak darmowe to każdy to olewa

 4. Turystyczny

  Niestety, z wiochy zabitej dechami od czerwca do września robi się stu tysięczne miasto i coby nie robił zawsze będzie tłok. Dobrze, że miasto pomyślało o toaletach, bo to co było do tej pory to był wstyd dla tego miasteczka

 5. W kurorcie parkingi darmowe, dla wczasowiczów toi toi darmowe a mieszkaniec za wszystko zapłaci……….

  • oj mieszkańcu

   zawsze można zrezygnować z wynajmowania kwater i przyjmowania turystów. Tylko tutaj spotykam się z taką niechęcią do wczasowiczów. Wczasowicz nie ma nic za darmo, bo płaci 120 zł za kg dorsza, płaci za strefę parkowania,płaci klimatyczne, płaci 12 zł za piwo i to nie jest wina wczasowicza, ze smażalnie, bary itd. nie zapewniają klientom wc

  • będzie spokój

   niedługo mieszkańcy nie będą musieli oglądać turystów! Niech zrobią wreszcie dzielnicę apartamentowców, będzie prywatna plaza, parking podziemny, restauracja, kawiarnia, taras widokowy i wczasowicze nie będą mieli powodu by szwendać się po mieście i drażnić mieszkańców swym widokiem!

   • I niech tak się stanie. Wczasowiczów jest za dużo.

   • Nie myślicie

    Wystarczy postawić znak przy wjeździe: „zakaz wjazdu, nie dot. mieszkańców” i macie po kłopocie z turystami. Kto wjedzie do miasta z obcą rejestracją to od razu ,200 zł mandatu i macie za rok kłopot z głowy. Do tego zakazać burmistrzowi organizowania festiwalu gwiazd. Po za tym nie rozumiem dlaczego mieszkańcy puszczają na cały świat ogłoszenia, że wynajmą pokój czy domek? Po co to mieszkańcy robią?

   • Pewnie puszczają tylko dla krewnych i rodziny

 6. Może faktycznie ktoś z władz pojechał i zobaczył jak to wygląda w innych kurortach i wioskach polskiego wybrzeża. Mnie się bardzo podobało w Krynicy, wszędzie w zasięgu wzroku toaleta za 2 zł, na automat więc czynne 24h,do tego również gdzie nie gdzie toi toi i żadnego szczalnią po krzakach. Ale Perła Bałtyku, więc musi być POprostu problemowo….

 7. Czyta się, jak żart. Tyle tysięcy turystów i kilka toalet…

  • Polak z wlkp

   To jest perła Bałtyku, więc nie oczekuj standardów z Mielna, Ustki, Łeby , Władysławowa czy Krynicy

  • śmiech na sali

   do tej pory była jedna pod molo i też dawała radę

 8. Bardzo dobrze

  Cud, w Międzyzdrojach będą toalety

 9. W sumie racja lepiej zeszczać sie do wody ..
  Idioci normalnie
  Chciałoby sie wyrazić w piekny sposób ale nie mozna
  Międzyzdrojanie żenada
  sa toalety źle nie ma też źle
  W tym mieście jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził
  Kochani…
  zawsze sa kolejne kadencje kolejne wybory i etaty w urzedzie takze – zapraszam do współpracy- nie krytyki!!!!!

 10. Ja się nie śmieję. Ja się cieszę! Oto pod koniec drugiej dziesiątki lat XXI wieku ludzie mogą robić siku i kupę jak ludzie, a nie jak zwierzęta – po krzakach. I to jest ok. Ale znając operatywność naszych urzędników – obawiam się, czy owe budki nie staną się kolejnym źródłem odorkowania miasta. Opróżnianie, dezynfekowanie i ciągłe zaopatrywanie w papier toaletowy (powtarzam: ciągłe!) to dodatkowy obowiązek. Czy odpowiednie służby podołają? Trzymam kciuki.

 11. Żenada.
  Wygląda to wręcz komicznie.Zdjęcie idealnie przedstawia jak wygląda sytuacja na całej promenadzie.A ta budka toi toi idealnie pasuje jak pięść do oka.
  Perła Bałtyku tylko z nazwy tak samo jak miasto monitorowane.

 12. No to faktycznie miasto czyli perla baltyku błysneła toi toi ..
  Obciach po całości.
  A z kontenerów sie smiano.

  • i nadal się śmiejemy ,

   • Widzisz kontenery zaproponowała Czyż i to jest be a toi toi zaproponował kto inny i to nie jest be