Bezpieczna edukacja w Gminie Międzyzdroje

4
1324

W dniu 1 października 2020 roku Gmina Międzyzdroje złożyła do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego „Wniosek o udzielenie grantu w ramach projektu pn. POMORZE ZACHODNIE – BEZPIECZNA EDUKACJA współfinansowanego  przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Wniosek otrzymał pozytywną ocenę i został zakwalifikowany do finansowania.Dzięki pozyskanym środkom w wysokości ponad 66 tys. zł  będzie możliwy zakup odpowiedniego wyposażenia do wszystkich placówek oświatowych i żłobka. Środki ochrony osobistej zapewnią bezpieczeństwo i ochronę indywidualną dzieci oraz pracowników. Zwiększy się dbałość o higienę a tym samym przeciwdziałanie COVID -19. Zakupiony sprzęt do utrzymania czystości i dezynfekcji umożliwi efektowne działanie w zwalczaniu wirusów i bakterii co zabezpieczy w większym stopniu przed COVID-19. Planowany zakup sprzętu ma szerokie zastosowanie i spełnia wszystkie wymogi Głównego Inspektora Sanitarnego. 

4 KOMENTARZE

  1. Nie musi Pan wierzyć – mam nadzieje ze nie zachoruje Pan i będzie się cieszył zdrowiem. Ma Pan wybór – proszę tylko potem nie latać do lekarzy i wypisywać bzdur ze nikt Pana nie przyjął i ze wymaz trzeba zrobić w Świnoujsciu – najbliżej. Zdrowia życzę i więcej pozytywnego myślenia .

  2. Dalej idioci wierzycie w korona srusa? Jesteście ludzie poważni robią z nas marionetki aż brak słów tylko najgorsze że nasze dzieci na tym też cierpią obudzcie się zanim będzie za późno będą nam wszystkim kazać szczepionki śmiertelne stosować i to ma być nie uniknione , obalamy rząd który bezprawnie funkcjonuje!!!

    • Co do rzadu przyznam ci racje – najwyzszy czas, zeby sie ich pozbyc i to szybko.
      Co do koronawirusa – czyzbys nie potrafil korzystac z rozumu i nie znasz sytuacji na calym swiecie? Mimo tego nie zycze ci, zebys podlapal tego potwora. Jednak wszystko do czasu, kiedy ten wirus takich jak ty dopadnie, dopiero wtedy otworza geby. Przykre tylko, bo moga pozarazac inne osoby.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.