Będzie nowa oczyszczalnia ścieków


Dzisiaj, tj. 24.09.2020 otwarto oferty na zadanie inwestycyjne pn. „Budowa i Przebudowa oczyszczalni ścieków komunalnych w Międzyzdrojach.


Astronomiczna suma, którą władze gminy muszą przeznaczyć na modernizacje naszej oczyszczalni, opiewa na kwotę przeszło 64 mln złotych.

Przebudowa oczyszczalni ma celu polepszenie parametrów oczyszczalni ścieków takich jak wyeliminowanie nieprzyjemnych zapachów,  optymalizacje kosztów eksploatacji, polepszenia parametrów przepustowości, przy jednoczesnym polepszeniu jakości ścieków oczyszczonych odprowadzanych z oczyszczalni.

11 komentarzy “Będzie nowa oczyszczalnia ścieków”
 1. oj widać że Irek trochę wódy popił w weekend

 2. Bo mieszkańcy jak zawsze za to zaplaca a powinni deweloperzy od apartamentowcow tak jak z wajchami na budowę ulic powinno być w psim obowiązku budujesz apartamenty wiec budujesz cala infrastrukturę ceny pójdą w górę bo apartamenty niech te lajzy za to placa

 3. Mieszkańcy rodowici jak zwykle bezrozumne

 4. No tak my za to zapłacimy a ci co budują MOLOCHY w Międzyzdrojach będą się bogacić CUDOWNIE ? ? TYLKO CZEMU ZAWSZE NASZYM KOSZTEM NOWA ENERGIA ??? Ciekawe kiedy powstanie ???

 5. My mieszkańcy damy radę. W końcu będziemy mieli oczyszczalnię za którą zapłacimy.
  Nowe apartamentowca nie musza sie martwić śmiało przyłącza i wydajność nowej da radę.
  W koncu nasze miasto nasz dom.

 6. Wkoncu Don Pedro załatwił oczyszczalnie teraz zalatwi drogi nie na promenadce tylko w swoich okolicach brawo Don Pedro

 7. Jak zdrożeje może niedługo będziemy jeszcze płacić za chęć do życia ???

 8. Mam nadzieję, że koszty tej inwestycji będą realne, a nie wzięte z sufitu. I że wielcy inwestorzy poniosą koszty proporcjonalne do ilości miejsc noclegowych.

 9. Mam nadzieje,ze juz nie bedzie śmierdzieć kac kupą w niedzielny wakacyjny poranek.

 10. a czy mieszkańcy wiedzą że zdrożeje woda