Będzie 33 piętrowy gigant przy międzyzdrojskiej plaży?

Jak wynika z informacji, które podał na swojej stronie deweloper Siemaszko, tuż przy plaży w Międzyzdrojach powstanie ogromny apartamentowiec liczący 33 kondygnacje. Inwestor otrzymał pozowanie na budowę. Od 2010 roku w tym miejscu obowiązuje Miejscowy Plan zagospodarowanie przestrzennego, który zezwala na budowę 45 kondygnacji i 150 metrów wysokości. Pozwolenia na budowę wydaje starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim.

Jak podkreśla Burmistrz Międzyzdrojów – Mateusz Bobek, zmiana istniejącego planu zagospodarowania przestrzennego wiązałaby się z wypłatą gigantycznych wielomilionowych odszkodowań na rzecz inwestora.

Informacje ze strony inwestora:

ZAPIERAJĄCY DECH W PIERSIACH WIDOK O KROK BLIŻEJ

Dwie wieże po o wysokości 112 metrów mogą zostać miejscem, które będzie magnesem dla fanów monumentalnych budowli o pięknej architekturze, a wewnętrzne atrakcje zachęcą do odwiedzin grupy turystów oraz inwestorów.

Wizjonerski i ekskluzywny projekt dwóch wież w Międzyzdrojach uzyskał prawomocne pozwolenie na budowę! 33 kondygnacyjne wieże będą miały wiele atrakcji, z których na szczególną uwagę zasługuję podniebna i otwarta dla wszystkich kawiarnia, z której będzie się rozpościerał niesamowity widok na niekończący się horyzont! Nadmorskie zachody słońca zawsze budziły wiele emocji, które mogą teraz być wyniesione na zupełnie inny poziom…Do realizacji projektu dąży szczeciński deweloper „Siemaszko”, a uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę jest jednym z najważniejszych kroków ku urzeczywistnieniu niesamowitego kompleksu. Dwie wieże o wysokości 112 metrów mogą zostać miejscem, które będzie magnesem dla fanów monumentalnych budowli o pięknej architekturze, a wewnętrzne atrakcje zachęcą do odwiedzin grupy turystów oraz inwestorów.

Sprzedaż i kupno nieruchomości

– Przedsięwzięcie jest pionierskie i bardzo ekscytujące. Nie ma obaw, że inwestycja zniknie wśród innych podobnych, bo nic nie może się z nią równać w tej części wybrzeża – podkreśla Lesław Siemaszko. – Zadbaliśmy, aby każdy apartament był ekskluzywny, a każdy gość i mieszkaniec miał widok na morze. – To było wyzwanie, przed którym stanęli nasi architekci. Efekt ich pracy można już podziwiać na wizualizacji.

Luksus i elegancja

Ponad 30 tysięcy m2 powierzchni użytkowej mieści się na 33 kondygnacjach nadziemnych oraz jednej kondygnacji podziemnej, gdzie będzie znajdował się parking z nowatorskim systemem parkowania wielopoziomowego. Inwestor planuje wykonać piękną, szklaną elewację z lustrzanymi elementami, która będzie pozwalała podziwiać widok z każdego miejsca monumentalnych wież. Będzie w czym wybierać, ponieważ zaprojektowanych jest 345 apartamentów! W zależności od wysokości, apartamenty będą miały własne tarasy – piętra najniższe, loggie – kondygnacje pośrednie lub oranżerie – w najwyżej położonych lokalach. Zróżnicowane metraże zaspokoją oczekiwania każdego klienta, a najwyższy standard i ekskluzywne wykończenie będą cieszyć najbardziej wymagających. Część mieszkalna będzie dominującym elementem inwestycji, ale planowanych jest również wiele atrakcji – restauracje, kawiarnie, kompleks basenowy, SPA, sale konferencyjne, fitness, wszystko w celu zapewnienia relaksu w tym niesamowitym kurorcie niezależnie od pory roku. Wyjście prosto na plażę to kolejny atut wyróżniający inwestycję, a sześć nowoczesnych wind zapewni bezproblemowy dostęp dla wszystkich mieszkańców.

Podniebna atrakcja

Niekończąca się tafla morza zwieńczona w oddali morskim horyzontem, słońce odbijające się w powierzchni wody, sztormowe fale – takich widoków można się spodziewać z kawiarni, która znajdzie się na 30-stym piętrze inwestycji. Dla tej atrakcji został zaprojektowany dedykowany szyb windowy, który zapewni dostęp nie tylko mieszkańcom, ale wszystkim zainteresowanym! Niezależnie od pory roku i warunków na morzu będą to widoki, do których każdy będzie chciał wrócić i na długo zapamięta.

Wizjonerskie i nowoczesne

Inwestycja firmy „Siemaszko” od momentu ogłoszenia wywołuje wiele emocji. Jest to niewątpliwie jeden z najbardziej atrakcyjnych projektów w pasie nadmorskim nie tylko w Polsce, ale w tej części Europy. Zainteresowanie jest ogromne, co nie dziwi, a dodatkowo motywuje do realizacji. Przedsięwzięcie o takiej skali i rozmachu na pewno wywinduje Międzyzdroje na wyższy poziom wśród nadmorskich kurortów.

– Zainteresowanie i rozgłos, jaki stał się naszym udziałem zanim jeszcze na dobre ruszyliśmy z budową, bardzo nas cieszy – przyznaje Lesław Siemaszko. – Zdajemy sobie sprawę, że to pierwszy tak prestiżowy projekt w Międzyzdrojach, ale potencjał tego miejsca i oczekiwania rynku są ogromne, jestem przekonany, że nasza inwestycja da impuls do dynamicznego rozwoju kurortu. 

Uznany deweloper

„Siemaszko” to doświadczony i uznany deweloper funkcjonujący na rynku od ponad 25 lat. Jest laureatem „Platynowego Orła Polskiego Budownictwa” przyznawanego przedsiębiorstwom, które budują nowocześnie i bezpiecznie oraz stanowią wzór dobrego zarządzania na polskim rynku budowlanym, a także wyróżnień „Lider Polskiego Budownictwa” i „Firma Budowlana Roku”. Prezes firmy, Lesław Siemaszko został uhonorowany statuetką „Perły Biznesu”. Inwestycja w Międzyzdrojach razem z zabudową Kępy Parnickiej to obecnie dwie najważniejsze inwestycje, do których firma intensywnie się przygotowuje.

źródło: pg5.pl

69 komentarzy “Będzie 33 piętrowy gigant przy międzyzdrojskiej plaży?”
 1. Na stronie http://www.petycjeonline.com jest petycja przeciwko decyzji o budowie dwóch 112m bloków na plaży w Międzyzdrojach.
  Wszystkie osoby, które są przeciwne tej budowie mogą się podpisywać.

 2. Budynek na zdjęciu ma chyba z 1000 m, specjalnie ukazuję w ten sposób inwestycje aby wywołać skrajne emocje. A CIEMNY naród wszystko kupi! Ludzie włączcie myślenie a nie uczestniczycie w teatrze dla głupiego. Siemaszko za pomocą jednego zdjęcia ma darmową reklamę na cały kraj swojej inwestycji

  • Jeśli przymierzyć wysokość budynku do najbliżej położonych, niezbyt wysokich drzew ( 10-12 metrów), to wysokość wieżowca przedstawiona jest w odpowiedniej skali. To bardzo wysoki budynek. Wystarczy włączyć myślenie…

 3. Damian3321

  Jest też jeszcze jeden problem, znajomi kupili w hanwicie na ścianie wschodniej z widokiem na morze lokal, parę dni już załamani, tyle kasy poszło i widok prosto na wieże : / chyba mała panika, bo na olx wisi ogłoszenie dodane dzień po tej wiadomości, jakaś pani promuje lokal ze wspaniałym widokiem. ale siedzi cicho że widoku nie będzie : X

  • Los jest sprawiedliwy bo Handwit tez ludziom pozaslanial widoki. Nie mysleli o tym ze to ze oni dostali widok jest kosztem innych? Moim zdaniem handwit to gorsza bryla i bardziej oszpecil city. Siemaszczko czuc smaczek i jest estetyka. Jakies info o cenach?

 4. Szkoda nerwów,już jest pozamiatane!szkoda tylko że tak burmistrz jaki cała rada ta i poprzednie nie pomyślały o stałych mieszkńcach naszego miasta,ludzie pobudowali domy a teraz nie będą ich mieli z czego utrzymać albowiem popyt na kwatery prywatne spadnie do zera zostaną jedynie bardzo wysokie koszty z którymi my nie będziemy w stanie sobie poradzić,ale co tam…,liczy się mamona a zwykły mieszkaniec niech się nie martwi na pewno gmina i rada mu pomogą….

 5. Z tych 60 wpisów nic nie wynika.Jest to skamlanie pieska przy swojej misce.Nalezy natychmiast wnieść sprawę do sądu o wstrzymanie wszelkich działań w tej sprawie.2/Szybkie referendum Mieszkańców/ podkreślam/.Urna przed Urzędem kartki tak lub nie do urny i po temacie.Urny niech pilnuje i liczy Straz Miejska.Coco.

  • I na jakiej niby podstawie chcesz zabronić jeśli jest wydane pozwolenie na budowę i jest prawomocne? Znajomość prawa się kłania.

 6. Tak deweloper pisze na swoich forach .
  Będzie w Międzyzdrojach ” kopa dla kabana „

 7. Jak ochronić miasta, miasteczka przed zakusami robiących pieniądze czy budujących „nowoczesność”. Sama taka miejscowość ma jedynie niewielkie szanse na danie odporu poprzednio wymienionym. W latach 50-tych i 60-tych wielu miało zakusy na unowocześnianie Kazimierza Dolnego, poprzez budowę domów wypoczynkowych FWP, centrów sportowych itp itd. Kazimierz Dolny miał jednak swoich zdecydowanych obrońców, byli to najczęściej znani w kraju artyści, ludzie pióra, a także naukowcy. Byli to Polacy kochający swój kraj, którzy wiedzieli co oznacza ochrona krajobrazu, specyficznej architektury, wreszcie samego klimatu wspaniałego Kazimierza Dolnego. W tamtych trudnych czasach ludzie ci zdołali uratować to piękne miasteczko. Niestety Międzyzdroje nie mają takich obrońców, wygląda na to, że traktujemy to uzdrowisko, jak nie bardzo jeszcze polskie, niegodne jakiejś specjalnej ochrony. Mieszkańcy Międzyzdrojów są zrozpaczeni jawną dewastacją ich kurortu, zaś potencjalni zewnętrzni obrońcy miasteczka są już nieliczni i bardzo wiekowi oraz niestety mieszkają w Berlinie…

  • Bylem w Kazimierzu i ta miejscowość nie robi wrażenia, nie chce się tam więcej wracać bo jest poprostu nudno.

   • Kazimierz Dolny to miejsce dla ludzi wrażliwych, którzy tam głęboko odczuwają niezwykle piękną harmonię pomiędzy krajobrazem, architekturą i miejscową ludnością. Ci, którzy zupełnie tego nie czują, są zawiedzeni tym miasteczkiem, to szczera prawda…

   • Ok, będę w pobliżu to jeszcze kiedyś odwiedzę ale tam już byłem a jeszcze trochę miejsc na liście do odwiedzenia jest.

 8. Patryk ... Wie Jaki

  Ludzie wy tak serio? Nie podoba wam się coś nowoczesnego i normalnego w innych częściach świata? Popatrzcie na Hiszpanie, Miami, Izrael. U nich jakoś stoją podobne wieżowce przy linii brzegu, u nas już nie mogą bo wam się nie podoba. Czy my Polacy mamy aż tak upośledzony zmysł estetyki? Serio? Lepsze są bieda budy ze smażona ryba czy goframi. Na stanie się kolejna urokliwa nadmorska miejscowością w stylu Ahlbeck już niesty za późno. Co do ochrony krajobrazu. Co wy tam chcecie bronić? Nic unikatowego tam nie ma.

  • Co masz do budek z goframi? W wieżowcu będą gofry ze złota czy w czym niby będą lepsze jak receptura jest wszędzie taka sama ??

  • k…wa gdzie Ty w Izraelu czy w Miami widziałeś 33 piętrowy moloch przy plaży??
   Sobie Siemaszko ciulu postaw to g..no koło chałupy

 9. Wrocław ma Sky Tower, Gdynia Sea Tower, w Warszawie jest Złota 44. Czas na międzyzdrojskie Baltic Tower. Szkoda, że kawiarnia nie będzie na ostatnim piętrze z tarasem tylko pewnie będzie jak w szczecinie w zamkniętym budynku na 22 piętrze. Wolałbym na dachu budynku kawiarnie tak jak jest w Kołobrzegu.

 10. Tylko 33 pietra??? Nie posrajcie się aby….

 11. Drodzy mieszkańcy Międzyzdrojów, apeluję do Was, nie dopuśćcie do budowy tych przeraźliwych budynków w tym miejscu… Widok na te klifowe wzniesienia, idealnie schodzące do morza, jest absolutnie unikatowy na skalę całej Polski i wszystko, co będzie choć trochę wyższe niż okoliczne budynki, nieodwołalnie ten widok zrujnuje. Jeśli te gigantyczne apartamentowce powstaną akurat na tle chyba najładniejszych, delikatnych klifów w Polsce, to to będzie katastrofa estetyczna i ekologiczna, nie mówiąc już o tragedii okolicznych mieszkańców. To powinno chyba zahaczyć o prokuraturę.

  • Gdyby to od nas zależało…NIGDY NIE ZALEŻAŁO!Niestety..Głos miejscowych i tak się nie liczył,nie znam miejscowego,który akceptowałby ten koszmarny projekt..Większość ludzi była przeciw,zdecydowanie.Za byli tylko developer i urzedujacy wtedy burmistrz ,ale i aktualny,który wtedy był radnym…wraz z pozostałymi radnymi..Takie decyzje świadczą o braku kompetencji i szkodnictwie dla miasta,braku wyobrażni w sprawach skutków takiej ingerencji w naturę..Nadzieja w ludziach,którzy prywatnie pozakładali sprawy sądowe i walczą,aby ten koszmarek nie zniszczył wybrzeża,pięknej panoramy klifu,ale także właścicielom okolicznych domów prywatnych nie oodbierał spokoju i innych uciążliwości przesłaniajacych widok.

 12. Miasto umywa brudne łapy,”tzw Gustlik”snuje samsoniczne wizje,a ja twierdzę cała nadzieja jeszcze w Sądzie,gdzie okoliczni właściciele nieruchomosci i placów założyli prywatne sprawy sądowe! Oby trwali i nie poddawali się i wszelkimi sposobami walczyli do końca!!A dla Urzędu Miasta mam propozycję..zróbcie zrzutkę typu owsiak,mamy zbożny cel na odszkodowanie dla dewelopera szkodnika,warto pozbyć się go dla potomnych!

  • Bezimienny T.

   Jeżeli na dachu będzie punkt widokowy… To się zgadzam na budowę, natomiast jeśli dach będzie zamknięty dla odwiedzających, to proszę o wykasowanie projektu tejże zabudowy miasta.

   • Też jestem za tym by był taras widokowy na samej górze. Inaczej projekt do zmiany.

 13. Kamil Grosicki ma apartament w „Handwit” – Robert Lewandowski będzie miał w „Siemaszko”

 14. 30.000m^2 * powiedzmy 15.000 ZŁOTY za m^2 = 450.000.000 ZŁ…wielka MAFIA co sie w naszym dalszym kurorcie stanie

  • 15? 15 to teraz bez widoku na morze kosztują, tak pewnie ceny jak świnoujscie 20-30

 15. Mieszkaniec z tobą też coś nie tak a co Giertych był lepszy a dziesiątki baniek to gdzie poszły???

 16. Senior 80 +

  Ustawa o ochronie krajobrazu się kłania , co na to Dyrekcja WPN , która tak bardzo dba o krajobraz gdy chodzi o zwykłego obywatela. Gdzie są zieloni zapewne w podziemiu ze strachu przed inwestorem . Wpadka z Amberem niczego nie nauczyła . Na dawnym korcie tenisowym WDW też wybudowano super budynek , zapytajcie ile betonu wlano żeby uratować fundamenty. Stare przysłowie mówi że głupich nie sieją sami się rodzą.
  Bez obrazy . W starych planach zagospodarowania przestrzennego miasta przed 1945 r. i po przejęciu miasta przez władze polskie tez są takie zapisy , dopiero podrzutek z Świnoujścia forsował ich zmiany. Obyśmy dożyli lepszych czasów.

 17. Nic nie fantazjuje. Jak myślicie, dlaczego nie remontuje się drogi Promenady Gwiazd i starej stacji rybackiej? Plany na Między są po prostu inne niż wszystkim pasuje. Ale czasami trzeba na zmiany zaryzykować. Tak to opowiada życie. Ten dom zastąpi cała starą zabudowę w pobliżu budynku. W miejsce cieniu powstanie mega parking z kasami na solar a bez obsługowy. W rybackiej ogrodzie powstanie malutki porcik. Tam będą cumować jachty. Na Kawczej powstanie jeden z trzech planowanych super wiatraków. Dlatego nie inwestuje się dużo w te nowe schody. Życie Miedzy ma się bardziej przenieś na zachodnią cześć miasta. Droga rowerowa to ma być początek połączenia Między ze Świnoujściem. Tak to potrwa. Ale tu ma powstać nowe Tak zwane Mega City. Też ma powstać ogromne zaplecze na przeładunek kontenerów i gazu na całą Europę. Tu się inwestuje w przyszłość. Gdańsk jest za daleko na wschodzie. W Świnoujściu jest za dużo rencistów i turystyka dla ludzi konserwatywnych i starszych. W Między się myśli rewolucyjnie. Tak to jest. W starym Bałtyku po remoncie ma powstać Casino Baltic. Tu będzie życie nocne. Tu u nas w Między będzie tętnic życie a turyści z krajów skandynawskich będą zostawiać monety. Idziemy cały czas do przodu. Dalej tak.

 18. Panie Bobek wynajac najlepszych Prawnikow w Polsce niech sprawdza i wstrzymaja szybko ten Syf…

 19. Wysoka zabudowa zwiększy ilość miejsc noclegowych na jednostkę powierzchni Międzyzdrojów. Niestety nie przybędzie plaży, ani morza i zabudowa ta ostatecznie zniszczy krajobraz. Władze zamierzają ratować sytuację przez dowóz piasku na plażę (!!!). Może to by coś dało, ale nie w Międzyzdrojach, gdzie występują prawie zawsze silne, równoległe do brzegu prądy, co stale zmienia zarys plaży. Morza nijak nie przybędzie, jednak idąc sposobem myślenia władz, proponuję zaprojektownie i wybudowanie drugiego poziomu plaży. Stara plaża pozostałaby nienaruszona, a plaża na wyższym poziomie np 5 m, stanowiłaby pas szerokości np 40 m, rozpoczynając mniej więcej od linii wody, długość tego pasa trzeba wyliczyć wg spodziewanych potrzeb, sądzę, że na pierwszy etap wystarczyłoby ca 900 metrów. Jeśli władze zechcą dalej mnożyć ilość wieżowców, to wystarczy przedłużenie pasa dodatkowej plaży, a ostatecznie wybudowanie wg tej zasady drugiego pasa itd itp. Swoją drogą cała sprawa budowania nowych apartamentowców już obecnie wygląda na spore przeinwestowanie, a może chodzi nawet o coś innego…

 20. Wszystkich zainteresowanych developerem,o którym tutaj tak głośno,odsyłam do poczytania o nim na stronie internetowej SIEMASZKO DEVELOPER SZCZECIN! Można poczytać z kim mamy do czynienia tak dla przestrogi i ostrożności,ponieważ opinie piszą ludzie,którzy mieli z nim do czynienia i jaką jakość budowy może nam ten gostek zaoferować..LEPIEJ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!

 21. Aż niewiarygodne, że ktoś wyraził na to zgodę. Jestem turystą, który co roku przyjeżdża na wakacje do Między i niestety śmiem twierdzić, że miasto przez to straci.

 22. Mieszkaniec

  Zwykle bandyctwo , odszkodowanie dla inwestora od podpisujacego zgode na budowe , oraz wydajacemu warunki . Przeciez to katastrofa dla miasta , wynajmijcie Giertycha zablokowal Kaczora to tu tez zrobi porzadek6

 23. Gustlik wsiądź do o rudego 102 i wystrzel się z lufy? jakie mieszkania dla ludzi a co było z Amberem przeszedł na własność Międzyzdrojów??? Niech żyje SZMAL?

 24. Gustlik cos ty zjadl zes taki glupi dla mieszkancow na plazy ty bedziesz mogl co najwyzej sprzatac Apartamety jak bedziesz tanszy od Ukrainek

 25. Pierwsze plany nie wyglądają tak źle. Szkoda tylko że nie ma wyjaśnienia, dlaczego i po co ten budynek. Te całe fakty i dobre komentarze zawierają już najważniejsze informacje. Ten budynek będzie nowy i bardzo energetyczny. Z tego co wiem to po jego powstaniu pozostanie 90% mieszkań przeznaczonych dla Międzyzdrojan z ulic w kwadracie: Kościuszki na wschód do Ludowej i Promenada do 1000-lecia. Na ten teren są inne plany w przyszłości. Nie mieszkalne. Więc spoko. Bez paniki. Będą nowe mieszkania, nowe instalacje wodne, kanalizacja itd. Nawet TV kablowa za darmo. Dobrze że myśli się o mieszkańcach a nie tylko turystach. To z tym cieniem to prawda. Ale tylko do południa. Na plaży jest ale przeważnie ciepło na wylegiwanie się dopiero po południu. Wtedy słońce już jest nad zachodnią częścią nieba. Po południu będzie budynek rzucał cień na ten teren co już opisałem. Tam ale w przyszłości nie będzie już mieszkalnych zabudowań. Wiatr co przy takich budynkach powstaje jest też planowany. Wiatraki które będą dla Między wytwarzać prąd czymś trzeba zasilać. Na dachu tego budynku ma być dodatkowo zamontowana największa antena 5G i stacja radarowa która obsługuje cały Bałtyk. To przyniesie nowe miejsca pracy dla miasta. To plany na przyszłość. Trzeba się na to trochę otworzyć. Wejście to z innego punktu widzenia ?

  • Panie „Gustlik” bzdury Pan tu piszesz! O czym pan tu mącisz?? Jakie 90 % ?? ZERO procent…W cholerę z takimi projektami,co w tak szkodliwy ,a jest to WYJĄTKOWO szkodliwy projekt dla natury i krajobrazu oraz dla mieszkańcow!!Nie ma wytłumaczenia dla takiego działania! Tam nie ma przestrzeni już aktualnie,a po ewentualnym wybudowaniu to jest tragedia!! Wokół są przecież inni,inne hotele,ludzie mają swoje prywatne domy,a przecież nie można budować,aby drugim szkodzić,na TO nie ma zgody! Dajcie ludziom spokojnie żyć!! Taki inwestor JEST TU NIEMILE WIDZIANY…Niech sprzeda i ..spada,skąd przyszedł i nie utrudnia ludziom życia! Górale wiedzieliby co mają zrobić!!

 26. P. Burmistrzu. lepiej zaplacic odszkodowanie niz miasto zniszczyc syf i oszusci.

 27. P. Burmistrzu. lepiej nawet zaplacic odszkodowanie niz pozwolic zniszczyc miasto jak mozna na taki syf pozwolic tam bylo smarowane i jakas czesc apartametow juz zarerwowana za poparcie co bedzie jak Pozar bedzie kto bedzie do ktorego pietra dojda moze spadochrony bede dzielic od 10 prosze zwolac Rade Miasta i Dzialac szybko

 28. Brawo Panie Burmistrzu niech żyje PO chcieliście to macie ???

 29. To jakiś koszmar…Panie Bobek niech się pan obudzi na litość Boską!!!

 30. Szkoda osady Międzyzdroje.Wszystko toczy się od długich lat.Na byłym forum starych Chuliganów można poczytać daawne moje wpisy..Dotlwne moje wpisy.Dotyczyły rozłączenia od świnoujścia co poskutkowało utratą statusu uzdrowiska.Dot.byłego burmistrza,ktory był jako samorządowiec był tak obkuty w temacie,że nawet końcowa kontrola Go wybieliła nadmienię,że gdy były prezydent bLech Kaczyński był na naszym terenie to nie spotkał się z burmistrzem Świnoujścia lecz w Międzyzdrojach z P.Doroszem.Pisałem też,że jedynym uczniem który potrafił się czegoś nauczyć był wtedy P.Bobek.i teraz mamy sobowtóra.A dalej według scenariusza odczekać sprawa przyschnie a jak wypłynie będzie po „ptakach’.Przy takim rozwoju pies z kulawą nogą tu nie przyjedzie.Tylko apartamenty i koniec,Pozdro.Coco.

 31. Dlaczego nowy Burmistrz pozwala takie cos? Dziekuje za nic! Mieszkancow nikt nie pyta. Tylko kasa zrobic pod stolem…

 32. To nasza wina bo wybieramy ciągle tych samych radnych.
  Ciągle głosują ci sami na tych samych .
  Musi dojść do takiej tragedii żeby się obudzić .
  Zabetonują nasze piękne miasto .
  DRAMAT !!!!!!!!

 33. To jest wizja jakiegoś -popaprańca- z wypaczonym ego , to jest tak zwany,, pocałunek śmierci,, dla Międzyzdrojów .
  i jak zwykle przy takiej okazji grupa sprzedajnych urzędasów którzy chcą się nachapać.
  Patrząc na to wszystko dzisiaj wolałbym mieszkać w MISDROY.

 34. Wobec takich „nowości” należy NATYCHMIASTOWO powołać specjalną nadzwyczajną radę miasta,zawiadomić i zaprosić RADIO I TELEWIZJĘ,zwołać mieszkańców,powiadomić wszelkie instytucje typu ekologia,zieloni,przedstawicieli w unii!! Prosić o pomoc i nagłaśniaśniać takie horrorystyczne projekty ze szkodą dla natury,krajobrazu,mieszkańców i zwolenników piękna tego miejsca!!!Ruszcie się młodzi i dzielni! W końcu to dla was będzie,a jak zadziałacie tak będziecie mieć…WSZELKIMI SPOSOBAMI DO CELU!

 35. Już w 2007 roku byłem przy rozmowie tych panów w Warszawce na temat 40-to piętrowca w tym miejscu.Chodzili, chodzili i wychodzili „pozwolenie”.Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego cała promenada od bazy rybackiej do Amberu ma taką piękną nawierzchnię?Urząd wychodzi z założenia, że jak będzie się ten moloszek stawiał, to przy okazji dorzucą się do instalacji w/k i nowej drogi…Taky byznes panie…Szkoda, że Dorosz nie wisi za jajca powieszony na wjeździe do Międzyzdrojów, jako ostrzeżenie….Łapka łapkę myje, przeklęty kraj, przeklęci ludzie…Można by go odlaleźć w górach i wybudować mu przed domkiem ze dwa dziesięciopiętrowce, by mu było raźniej….Wieśniak…. 🙁

 36. Apeluję do Pana Burmistrza – trzeba rozważyć odszkodowanie dla inwestora, jeżeli rzeczywiście nie ma innego wyjścia. Długofalowo może to być korzystne dla miasta i turystów.

  • To ostateczność! Ale powalczyć należy też w każdy inny możliwy i niemożliwy sposób,aby uniknąć gehenny i dewastacji na różnych poziomach skutków tego przedsięwzięcia.A developer niech odszkodowanie otrzyma od tego co to podpisał!Adres-Wisła

 37. Ludzie miejscowi walczcie z tym debilnym deweloperem!!! Zablokujcie zawczasu,bo będzie za późno..wszelkimi sposobami..walczyć trzeba,aby takie projekty wybić ze łba!! TO NIC DOBREGO,ANI MĄDREGO! Siemaszko won do Szczecina!!

 38. Skandal!.
  typowa gospodarka rabunkowa. skoro obecny burmistrz twierdzi, ze w przypadku odzucenia tego projektu i pozwolenia na budowe bedzie miasto duzo kosztowalo to niech obecny burmistrz wniesie sprawe do CBA czy CBS bo napewno za takie pozowolenie czy za zmianę planu zagospodarowania inwestor musial ostro posmarowac. poza tym plaza to teren chyba NATURA 2000 wiec co oni na to? co za koszmar, tylko w Miedzyzdrojach to mozliwe i w PL. Niech sobie ktos wyobrazie czy cos tak koszmarnego ewidentnie szkodzacego Miedzydrojom i lokalnej ludnosci moglo by sie wydarzyc w sasiedzkim Albeck czy Herringsdorfie!! NIGDY, jednak jestesmy caly czas dzikim krajem, gdzie PATODEVELOPRZY zyja jak w masle. DLa burmistrza wazniejszy PATODEVELOPER niz lokalni mieszkancy. A takie nadzieje ludzie w nim pokladali a to to samo co poprzedni. koszmar

 39. Po prostu okropieństwo! To, że duża część plaży bez słońca to już napisano powyżej. W czasie budowy przez 12 godzin łomot nie do wytrzymania, który potrwa ok 3 lat. 345 apartamentów to ok. 700 dodatkowych osób na plaży w jednym miejscu i zapewne na wygrodzonym piasku co zajmie jakieś 100 metrów plaży. Wokół wieżowca masa samochodów dostawczych, technicznych, sanitarnych, itp. przez całą dobę. Prawdopodobnie wieczorem i rano spadek ciśnienia wody w kranach w całych Międzyzdrojach. Rozumiem jeszcze, że tak wysoka zabudowa byłaby standardem przy wydmach i ogólny brak plażowiczów ze względu na brak słońca, ale jeden taki wrzód to makabryczność!

  • W pełni się zgadzam! Dodam jeszcze ,że tego rodzaju projekt nie pasuje do cudownego klifa,staje się elementem zbednym i stanowiący oszpecenie krajobrazu,ingerujacym w sposób najgorszy z możliwych w całe otoczenie..Cień w południe dla wszystkich budowli sasiednich w zachodnie stronie..KOSZMAR

 40. ale g…no

 41. Tylko 33 pietra??? Eee slaaaabo Od razu dawać minimum 133.
  Ch.. że już są problemy z wodą i ściekami w Międzyzdrojach. Ch… z tym ze już nie ma gdzie latem zaparkować. I ch.. ze taki moloch na wydmie a morze z każdym rokiem zabiera kilka cm plaży.
  Nie wiem ile ćpie ten $#@& co wymyślił ten pożal się Boże „projekt” ale niech bierze połowę albo zmieni dilera bo mu szkodzi najwyraźniej.

  A paszły Won od naszego miasta…wy ku..wy!!

 42. Koszmarny moloch, a jaki cień będzie rzucał, a na całej ulicy będą niesamowite przeciągi, zaczynając od ulicy Turystycznej do hotelu Amber Baltic

 43. Jeżeli to dojdzie do skutku to będzie katastrofa… Dojdzie do zaburzenia systemu ekologicznego a plaża od tego budynku aż do bazy rybackiej zostanie wyłączona z użytku… kilometr plaży w WIECZNYM CIENIU… MASAKRA…

 44. Mieszkaniec

  Czy Siemaszko wybudował kiedykolwiek coś ” porządnego” nie zaśmiecając krajobrazu, jego wszystkie projekty to wycisnąć jak najwięcej m2 ta firma to jest szkodnik krajobrazu

 45. P. Burmistrzu. Proszę powiedzieć czy to jest prawda. Ja mieszkam niemal tuż obok. Czy Pan pomyślał o nas. Przecież to wariactwo. Już mamy tu Wechte Horyzont ten nowy kolos. A woda a parkingi. A ile drzew pod siekiere. Proszę głośno i wyraźnie powiedzieć kto dał na to zgodę.

 46. łooo matko.

 47. wstrzymywali, wstrzymywali no i popuścili. ale Wam wszystkim zagrał na nosie ten inwestor. Czy wyobrażacie sobie co się będzie działo ze wschodnią częścią miasta przy takiej gigantycznej inwestycji. Betoniarki, tiry, huk, brud, pył, delikatnie mówiąc rozj… ulice. To samo dotyczy wschodniej części plaży Współczuje mieszkańcom tamtym rejonów. Nie wspomnę o turystach, którzy na czas budowy pewnie zrezygnują całkowicie ze wschodniej części miasta. po wschodniej części miasta, będzie jedna wielka katastrofa, którą trzeba będzie omijać

  • rzeczywiście, pewnie ta cześć międzydrojów, będzie odcięta. przykre

 48. Kto wydał pozwolenie na budowe przy wydmach takiego molochu, a ścieżkę rowerową do Świnoujścia ponoć zablokowali bo idzie wydmami