Bardzo pilnie potrzebna krew i płytki krwi grupy ARh minus – dla chłopca z Międzyzdrojów

10
2568

Szczęśliwych posiadaczy proszę o udanie się do punkt krwiodawstwa na Aleję Wojska Polskiego 80/82 w Szczecinie. Oddając krew proszę o wskazanie odbiorcy i szpitala: Natan Stasiak szpital na Unii Lubelskiej w Szczecinie.

Natan jest chory na anemie aplastyczną szpiku. Przestał produkować płytki krwi. Potrzebuje je uzupełniać średnio co tydzień. Odpowiadają one za krzepliwość. Jeśli ich nie otrzyma w odpowiednim czasie, może dojść do krwotoku.

Z góry Dziękuję Wszystkim za pomoc!

10 KOMENTARZE

 1. Dlaczego nie zaakceptowano postu z linkiem do terenowych stacji krwiodawstwa? to nie reklama panowie redaktorzy, to ważna informacja dla potencjalnych krwiodawców z potrzeby serca.
  W ten sposób zabijacie inicjatywę, pomoc i uświadomienie ludzi,.

  ———————————

  Witam, jest już zatwierdzony. Program zabezpieczający wrzucił komentarz do spamu i dzięki tej informacji przejrzeliśmy cały spam (skrzynkę spam). Programy zabezpieczające nie zawsze są doskonałe i czasami wrzucą komentarz z linkiem do spamu.

 2. W Międzyzdrojach nie ma punktu krwiodawstwa. Proszę zapytać się w Świnoujściu czy nam można teraz oddać krew dla Natana Stasiaka
  Wg informacji na stronie :
  Świnoujście
  Mieszka I-go 4
  72-600 Świnoujście
  tel/fax. 91 321-24-46
  godziny rejestracji – 8:00 – 11:00
  lek. Lidia Kujawa
  W dniach 08-10.05.2019 r. TO w Świnoujściu będzie zamknięty.
  http://www.krwiodawstwo.szczecin.pl/lwugr_oddzialy_terenowe.htm

  • mam taka sama.Ale niestety wiek i leki które biorę wykluczają mnie z krwiodawstwa.Tę grupe krwi ma wg.statystyk 4% populacji

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.