Babilon MMA 5: Haratyk – Naruszczka, wielki rewanż w Międzyzdrojach

Do wielkiego rewanżu dojdzie podczas gali Babilon MMA 5. 18 sierpnia w Międzyzdrojach naprzeciwko siebie po raz drugi staną Rafał Haratyk (9-3-2, 2 KO, 4 Sub) i Marcin Naruszczka (19-8-1, 7 KO, 2 Sub). Obaj są notowani w ścisłej czołówce wagi średniej w Polsce.

Ta historia rozpoczęła się 19 marca 2016 roku na Torwarze. Pierwsza odsłona walki była wyrównana. W drugiej Naruszczka trafił krótkim prawym i po chwili dokończył dzieła zniszczenia w parterze, zadając Haratykowi bolesną porażkę.

Od tamtej chwili Naruszczka zanotował 4 wygrane i 3-krotnie wychodził z klatki jako pokonany. W ostatnim starciu pokonał utalentowanego Bartosza Leśkę i udowodnił, że zmiana klubu na naszpikowany gwiazdami Berkut WCA Fight Team wyszła mu na dobre. Haratyk z kolei odniósł 3 zwycięstwa i przegrał jedynie z mistrzem KSW Dricusem Du Plessisem. W ostatnich starciach w klatce Babilon MMA zawodnik DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała odprawił Łukasza Bieńkowskiego i Johana Romminga.

Starcie Haratyka z Naruszczką to jedna z głównych walk gali organizowanej przez Tomasza Babilońskiego. W pojedynku wieczoru wystąpi mistrz olimpijski Szymon Kołecki (6-0, 6 KO). Do klatki wejdą również Daniel Skibiński (11-5, 1 KO, 2 Sub) i Kamil Oniszczuk (5-0, 1 KO, 2 Sub). Nazwiska ich przeciwników zostaną ogłoszone wkrótce.

Galę będzie można oglądać na antenach grupy Polsat. Bilety są już w sprzedaży w serwisie eventim.pl.

Karta walk Babilon MMA 5:

Walki wieczoru
93 kg: Szymon Kołecki – TBA
77,1 kg: Daniel Skibiński – TBA
83,9 kg: Rafał Haratyk – Marcin Naruszczka

Karta główna
77,1 kg: Kamil Oniszczuk – TBA

Tomasz B.

One Response to “Babilon MMA 5: Haratyk – Naruszczka, wielki rewanż w Międzyzdrojach”
  1. data na plakacie wskazuje na to że gala się już odbyła w 2018 r 😉