Auto dostawcze zniszczyło latarnię przy ul. Światowida

Kierowca auta dostawczego nie zachował ostrożności i uderzył w latarnię przy ul. Światowida. Na skutek uderzenia całkowicie zniszczony został klosz latarni.
Cała latarnia została mocno przekrzywiona.

Bardzo szybko, kierowcą zajęła się międzyzdrojska Straż Miejska.

4 komentarze “Auto dostawcze zniszczyło latarnię przy ul. Światowida”
 1. Oburzony suweren.

  Ta latarnia to jest notorycznie uszkadzana przez dostawczaki. Więcej jej nie ma/jest w naprawie niż świeci.
  Straż powinna popytać tamtejszych mieszkańców czy to nie przypadkiem ten sam dostawczy wciąż wjeżdża w tę latarnię i obciążyć go wszystkimi kosztami! Dlaczego wciąż miasto (czyli MY w podatkach) mamy płacić za kolejne naprawy?!
  A tak w ogóle, to co te auta tam robią? Zakaz wjazdu nie dotyczy mieszkańców, a tak naprawdę ile osób mających pecha tam mieszkać ma samochody?? A deptak przerobiony na darmowy parking!
  Ciągle tam parkują i szybko jeżdżą wielcy międzyzdrojscy biznesmeni i samochody dostawcze. Straż przeszłaby się tam kilka razy, daleko nie ma, i powlepiała mandaty. Chociaż jakiś plus by z tego był.
  Ostatnio jakiś cwaniak na niemieckich blachach stał kilka godzin przy gastro na rogu z Krasickiego i blokował pół deptaka.

 2. Żeby to tylko raz

 3. A kto im pozwala jeździć po tej ulicy zrobili sobie parking.A temu kierowcy mandat i koszty naprawy?

 4. Skoro maja kierowce to prosze go obciazyc kosztami naprawy i jeszcze stosowny mandat wystawic. Na ul.Swiatowida powinien zakaz wjazdu samochodow osobowych tak samo jak i na promenade, dostawcze tylko w godzinach nocnych.